Witam wszystkich: Opel Astra z domieszką wody

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 27/09/07, 01:02

Halo
Składam samochód do dojazdów do pracy (silnik opel astra 1L7 TD isuzu)
Do tego kupiłem 2 (silnik 2 działa ale 1 ma problem)
ktokolwiek ma problem, nie jest zbyt poważny. w rzeczywistości poprzedni właściciel zamontował nową głowicę cylindrów z niedopasowanymi pokrywami łożysk AAC. w rezultacie silnik pracuje bardzo źle (3 łożyska za mocno dociskają wał) zamierzam wykorzystać tę frezarkę, aby zacząć myśleć o systemie pantone przed przesiadką do innego auta.


Nierzadko zdarza się taki montaż, syn nazywa to poutine z 3 silnikami, robimy jeszcze jeden, dokładamy turbo i odblokowujemy pompę wtryskową..

Dla twojej orientacji powinieneś przekazać je plastikowemu zastawowi, aby mieć pewność gier
większość japońskich samochodów wszyscy kuzyni są sparowani
sprzedaje poduszki o różnych wymiarach, (kod koloru)
Zdemontować wózek i zmierzyć łożyska przewodami z tworzywa sztucznego wymienić część łożyskową na właściwy wymiar sprzedawany jest osobno w cenie (akceptowalnej)
Nigdy nie spotykamy się z tymi metodami w samochodach amerykańskich.
cylindry jak włożysz stare tłoki to podaj kamienie żeby zdjąć kołnierz u góry i glazurę cylindra, niektóre silniki tak zmontowane robią 150 000 km bez problemu, wystarczy kupić komplet uszczelek..

André
0 x
naśladuje
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 25/09/07, 12:56




przez naśladuje » 27/09/07, 07:02

cześć andrea,
w rzeczywistości moja frezarka nie ma łożysk na wałku rozrządu... Mam skrzynię, która może przewiercić łożyska za 150 euro.
Ale nie poniosę kosztów na ten silnik, który posłuży mi tylko do pogłębienia wiedzy w systemie pantone...
Mam zamiar tylko podnieść swoje kapsle AAC na jakiś zatrzask (mechanik który to robił założył jakieś ale miały ledwie 3mm2... mam zamiar zrobić je na wymiar ORAZ na dokładny kształt łożyska.
Drugi jest teraz naprawiony i chodzi na niklu, miał przednią powierzchnię HS, ale mechanicznie jest bez zarzutu.
0 x
naśladuje
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 19
Rejestracja: 25/09/07, 12:56




przez naśladuje » 27/09/07, 08:53

dobrze, po wielu poszukiwaniach informacji, myślę, że zmierzam w kierunku systemu G +, więc bez buleura. Uważam ten system za idealny do mojego samochodu, ponieważ jest tam naprawdę mało miejsca. : Chichot:
Będę musiał przejść CT, więc przed instalacją przejdę test krycia. Zrobię pomiar jeszcze raz dla porównania.
Muszę tylko wykonać obliczenia wielkości dla GV i reaktora, aby móc myśleć. : Idea:
0 x

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 149