Wiadomości na górze forum

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028

Wiadomości na górze forum




przez Christophe » 29/06/07, 19:07

Próbuję kilka dni, umieszczając najnowsze wiadomości na początku forums

Co myślisz (liczba wiadomości, lokalizacja ...)?

Ostatecznie chciałbym wstawić je obok „ostatnich postów z forums"które pojawiłyby się ponownie na wszystkich stronach, ale oczywiście w zmniejszonej liczbie: 6 lub 7.
Ostatnio edytowane przez Christophe 05 / 02 / 15, 18: 00, 1 edytowany raz.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 29/06/07, 21:07

Uwielbiam to, już to powiedziałem, ale nie spodziewaj się sukcesu dzisiejszego tłumu: 28 czerwca: ogłoszenia wyników, wakacje itp.
(jak piękna mama mojego syna utknęła gdzieś między Schiphol a Antwerpią, a ponieważ ma tylko japoński telefon GSM o częstotliwości 1900 MHz ...... : Mrgreen: )
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79295
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11028




przez Christophe » 29/06/07, 22:54

Tak, widziałem, że było dość spokojnie forum dzisiaj (sam wysłałem 80% wiadomości :zaszokować: ) ... z drugiej strony jakie jest ogłoszenie wyników? Egzaminy
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 30/06/07, 09:25

tak: nie chodzi tylko o przeprowadzanie egzaminów, musisz dać wyniki.
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 30/06/07, 20:16

bardzo dobry pomysł wstawienie wiadomości.
Bardzo lubie
bardziej
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 208