Pantone montażu PATROL 3L3TD

Modyfikacje i zmiany silników, doświadczeń, wniosków i pomysłów.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037




przez Christophe » 18/07/07, 13:13

Cóż, nie ma żadnej szkody, mówię, że to szczególnie dla twojej pracy ... byłoby głupotą, gdyby wszystkie zdjęcia zniknęły z dnia na dzień. Poza tym stało się tak z odpowiednikiem shake'a obrazów.

Ponadto nie jestem pewien, czy hosting obrazów jest ograniczony w czasie ... po X miesiącach: nic więcej ... : Evil:
0 x
Andre
Pantone badacz silnika
Pantone badacz silnika
Wiadomości: 3787
Rejestracja: 17/03/05, 02:35
x 12




przez Andre » 18/07/07, 13:42

Halo

Piękna edycja
układ reaktora jest doskonały, drugi zespół będzie wychwytywał więcej ciepła przy niskiej prędkości.

Kontrola poziomu wody będzie chaotyczna z powodu ciśnienia w bełkocie za pomocą turbosprężarki.
aby działać w ten sposób, musisz ustawić wszystko pod tym samym ciśnieniem, w tym zbiornik wody zasilającej.

Lepiej byłoby wykonać prosty odpowietrznik dla urządzenia barbotażowego i pozwolić silnikowi przejechać przez urządzenie barbotujące

Jeśli filtr powietrza w silniku nie zapewnia wystarczającego ograniczenia (obniżenie), możesz przetestować proste ograniczenie, ale idealnym rozwiązaniem jest zwężka Venturiego, która nie karze za bardzo.

Powiedzmy, że twój zespół jest dobrze zaprojektowany, a także układ jak produkcja, możesz łatwo wprowadzić drobne zmiany bez głębokiej modyfikacji systemu.

Aby reaktor działał na początku, musisz go drastycznie podgrzać, użyj wody rzecznej lub twardej wody ze studni, aby pręt był pokryty izolacją.
steruje bełkotką przy niskim poziomie wody.
Zachowaj cierpliwość, zanim pomyślisz, że zestaw nie jest dobry, przejście do wykonania może zająć trochę czasu.

W turbodoładowanym oleju napędowym korzystne jest nałożenie izolacji na reaktor i bełkotkę, szczególnie w przypadku chodzenia z prędkością 100 kmh
temperatury się zmienią
różni się od traktora, który porusza się powoli, a silnik wymusza, auto, które sprzedaje silnie pod maską, a silnik nie porusza się z prędkością 100 kmh.
Idź bełkotem na niskim poziomie.

André
0 x
Avatar de l'utilisateur
Wonder TITI
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 30
Rejestracja: 07/03/06, 11:56
Lokalizacja: Bouzy




przez Wonder TITI » 18/07/07, 14:27

Andre napisał: Kontrola poziomu wody będzie chaotyczna z powodu ciśnienia w bełkocie za pomocą turbosprężarki.
aby działać w ten sposób, musisz ustawić wszystko pod tym samym ciśnieniem, w tym zbiornik wody zasilającej.
Zgadzam się z tobą, szukam prostego i skutecznego rozwiązania, ale jeśli to możliwe bez wywierania nacisku na zbiornik.
A potem bełkot nie zawsze jest pod presją, nie jestem przez cały czas : Chichot: Na normalnym kursie bardzo często zwalniamy, to w tych momentach chcę wypełnić. Oczywiście na autostradzie nie jest łatwo myśleć o zmniejszaniu prędkości, aby napełnić bełkotkę!
Andre napisał:Lepiej byłoby wykonać prosty odpowietrznik dla urządzenia barbotażowego i pozwolić silnikowi przejechać przez urządzenie barbotujące

Jeśli filtr powietrza w silniku nie zapewnia wystarczającego ograniczenia (obniżenie), możesz przetestować proste ograniczenie, ale idealnym rozwiązaniem jest zwężka Venturiego, która nie karze za bardzo.
Cóż, w przypadku depresji nie jest to możliwe! Zamierzam umieścić fajkę, która popycha powietrze do filtra, który sam ma niski opór.
Wymagałoby to więc zwężki Venturiego, ale to, co przeszkadza mi w zwężce Venturiego, to ograniczenie (utrata mocy), a kiedy utknę w glinie, potrzebuję wszystkich moich watów!
Też znalazłem (pod naciskiem ustnym : Chichot: ), że powietrze bardzo trudno krąży w reaktorze :: tak też jest dla ciebie :? :? :?
Zastanawiam się, czy ssanie zwężką Venturiego jest tak skuteczne, jak pchanie turbo :?

Andre napisał:Powiedzmy, że twój zespół jest dobrze zaprojektowany, a także układ jak produkcja, możesz łatwo wprowadzić drobne zmiany bez głębokiej modyfikacji systemu.

: Arrowu: : Oops: dziękuję. Z twojej strony jest miło.

Andre napisał:Aby reaktor działał na początku, musisz go drastycznie podgrzać, użyj wody rzecznej lub twardej wody ze studni, aby pręt był pokryty izolacją.
steruje bełkotką przy niskim poziomie wody.
Ach, zbierałem wodę z osuszacza, aby umieścić w urządzeniu do barbotażu. Woda w moim domu jest bardzo wapienna (kiepski szampan!), To załatwi sprawę, prawda?

Andre napisał:..W turbodoładowanym oleju napędowym korzystne jest nałożenie izolacji na reaktor i bełkotkę, szczególnie podczas chodzenia z prędkością 100 kmh
temperatury się zmienią
różni się od traktora, który porusza się powoli, a silnik wymusza, auto, które sprzedaje silnie pod maską, a silnik nie porusza się z prędkością 100 kmh.
Idź bełkotem na niskim poziomie.
Ach, nie mogę położyć zbyt dużej izolacji, ponieważ jest to pojazd terenowy, który jest często brudny do najmniejszych zakrętów i myje się pod wysokim ciśnieniem!
Staram się utrzymywać niski poziom w bąblu, ale pod moim naciskiem nie jest to oczywiste ...
Dziękuję André za komentarze
0 x
Mój 4x4, traktuję to tak, że zanieczyszcza mniej: olej w zbiorniku i para wodna przy przyjęciu !!!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "wtrysku wody w silnikach: montaże i eksperymenty"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 136