Sarkozy: ekologia, energia i globalne ocieplenie

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Sarkozy: ekologia, energia i globalne ocieplenie




przez Christophe » 07/05/07, 13:08

Stworzenie specjalnego tematu w celu omówienia różnych decyzji politycznych przyszłego rządu Sarkozy dotyczących ekologii, oszczędności energii i walki z globalnym ociepleniem ...
0 x
Fakir
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 192
Rejestracja: 07/05/07, 12:34
x 5




przez Fakir » 07/05/07, 18:52

Oto informacje, Sarko już zaczyna wypełniać swoje zobowiązania

http://www.lejdd.fr/cmc/scanner/preside ... html?popup

Juppe powrócił !!
Środowisko i Europa
ok, to wciąż plotka 8)

i dobrze, wraca z ziemi karibu i zapłacił za Chichi (jednego poświęconego jak Emmanueli na PS lub ten dobry Hue na PC)
Ale pozostaje „najlepszym z nas” : Chichot:
0 x
bolton069
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 59
Rejestracja: 02/11/06, 13:15
Lokalizacja: Belgique
x 1




przez bolton069 » 07/05/07, 19:46

Cóż za informację,

Kolega został zaproszony 2 tygodnie temu na inaugurację w regionie Bordeaux: karta zaproszenia wyraźnie wskazywała na obecnośćAlain Juppé: „przyszły minister środowiska” :?

Co mnie wtedy zaskoczyło, wybory we Francji nie odbyły się nawet w pierwszej turze. Ponadto nie mam pojęcia o wpływie wyborów prezydenckich na skład rządu we Francji, po prostu optymizmem było pozostać miłym. : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046




przez Christophe » 07/05/07, 19:55

bolton069 napisał:zaproszenie wyraźnie wskazywało na obecnośćAlain Juppé: „przyszły minister środowiska” :?


Uh, czy to nie jest sprzeczne z „zasadami” i prawami demokratycznego głosowania? :zaszokować:

Wydaje mi się, że Juppé nie będzie gorszy dla środowiska niż poprzedni ministrowie ... Uważam, że jest nawet „za dobry” (rozumiem: zbyt dobrze znany) dla tej posługi ...
0 x

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 81