Nowa nazwa dla iniekcji pantone wody?

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6




przez Cuicui » 11/11/07, 09:51

pluesy napisał:w rzeczywistości, kiedy wpiszesz pantone w Google, po raz pierwszy natkniesz się na kartę kolorów.
Silnik pantonizowany tak...silnik pantone nie...

Mnie też denerwuje ta cholerna paleta kolorów. Ale potrzeba wszystkiego, żeby stworzyć świat.
Reaktor Pantone lub Pantone-Gillier G, który mógłby to zrobić.
Myślę, że byłoby dobrze, gdybyśmy doszli do porozumienia z Quant'Homme. Póki co jeszcze nie odpowiedzieli.
0 x
Avatar de l'utilisateur
pluesy
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 291
Rejestracja: 26/11/04, 22:39
Lokalizacja: 88 Saint Die Vosges
x 1




przez pluesy » 11/11/07, 10:23

pantone aa nazwał swój wynalazek PMC (procesor wielopaliwowy)

moglibyśmy nazwać wersję galijską WTC (Water Transit Carburation)

a jeśli postawimy literę D przed dopingiem, otrzymamy DWTC
ale tam ryzykujemy, że CIA będzie na naszych plecach : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

(Zniszcz World Trade Center)... : Oops:
0 x

"Są tylko dwie rzeczy nieskończone, wszechświat i ludzka głupota ... ale dla całego świata, nie mam absolutną pewność."
[Albert Einstein]
Avatar de l'utilisateur
delnoram
moderator
moderator
Wiadomości: 1322
Rejestracja: 27/08/05, 22:14
Lokalizacja: Mâcon-Tournus
x 2




przez delnoram » 11/11/07, 10:43

Cuicui napisał:Mnie też denerwuje ta cholerna paleta kolorów. Ale potrzeba wszystkiego, żeby stworzyć świat.
Reaktor Pantone lub Pantone-Gillier G, który mógłby to zrobić.
Myślę, że byłoby dobrze, gdybyśmy doszli do porozumienia z Quant'Homme. Póki co jeszcze nie odpowiedzieli.


Cóż, paleta kolorów Pantone istnieje już znacznie dłużej i dlatego jest znacznie bardziej rozpowszechniona, co jest logiczne, że pojawia się jako pierwsza, zwłaszcza w przypadku łączy komercyjnych.

+1 z pluesy dla terminu „silnik”, wystarczy spojrzeć na definicję tego słowa, aby zobaczyć, że nie jest ono na swoim miejscu.

Znaleźć nową nazwę, aby odróżnić domieszkę wodną systemu zgazowania paliwa Paula Pantone od pomysłu, który ma swoje zainteresowanie, ale także wady (patrz posty cuicui), poza tym temat był już otwarty tutaj .

Kwestia nazwiska skomponowanego lub nie z Gillierem zależy wyłącznie od upoważnienia, którego mógłby udzielić sam Antoine Gillier.

akronimy, które sprawdzają się najlepiej, to te, które mają sens, np. Z
0 x
"Myślenie nie powinny być przedmiotem nauczania w szkole, zamiast do uczenia się na pamięć faktów, które nie są sprawdzone?"
"To nie dlatego, że mogą być źle mają rację!" (Coluche)
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 11/11/07, 12:48

Witam,
małe przypomnienie początków pomysłu, który rozpoczął się w innym poście:
Skopiuj i wklej uzasadnienie tego pomysłu:
Witam Christophe i pozostałych.
Być może nadszedł czas, aby nadać nazwę badaniom, które prowadzisz.
Bo generalnie mówi się o nazwie Pantone, szum się rozchodzi, a ludzie wpisują tę nazwę do wyszukiwarek.
W rezultacie odkrywają, że Bóg jest w obiegu, docieranie za biegunami, dodajemy też cocacolę; krótko mówiąc, to imię straszliwie dyskredytuje twoją twórczość.
Na dowód pan, który jest być może profesorem, rozmawia z nami o kosiarce... to znaczy, że wpisał w wyszukiwarkę pantone.
Im szybciej nadasz temu wyszukiwaniu nazwę, tym szybciej Pantone stanie się duchem.
Nie mam powodu?

Kiedy więc widzę w propozycjach „Pantone”, jest mi smutno :płakać:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 12/11/07, 11:48

Nazwa systemu będzie teraz następować Gilliera Pantone, aby całkowicie zgodzić się z witryną Soarès z Quanthomme!

W związku z tym dyskusję tę można zamknąć.

Rozpoczynam kolejny, żeby ogłosić nowinę!

ps: rodzina Soarès właśnie dodała kilka zdjęć (pobranych z filmu) z mojej wizyty w 2001 roku (łysiejący facet w dużej motocyklowej kurtce to ja : Chichot: )

Obraz

http://quanthomme.free.fr/qhsuite/GillierAntoine.htm
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 12/11/07, 12:24

Czy nie sądzisz, że przed podjęciem decyzji dobrze byłoby zasięgnąć opinii ludności, która „wciąga się” w tę wspaniałą przygodę?
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 12/11/07, 12:30

Przyznam, że decyzja Quanthomme trochę mnie wymusiła, ale to nazwisko chyba nie przeszkadzało wielu osobom na forums Jeśli? Co więcej, jest to ten, który najbardziej się przyczepia prawda NIE? Oddajmy więc Cesarowi...itd...

Poza tym „system GP” nie brzmi źle, prawda?

Założyłem temat, żeby to ogłosić:

https://www.econologie.com/forums/systeme-gi ... t4280.html

ps: za dodanie określenia "silnik" nie pkoi...ale to nie jest silnik sam w sobie...

powtórzeni: niektóre inne pomysły nie są złe, ale w mniejszym stopniu trzymają się pochodzenia systemu niż „GP”… a w takim razie musisz zgodzić się z quanthomme…
0 x
lejustemilieu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 4075
Rejestracja: 12/01/07, 08:18
x 4




przez lejustemilieu » 12/11/07, 13:09

Christophe,
Na ziemi każdy ma swoje zalety i wady.
Uważam, że praca Cuicui jest... bardzo ważna.
Dałeś mu odpowiedzialność i na pierwszy rzut oka decydujesz o zakończeniu „badań lub pracy”
Nie znam go za bardzo... ale ma mnóstwo dobrych pomysłów, dostał pracę... i... robi to kierując się... zdrowym rozsądkiem, powiedziałbym
Ty, widzę, że jesteś na stałe związany z ekologią, wygląda na to, że to twoja praca.. OK, nie ma problemu.
Nie dotyczy to wszystkich...
Chcę więc powiedzieć bardzo delikatnie, delikatnie, bo ten temat jest bardzo ważny....
Jeśli się mylę w mojej analizie, możesz usunąć moją wiadomość.
Alain
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 12/11/07, 13:11

Cuicui nie wydaje się nie zgadzać się z wyborem systemu GP...

Nie znam dokładnej treści wiadomości, którą wysłał do Quanthomme...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 102