Konstrukcje pasywne

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Willa Prestige
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 06/09/07, 17:48
Lokalizacja: Alpy Wysokie

Konstrukcje pasywne




przez Willa Prestige » 09/09/07, 14:50

Witam,

Jestem budowniczym domków z bali modrzewiowych w Alpach Wysokich, ale mój sektor biznesu obejmuje całą Francję.

Powinieneś wiedzieć, że te domy są bardzo ekologiczne, ponieważ przechowują ilość ekwiwalentu CO2 odpowiadającą emisji 4 tradycyjnych domów.

Jest to rodzaj konstrukcji, która nie jest jeszcze powszechnie stosowana, ponieważ gminy są dość nieuprzejmi, aby ją zaakceptować, a ludzie nadal są mało znani. Myślę, że brakuje informacji na temat tych struktur, wiele osób pytało mnie, czy są wystarczająco izolacyjne. Powinieneś wiedzieć, że są bardziej izolacyjne niż te z cegły, nie jest wymagana dodatkowa izolacja, wystarczy tylko owcza wełna umieszczona w wycięciach (dlatego Kanadyjczycy przyjęli ten rodzaj konstrukcji ).

Chciałem również dodać, że niesamowicie cieszę się z cen pobieranych przez moich kolegów pod pretekstem, że są to konstrukcje ekologiczne. Z pewnością wiele osób jest gotowych na dodanie ceny, ale nie należy z tego korzystać. Aby zachęcić ludzi do budowania produktów ekologicznych, oferuję tańsze stawki niż w przypadku budownictwa tradycyjnego cena za m2 wynosi 1 €.

Mam nadzieję, że poczynione zostaną postępy w zakresie komunikacji, taryf i zezwoleń.
Zapraszam do odwiedzenia naszej strony: www.entreprisevillaprestige.blogspot.com
0 x
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6

Re: Konstrukcje pasywne




przez bham » 09/09/07, 17:52

Willa Prestige napisała: Witam,
Jestem budowniczym domków z bali modrzewiowych w Alpach Wysokich, ale mój sektor biznesu obejmuje całą Francję.
Jest to rodzaj budownictwa, który nie jest jeszcze zbyt rozpowszechniony, gdyż gminy dość rzadko je akceptują, a jest on wciąż mało znany społeczeństwu.

Znam kogoś, kto robi to samo co Ty, ale w daglezji nad Mozelą/Wogezami i prawdą jest, że jeśli chodzi o pozwolenia na budowę, nie jest to łatwe.

Willa Prestige napisała:Chciałem również dodać, że niesamowicie cieszę się z cen pobieranych przez moich kolegów pod pretekstem, że są to konstrukcje ekologiczne. Z pewnością wiele osób jest gotowych na dodanie ceny, ale nie należy z tego korzystać. Aby zachęcić ludzi do budowania produktów ekologicznych, oferuję tańsze stawki niż w przypadku budownictwa tradycyjnego cena za m2 wynosi 1 €.

O których kolegach mówisz? ci, którzy robią fusy, czy ci, którzy tworzą inne ekologiczne konstrukcje?
0 x
Avatar de l'utilisateur
A2E
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 235
Rejestracja: 15/12/04, 11:36
Lokalizacja: 16 drzwi hali




przez A2E » 10/09/07, 08:48

Witam,
Czy możemy wiedzieć, z czego wykonany jest zielony dach? DZIĘKI. : Chichot:
0 x

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Bing [Bot] i goście 164