geotermalnych gazu Zgodność R12 R22

Odnawialne źródła energii, za wyjątkiem energii słonecznej lub termicznej (zobforums dedykowane poniżej): turbiny wiatrowe, energie morskie, energetyka hydrauliczna i wodna, biomasa, biogaz, głęboka energia geotermalna itp.
fany48
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/09/18, 13:39

Re: Zgodność gazu geotermalnego w R12 R22




przez fany48 » 12/09/18, 13:41

Witaj, spotykamy ten sam problem. Czy możesz przesłać mi nazwy firm, które dokonały ponownej instalacji? Dziękuję bardzo, ponieważ nie jesteśmy źli w rozmyciu ....
0 x
fany48
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 12/09/18, 13:39

Re: Zgodność gazu geotermalnego w R12 R22




przez fany48 » 13/09/18, 09:36

Czy możesz podać mi nazwy firm, które wykonały te instalacje w prywatnej wiadomości, ponieważ mamy takie same obawy.

Merci d'Avance
0 x
Lolo17150
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 09/05/22, 22:20

Re: Zgodność gazu geotermalnego w R12 R22




przez Lolo17150 » 09/05/22, 22:41

Halo
Właśnie wprowadziłem się do mojego nowego domu i ten jest wyposażony w geotermalny kocioł gazowy R22 do ogrzewania podłogowego, który nigdy nie był konserwowany, szukałem fachowca, który mógłby mi powiedzieć, czy to działa, ale zawsze mam tę samą odpowiedź , nie wykonuję tego rodzaju zbyt skomplikowanych remontów, zaznaczam, że ten kocioł istnieje już 20 lat i chciałbym wiedzieć, czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć, gdzie się zwrócić, jestem w Charentes Maritimes, a przede wszystkim nie ryzykuję niczym niebezpiecznym dla zdrowia. Dziękuję każdemu, kto może mi pomóc.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "hydraulicznej, wiatrowej, geotermalnej, energii morskiej, biogaz ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 195