Beczka ropy za 100 dolarów! Nareszcie jesteśmy!

Ropa, gaz, węgiel, energia jądrowa (PWR, EPR, fuzja gorąca, ITER), elektrociepłownie gazowe i węglowe, kogeneracja, trójgeneracja. Peakoil, zubożenie, ekonomia, technologie i strategie geopolityczne. Ceny, zanieczyszczenie, koszty ekonomiczne i społeczne ...
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14961
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4361

Re: Beczka ropy za 100 dolarów! Nareszcie jesteśmy!




przez GuyGadeboisTheBack » 25/08/22, 14:32

Obamot napisał:Więcej pokręconych czystych prymitywów!
W takim razie w tym przypadku należy wziąć pod uwagę WSZYSTKIE tabele dotyczące dostaw rosyjskiej ropy w Europie...
I nie pozwól ludziom wierzyć, że są tylko te 4 kraje, no, no, no.

Nie sugeruję niczego, z wyjątkiem łatwowierności. Po prostu nie skopiowałem/wkleiłem całego artykułu (bardzo długi), kropka. Ale kiedy masz do czynienia z facetem takim jak ty, musisz spodziewać się wszystkiego, zwłaszcza najgorszego. CQFD, mamy wspaniałą ilustrację faceta, który jest zadowolony z idiotów Touits, który jęczy, gdy widzi kopiowanie/wklejanie (podczas gdy robi praktycznie tylko to) i który gnije, ponieważ zamieszczasz link (źródło jego Touit), który wyjaśnia sytuację znacznie dokładniej. Powiedziałeś perwersyjne? Roll: 8) : Mrgreen: Trzymaj, trzymaj, trzymaj.

W przeciwnym razie... mały komentarz na temat Total?
paliwa-kopalne-nuklearne/beczka-oleju-za-100-dolarow-nareszcie-tam-tam-t4551-270.html#p507441 : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Beczka ropy za 100 dolarów! Nareszcie jesteśmy!




przez Obamot » 25/08/22, 16:06

1) w przypadku tweetów, gdy będzie to zabronione przepisami, porozmawiamy o tym ponownie.
2) zawiedliście, ale hej, jak powiedziałem powyżej: "jesteś usprawiedliwiony" : Mrgreen:
3) za swoje „alibi”: ty, który szczycisz się trzymaniem pociągu przy najmniejszym odchyleniu, zapominasz o 2 stołach z trzech. Więc do innych...

A to wszystko po co? Więc polub mnie, idź swoją drogą...
Dziękuję i do widzenia! : Mrgreen:

________________________
PS: Kiki nie umie czytać? ^_^
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14961
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4361

Re: Beczka ropy za 100 dolarów! Nareszcie jesteśmy!




przez GuyGadeboisTheBack » 25/08/22, 16:25

QED, 0/20
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Energie kopalne: ropa, gaz, węgiel i energia jądrowa (rozszczepienie i synteza jądrowa)”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44, Google [Bot], Remundo, sicetaitsimple i goście 287