Tajemnica stulatków. Jak żyć w starszym wieku?

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez Christophe » 06/03/21, 10:27

Makro napisał:
Christophe napisał:Krowa ... Właśnie zobaczyłem raport fr2 jt o Jane Fonda ... 83 lata ... wygląda na 35-40 !! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:


Francja 2 : Chichot: : Chichot: : Chichot: to musi być redif : Chichot:


Ach tak, rzeczywiście, jestem spokojny o równowagę natury ... wideo było Deloin, a może tak, to wideo sprzed kilku lat! : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Niemniej jednak są ludzie po pięćdziesiątce, którzy widzą tych po czterdziestce, którzy są gorzej zachowani niż na opublikowanym przez Ciebie zdjęciu! : Mrgreen:

Makro napisał:Przypomina mi to o tamtym dniu… Wędrowałem po Tik tok i natknąłem się na „Janica”, który chwalił korzyści płynące z weganizmu dla zdrowia… Ben… Dobrze by było, gdyby zmienił ambasadora na weganina. .. Mamusia Ramzesa była świeższa niż ona : Chichot: : Chichot:


: Chichot: : Chichot: : Chichot:

Będziemy musieli zobaczyć, co powie o tym „nasz” Janic! : Mrgreen:

Ach, on milczy?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez Janic » 06/03/21, 12:32

Macro napisał: Przypomina mi to o tamtym dniu… Wędrowałem po Tik tok i natknąłem się na „Janica”, który pochwalił korzyści weganizmu dla zdrowia… Ben… Dobrze by było, gdyby zmienić ambasador wegański ... Mamusia Ramzesa była od niej świeższa
Christophe
Będziemy musieli zobaczyć, co powie o tym „nasz” Janic!
Ach, on milczy?
Ja głupi? Nigdy! : Chichot:
Już nie jestem weganinem i dlatego nie mogę wyrazić siebie na ich miejscu i miejscu, ponieważ mamy różne punkty
Są wśród nich jednak sportowcy na wysokim poziomie, nawet na bardzo wysokim poziomie, jak sporty ekstremalne, które nie mają nic wspólnego z mumiami Ramzesa. Albo nawet zmediatyzowani artyści, którzy również mają świeże twarze i ciała. Zatem założenia i krytyka są całkowicie nieuzasadnione. Roll:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez Christophe » 04/07/21, 21:30

Wojsko USA przygotowuje się do przetestowania pigułki „przeciwstarzeniowej”

(...)

„Lek”, który spowalnia spadek wydolności fizycznej

Według Hawkinsa, SOCOM zainwestował w ten projekt blisko 2,8 mln dolarów. Ta nowa pigułka, która opiera się na „małej cząsteczce ludzkiej wydajności” jest wynikiem współpracy z laboratorium biotechnologicznym Metro International Biotech. Kierownicy programu precyzują, że nie chodzi o zwykły produkt farmaceutyczny, ale o nutraceutyk (lub aliment), czyli rodzaj suplementu diety, który ma dobroczynne działanie na organizm.

Opracowana formuła została zaprojektowana z myślą o poprawie sprawności fizycznej i psychicznej żołnierzy, w szczególności w celu zwiększenia ich wytrzymałości i zdolności do powrotu do zdrowia po kontuzjach. Metro International Biotech nie podało szczegółów składu tej pigułki, ale wiadomo, że ta firma biotechnologiczna zsyntetyzowała prekursorowe związki dinukleotydu nikotynamidoadeninowego (NAD+) – koenzymu występującego we wszystkich żywych komórkach, który bierze udział w wielu procesach metabolicznych.

„NAD+ ma kluczowe znaczenie dla funkcjonowania wszystkich żywych komórek. Wykazano, że poziomy NAD + spadają wraz z wiekiem ludzi ”- czytamy na stronie internetowej firmy. Udowodniono jednak, że obniżone poziomy NAD+ są związane z wieloma chorobami, w szczególności rzadkimi chorobami mitochondrialnymi, które mogą wpływać na układ mięśniowo-szkieletowy, mięsień sercowy czy ośrodkowy układ nerwowy.

Tak więc dla Metro International Biotech utrzymanie optymalnych poziomów NAD + może pozwolić ludziom żyć dłużej i zdrowiej. Związek opracowany przez laboratorium prawdopodobnie ma zatem na celu zwiększenie poziomu NAD+, a tym samym utrzymanie wydolności żołnierzy na wysokim poziomie przez całą ich karierę.

Potencjalna nowa kuracja przeciwstarzeniowa

Kilka badań przeprowadzonych na modelach mysich również potwierdziło tę hipotezę, pokazując, że wzrost NAD+ był związany z lepszym metabolizmem. Te różne badania naukowe donoszą w szczególności o opóźnieniu degeneracji neuronów ruchowych, poprawie krążenia krwi i wytrzymałości mięśniowo-szkieletowej, poprawie funkcji mitochondriów, ograniczeniu związanego z wiekiem przyrostu masy ciała itp.

(...)

Badania kliniczne nowo opracowanego nutraceutyku zaplanowano na przyszły rok. Jeśli zaobserwowane wyniki i testy kliniczne okażą się rozstrzygające, produkt może potencjalnie zostać rozprowadzony wśród ludności cywilnej jako nowa kuracja przedłużająca życie.


https://trustmyscience.com/armee-americ ... lissement/
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14925
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4341

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez GuyGadeboisTheBack » 04/07/21, 21:37

Możemy się założyć, że ta cudowna pigułka zostanie łaskawie rozprowadzona po całej ziemi, a zwłaszcza tym, których średnia długość życia jest najkrótsza… Przepraszam „najbardziej kurt”, ach, che me plącze pędzle, mein führer… : Mrgreen:

Uwaga dla głupców: transhumanizm nie ma nic wspólnego z eugeniką. Bez dec. 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez Christophe » 04/07/21, 22:09

Kurz bite sehr, kurz, nicht kurt mein HauptFürher! : Mrgreen:

Nie żartuj, zamiast dawać im pseudo cudowne pigułki *, lepiej zadbaj o swoją rację bojową ... i przestań karmić je śmieciowym jedzeniem! : Chichot:

Wygląda na to, że 1 racja armii francuskiej jest wymieniana na 3-4 racje amerykańskie!

*mimo że metę wymyślił ktoś, kogo znasz w latach 30-tych ... to zadziałało! Perwitin: medias / breaking-bad-la-serie-arcydzieło-w-październiku-w-arte-t9997.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez Exnihiloest » 04/07/21, 22:24

Christophe napisał:... Te różne badania naukowe wskazują w szczególności na opóźnienie degeneracji neuronów ruchowych, poprawę krążenia krwi i wytrzymałości mięśniowo-szkieletowej, poprawę funkcji mitochondriów, ograniczenie przyrostu masy ciała związane z wiekiem itp. ... .

Pech dla Gadgetdebois, nic na poprawę neuronów kory. : Lol:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez Christophe » 10/05/22, 19:23

Smacznego!

To nie jest eliksir młodości, ale prawie! Naukowcy z Instytutu Quadram w Wielkiej Brytanii opracowali właśnie sposób na odwrócenie skutków starzenia za pomocą techniki przeszczepu odchodów.

https://www.science-et-vie.com/corps-et ... 85870.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636

Re: Tajemnica stulatków. Jak żyć starsze?




przez Macro » 11/05/22, 07:02

Kiedy materiał się starzeje
2 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 245