Warunki sanitarne we Francji: świat wywrócił się do góry nogami!

Prace przy kanalizacji lub wodzie sanitarnej (gorącej, zimnej, czystej lub używanej). Zarządzanie, dostęp i wykorzystanie wody w domu: wiercenie, pompowanie, studnie, sieć dystrybucji, oczyszczanie, kanalizacja, odzyskiwanie wody deszczowej. Odzyskiwanie, filtracja, oczyszczanie, procesy magazynowania. Naprawa pomp wodnych. Zarządzaj, używaj i oszczędzaj wodę, odsalanie i odsalanie, zanieczyszczenie i wodę ...
Tarzan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 25/09/07, 15:06
Lokalizacja: Balma (31)

Warunki sanitarne we Francji: świat wywrócił się do góry nogami!




przez Tarzan » 25/09/07, 15:34

Cześć wszystkim,
Chciałem tylko nakrzyczeć na lobby takie jak Véo… czy Ly… des E… i inne, które mają monopol na wodę i są uzdatniane. Czy wiesz, że we Francji nie liczy się obowiązek wyników, ale obowiązek środków, pozwólcie, że wyjaśnię:

- Jeśli posiadasz zbiornik na całą wodę, a za nim filtr piaskowy (innymi słowy, to ziemia odzyskuje całą prawie nieoczyszczoną wodę), nie możemy kontrolować jakości twoich zrzutów, ponieważ pod ziemią: SPEŁNIASZ STANDARDY! ! !

-Jeśli posiadasz instalację mikrooczyszczania i Twoje zrzuty, które można odzyskać na wylocie stacji, to nikiel z niklu: NIE SPEŁNIASZ NORM.

* Kolejna aberracja: mikrooczyszczalnia jest dopuszczona jako zabieg przy remoncie sanitarnym, ale nie w nowych budynkach: To prawda, w nowych budynkach nie robimy takich samych kup jak w starych.

* Na wyjściu mikrostacji możemy po drobnym uzdatnieniu odzyskać wodę do podlewania ogrodu. Facet z Vé... powiedział mi, że to zabronione, zaskoczyłeś mnie, nie miał zamiaru mnie do tego namawiać, to nie wodę od niego kupuję...

Wszystko po to, żeby pokazać francuską logikę.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 25/09/07, 15:38

Hej, tak... witamy w prawdziwym świecie... :| ale nie martw się, to nie tylko lobby we Francji, co…

Dobrze by było, gdyby jak najwięcej osób zażyło czerwoną pigułkę: o sile lobby decydują jego klienci...
0 x
Tarzan
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 8
Rejestracja: 25/09/07, 15:06
Lokalizacja: Balma (31)




przez Tarzan » 25/09/07, 15:42

A przede wszystkim przez dezinformację klientów.... dlatego jesteśmy tutaj, aby rozdać jak najwięcej czerwonych pigułek! ! ! ! : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972




przez Christophe » 25/09/07, 15:52

Tarzan napisał:A przede wszystkim przez dezinformację klientów.... dlatego jesteśmy tutaj, aby rozdać jak najwięcej czerwonych pigułek! ! ! ! : Chichot: : Chichot: : Chichot:


Cóż, tak... to forum jest trochę do tego stworzony 8)
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 26/09/07, 09:37

Nadal potrzebujemy jak największej liczby osób, aby połknąć tę pigułkę! :zaszokować: w przeciwnym razie vé-eau-lia będzie nadal bezkarnie osiedlać się wszędzie (z licznymi ujęciami całkowicie legalnie) i przywłaszczać sobie wodę, która należy do nas wszystkich tutaj, na Gai!
Chodź, Neo, wracamy! : Chichot:
0 x
Christine
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 1144
Rejestracja: 09/08/04, 22:53
Lokalizacja: W Belgii, po
x 1

Re: Warunki sanitarne we Francji: świat wywrócił się do góry nogami!




przez Christine » 26/09/07, 12:56

Tarzan napisał:
Wszystko po to, żeby pokazać francuską logikę.

To po prostu logika ekonomiczna:

1 rynek generujący brud + 1 rynek do oczyszczenia = 2 możliwości wyprodukowania pszenicy i schlebiania Bogu PKB. Fajny !

0 rynek odzysku lub własnej produkcji + 0 rynek czyszczenia = 0 zysku i brak punktów za PKB. Buu, to niedobrze! Zły obywatel!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Warunki sanitarne we Francji: świat wywrócił się do góry nogami!




przez Christophe » 26/09/07, 13:04

Christine napisał:0 rynek odzysku lub własnej produkcji + 0 rynek czyszczenia = 0 zysku i brak punktów za PKB. Buu, to niedobrze! Zły obywatel!


Hej, czytałaś moje najnowsze opowiadanie Christine? : Chichot:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Gospodarka wodna, wodno-kanalizacyjna i sanitarna. Pompowanie, wiercenie, filtracja, studnie, odzyskiwanie ... ”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 153