Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3798
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1321

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez pedrodelavega » 27/03/23, 14:39

Obamot napisał:I wbrew temu, co zostało powiedziane, nie jestem już w ogóle gadatliwy, Znacznie ograniczyłem swoje składkis (tak bardzo, że niektóre "śmieszne" zobaczyłem, że nie publikuję już Moreau. Do tego stopnia, że ​​za każdym razem, gdy się pojawiam wyświetlanych jest obecnie blisko dwadzieścia nowych wiadomości, czyli mniej więcej dwa razy wcześniej, ale bywam rzadziej).


„Im mniej dajesz, tym więcej inni wnoszą”
cdfd Roll:
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Obamot » 27/03/23, 14:45

A oto czysty mistyfikator masła, który oszukuje samego siebie. Jeśli nie możesz publikować, idź do kuratora : Idea:

Od powrotu Guya psuje wszystkie wątki, razem z wrzodem na dupie.

Nie wiem, dlaczego nawet mnie to nie dziwi?
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14953
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4359

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez GuyGadeboisTheBack » 08/04/23, 11:50

Tło:
Le 04/04/23, 16:57 Dostaję ostrzeżenie za śmiałość pisania (prawdy): "("Alert mytho" na 100%)" 28/03/23, 18:16 To prawie TYDZIEŃ później... paliwa-kopalne-jądrowe/rosyjski-gaz-gazprom-la-bombe-g-de-poutine-arte-thema-t4777-570.html#p528742
Na co odpowiadam: „Zwariowałeś, ty… narcystyczny zboczony szaleniec, którego oczarowałeś, czy co?
: Mrgreen: „Z A : Mrgreen: .
: Mrgreen:
Zauważam, że „narcystyczny perwersyjny szaleniec” dwukrotnie wykorzystuje okazję, by użyć tego zdania (wyrwanego z kontekstu), aby kontynuować swoją podważającą pracę. : Mrgreen:
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2221
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 510

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez phil59 » 08/04/23, 12:59

pffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff...........
1 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16161
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5259

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Remundo » 08/04/23, 13:30

GuyGadeboisLeRetour napisał:Tło:
Le 04/04/23, 16:57 Dostaję ostrzeżenie za śmiałość pisania (prawdy): "("Alert mytho" na 100%)" 28/03/23, 18:16 To prawie TYDZIEŃ później... paliwa-kopalne-jądrowe/rosyjski-gaz-gazprom-la-bombe-g-de-poutine-arte-thema-t4777-570.html#p528742
Na co odpowiadam: „Zwariowałeś, ty… narcystyczny zboczony szaleniec, którego oczarowałeś, czy co?
: Mrgreen: „Z A : Mrgreen: .
: Mrgreen:
Zauważam, że „narcystyczny perwersyjny szaleniec” dwukrotnie wykorzystuje okazję, by użyć tego zdania (wyrwanego z kontekstu), aby kontynuować swoją podważającą pracę. : Mrgreen:

tak, tutaj jest Guy, co wysyłasz na PW i zwracasz się do Moderatora.

Nie tylko ostro obrażasz Moderatora, ale przekazując muszle innemu forumee w tym samym zdaniu. Możesz mieć swoje powody, by nienawidzić Obamota, ale twoje słowa są niepoprawne, przesadne, niegrzeczne, nieodpowiednie.

A potem przychodzisz udzielać lekcji wszystkim, dziobiąc różne przedmioty.

to ty prawdopodobnie nie jesteś szalony, ani zboczony, ani narcystyczny.

Ale często jesteś wściekły... a jeszcze częściej okazujesz brak szacunku.

naprawdę masz szczęście, że wciąż możesz o tym pisać forum który służy jako ujście dla ciebie, podobnie jak dla innych.
1 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14953
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4359

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez GuyGadeboisTheBack » 08/04/23, 14:17

Jakby moje „oskarżenia” nie były uzasadnione… i jakby mimo wszystko : Mrgreen: nie wziąłeś wszystkiego za dobrą monetę... Roll:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16161
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5259

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Remundo » 08/04/23, 14:25

ale tak, wielka głowa neurotycznego idioty, który nie wie, co zrobić ze swoim dniem

: Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

z 7 : Mrgreen: , należy podjąć w 7. stopniu. : Idea:
2 x
Obraz
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14953
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4359

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez GuyGadeboisTheBack » 08/04/23, 15:33

To jest to, lubię to, gówniarzu! : Mrgreen:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Ahmed » 08/04/23, 20:06

przypominam Obamot że w żaden sposób nie jest ofiarą niesprawiedliwości, a tym bardziej cenzury: jeśli Christophe uznał za stosowne dla własnego spokoju odebrać mu prawo do posłów, miało to położyć kres pewnej formie nękania. Bez większego efektu, ponieważ to poprzez doniesienia z wiadomości kontynuowano jego oskarżenia (przez publiczne przyznanie się niefortunnego odbiorcy)…
Si Obamot" „podarował swoją osobę do forum„Do tego stopnia, że ​​być może ich myli, to niefortunne, ponieważ, o ile mi wiadomo, nikt nie prosił go o taką ofiarę.
4 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Terapeutyczny wątek obelg! Wypuszczać parę! Puść !! Zespół muzyczny ...




przez Obamot » 08/04/23, 20:49

Przede wszystkim wskazane jest podniesienie niezwykłego cynizmu i pogardy Guya, co już jest mocno odkrywcze.

Ahmed napisał:przypominam Obamot że w żaden sposób nie jest ofiarą niesprawiedliwości, a tym bardziej cenzury: jeśli Christophe uznał za stosowne dla własnego spokoju odebrać mu prawo do posłów, miało to położyć kres pewnej formie nękania.

Nie chciałem brać udziału w tym rozpakowywaniu, ale skoro mnie do tego zmuszasz. Po raz drugi stanowczo zaprzeczam temu, co jest równoznaczne z zniesławieniem z twojej strony, ponieważ już ci powiedziałem, że to nieprawda, że ​​nie masz dowodu na to, co mówisz i że nie masz dostępu do moich PM i nikt mi nie zaprzeczył po moim poprzednim wyjaśnieniu poza tym zaproponowałem, że moja skrzynka pocztowa zostanie otwarta przez osobę trzecią w celu sprawdzenia. A reakcja Christophe'a pośrednio potwierdziła, że ​​to, co mówiłem, było prawdą.

A poza tym żadnego wstydu, skoro Christophe bawił się w zgadywanki...

Ahmed napisał:Bez większego efektu, ponieważ to poprzez doniesienia z wiadomości kontynuowano jego oskarżenia (przez publiczne przyznanie się niefortunnego odbiorcy)…
nie, ale w co ja się pakuję, przypominam, że w tym przypadku z Guyem ofiara jest forum (i oczywiście ja jestem celem, ale hej, więc bronię się najlepiej, jak potrafię) zostało to właśnie udowodnione dzisiaj całym pokazem tej ciekawej postaci, kiedy absolutnie nie brałem udziału i nawet nie narzekał na to, przed czym go ostrzegano, a to z oczywistym celem zmiany jego stanu z drapieżnika w ofiarę! Czy tego rodzaju mentalna manipulacja obudziłaby cię, gdybyś był na moim miejscu przez ponad rok?

Ostatecznie środek ten, który jest całkowicie nieodpowiedni, jest dyskryminujący, odkąd Guy obraził Remundo przez posła, a to z drugiej strony jest w 100% udowodnione! coś, czego nawet nie zrobiłem, pomimo tych niesprawiedliwości.

Ahmed napisał:Si Obamot" „podarował swoją osobę do forum„Do tego stopnia, że ​​być może ich myli, to niefortunne, ponieważ, o ile mi wiadomo, nikt nie prosił go o taką ofiarę.
Nie rozumiem tego zdania, nie obchodzi mnie moja mała osoba, to jest forum kto się liczył. To samo dotyczy wszystkiego, co zrobiłem w moim małym życiu : Oops:

W 100% udowodniono również, że całe to zamieszanie w tej chwili jest rzeczywiście faktem, że Guy i on sam, uważałem, aby nie uczestniczyć (odpowiadając tylko na to, co było absolutnie konieczne)
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 314