Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14825
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Re: Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?




przez GuyGadeboisTheBack » 06/10/22, 19:26

sicetaitsimple napisał:Nie chcąc się wysuwać, fakt bycia przez długi czas na liście „zabawnych” w podpisie Obamota (to było wtedy, gdy lubiliście się bez powstrzymywania, może nie pamiętacie?) powinno mnie umieścić na liście honorów.

Tak, bardzo dobrze, ale przyznaję, że pieprzyłem się długo, szeroko i w poprzek. brakowało mi rozeznania...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?




przez Obamot » 06/10/22, 20:28

sicetaitsimple napisał:Nie chcąc się wysuwać, fakt bycia przez długi czas na liście „zabawnych” w podpisie Obamota (było to w czasie, gdy lubiliście się bez skrępowania, nie pamiętacie, może nie?) powinien weź mnie do listy honorowej.

Dokładnie... I pozwala sobie na ogromne zniesławienie, żeby zmusić go do odpowiedzi, chory! : Chichot:
Zwróć uwagę na jego obsesyjno-kompulsywne skłonności (aby stworzyć dywersję)! : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14825
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Re: Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?




przez GuyGadeboisTheBack » 06/10/22, 21:05

Obamot napisał:Zwróć uwagę na jego obsesyjno-kompulsywne skłonności (aby stworzyć dywersję)!

Jego obsesyjna skłonność do czego? Ponieważ twoje zdanie w obecnym brzmieniu nie znaczy absolutnie nic! :zaszokować:
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?




przez sicetaitsimple » 06/10/22, 21:14

Obamot napisał:
sicetaitsimple napisał:Nie chcąc się wysuwać, fakt bycia przez długi czas na liście „zabawnych” w podpisie Obamota (było to w czasie, gdy lubiliście się bez skrępowania, nie pamiętacie, może nie?) powinien weź mnie do listy honorowej.

Dokładnie... I pozwala sobie na ogromne zniesławienie, żeby zmusić go do odpowiedzi, chory! : Chichot:
Zwróć uwagę na jego obsesyjno-kompulsywne skłonności (aby stworzyć dywersję)! : Idea:


Przepraszam, nie zrozumiałem twojej odpowiedzi... Ale to nie jest bardzo poważne...
1 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14825
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Re: Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?




przez GuyGadeboisTheBack » 06/10/22, 22:22

Jeśli może cię to uspokoić, wydaje mi się, że od jakiegoś czasu nie rozumie, co pisze. Jest coraz bardziej niespójny. Prawdopodobnie efekt uboczny jego kuracji fitness. W formie czego? Następnie.... Obraz
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?




przez sicetaitsimple » 06/10/22, 22:51

Tak, żeby wyjaśnić, kiedy napisałem „to nie jest bardzo poważne”, miałem na myśli „dla mnie to nie jest bardzo poważne”.

PS: ale wydaje mi się, że jesteśmy trochę poza „twoim” tematem.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Kto był „sponsorowany” przez firmę Pfizer?




przez Christophe » 20/11/22, 22:55

: Chichot: : Chichot: : Chichot:

Oto kontrakty firmy Pfizer podpisane przez UE w języku francuskim i NIE ocenzurowane ani przekreślone!

0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google [Bot], Majestic-12 [Bot] i goście 286