Mosquito Magnet Pioneer, pułapka na komary z CO2 i gazem, która naśladuje oddychanie

Dobre kupowanie i dobry wybór produktu lub usługi oznacza, że ​​oprócz zadowolenia, mniejszego zużycia i ochrony planety, w 2021 r. ważne jest, aby kupować lepiej! Również wymiana informacji i doświadczeń pozwala uniknąć różnych przekrętów i oszustów. W 2021 roku niezbędna jest wymiana doświadczeń użytkowania, pozytywnych lub negatywnych, ponieważ rynek produktów i usług dla konsumenta jeszcze nigdy w historii ludzkości nie był tak bogaty. Pomoc w lepszym wyborze jest niezbędna, ponieważ kupowanie lepszych oznacza kupowanie produktów zrównoważonych!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Mosquito Magnet Pioneer, pułapka na komary z CO2 i gazem, która naśladuje oddychanie




przez Christophe » 07/06/22, 09:43

Loran33 napisał:Nie wiem, gdzie mieszkasz, ale na pewno nie w tym samym mieście, w którym wyjście stało się niemożliwe. Jesteśmy zaatakowani przez komary tygrysie, a trawa cytrynowa je rozśmiesza, uwierz mi.

A+ za aperitif


W Alzacji też tygrysy mogą być wszędzie... to horror od kilku lat.

Więc dobrze by było, w tych warunkach, przetestować te urządzenia CO2... żeby zobaczyć... prawda?

ps: jestem bardziej ciemnym piwem... : Mrgreen:
0 x
Loran33
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 06/06/22, 19:08
x 4

Re: Mosquito Magnet Pioneer, pułapka na komary z CO2 i gazem, która naśladuje oddychanie




przez Loran33 » 07/06/22, 18:48

Hopla Geiss, alzacki przyjacielu,

OK na ciemne piwo, bez obaw.

Ale szczególnie zapraszam zwolenników trawy cytrynowej i innych roślin zielnych, aby przyszli i przetestowali u mnie swoje środki, tylko po to, aby sprawdzić, czy wytrzymają.

I w celu dodania trawy cytrynowej lub innych do piwa!! W każdym razie nie w moim.

A+ Przyjaciele
„Wkurzone komary” południa Francji
1 x

Wróć do "Recenzje i testy produktów i usług". Dobre oferty, przekręty i przekręty. Co wybrać, recenzje i testy zakupowe, aby wybrać lepiej! "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 47