Zaginieni żołnierze z Mourmelon i Valdahon (oficjalna strona)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
WAJNTRAUB
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 15/04/22, 19:39
x 1

Zaginieni żołnierze z Mourmelon i Valdahon (oficjalna strona)




przez WAJNTRAUB » 02/07/22, 19:51

:zaszokować: Odkryj te zniknięcia:

:płakać: http://www.disparusdemourmelon.org

:( Ze zdjęciami, mapami, dokumentami... : Wink:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Odp: Zaginieni żołnierze z Mourmelon i Valdahon (strona oficjalna)




przez Christophe » 02/07/22, 20:05

lubię tę stronę

„Ogólna porażka sprawiedliwości” : Mrgreen:

http://www.disparusdemourmelon.org/justice/faillite.htm przesłanka bankructwa, która zostanie potwierdzona szczepieniami przeciw krukowicom i wieloma innymi rzeczami przed...

Na jakim stanowisku jest obecnie główną osobą odpowiedzialną za aferę skażonej krwi?

To byłby : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: : Lol: gdyby nie było zgonów dziesiątkami, setkami, tysiącami... : Evil: : Evil: : Evil: : Evil:

Świat POV!
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Odp: Zaginieni żołnierze z Mourmelon i Valdahon (strona oficjalna)




przez Christophe » 02/07/22, 20:25

Aby zilustrować świat pov 2022:

1 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Odp: Zaginieni żołnierze z Mourmelon i Valdahon (strona oficjalna)




przez phil59 » 02/07/22, 20:27

Co oznacza sprawiedliwość? (tylko 1, bez liczby mnogiej : Lol: )

Jest też problem.

Nie potrzebujesz dyktatury, ale potrzebujesz wolności.

Trudno jest znaleźć równowagę, a kiedy wszystko układa się na swoim miejscu, wszyscy płaczą obrzydliwie ....

Jest coś poza sprawiedliwością, co na przykład pozwoliłoby na pewne rzeczy...

„Brantownice” na drogach, ale bez zakładania gazowni, i każda „ciężarówka” jadąca po francuskiej ziemi zapłaciłaby podatek, który mógłby zostać redystrybuowany do firm transportowych, aby poprawić pojazdy, lub po prostu dać premie dla posiadam nowe ciężarówki, zanieczyszczające trochę mniej....
Problem polega na tym, jak to się robi i przedstawia...

Im więcej jeździsz, tym więcej płacisz podatków, co sprzyjałoby lokalnym...

Ale to kolejna dyskusja...

Mam jedno z moich dzieci, które pracuje w sądzie i widzi, jak to się dzieje... i znowu niewiele mówi, obowiązek zobowiązuje....

Kilka lat temu zrezygnowała z pomysłu zdania konkursu sędziowskiego... nie ma możliwości, nie ma prawdziwego życia...

Więc błędów można znaleźć wiele.

To trochę tak, jakbyś musiał zrobić 500 km w 3 godziny bez korzystania z dróg ekspresowych....
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
WAJNTRAUB
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 6
Rejestracja: 15/04/22, 19:39
x 1

Odp: Zaginieni żołnierze z Mourmelon i Valdahon (strona oficjalna)




przez WAJNTRAUB » 02/07/22, 23:03

:płakać: A zwłaszcza ile zniknęło? ...
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 231