Polityka francuska: jaka przyszłość dla Macrona (i Francji) i dlaczego?

filozoficzne debaty i firm.

Co się stanie z prezydentem Emmanuelem Macronem?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez jean.caissepas » 24/04/22, 21:23

elman46 napisał:Poza tym jesteśmy na stronie, która ma opowiadać o ekonomii i ekologii, gdzie w tym wszystkim jest ekologia, możesz mi to wytłumaczyć w komentarzach i nie tylko, jesteś modem, który chce być „zgodny” ?
Język, którym się posługujesz, jest dokładnie taki sam, jak naziści utrzymywali w 39 r. ze swoimi idolami Hitlera, z wyjątkiem tego, że w tym czasie celowali w Żydów i jak wiesz, nie jest to chwalebne.
Przyciągnij się razem i Chryste, bo inaczej wkrótce poczujesz się bardzo samotny na tej stronie.
Lub przejdź do końca swojej ideologii i zmień nazwę strony bardziej zgodnie ze swoimi pomysłami.
Prawdopodobnie będziesz miał o wiele więcej osób, które przełkną wszystkie Twoje „piękne” słowa.


Czy uważasz, że Christophe jest tyranem, kiedy nikogo nie zmusza do obróbki eksperymentalnymi produktami?
Jesteś pewien, że nie pomyliłeś celu?
Fauci wyznał w nagraniu wideo, że zmusił Amerykanów do przyjęcia szczepionki w zamian za zniesienie ograniczeń… : Evil: (powiedział to w odpowiedzi na dziennikarza, który powiedział mu, że wszystkie badania naukowe wykazały, że zamknięcie jest bezużyteczne!)

Potem możesz uwierzyć, że naziści są tymi, którzy alarmują wszystkich niewinnych ludzi, aby spróbować uratować ich przed szalonym eksperymentem z produktami w fazie 3 prób...)

Zawsze trudno być latarnią morską, która ratuje tonące łodzie w środku burzy, która je oślepia.

Być nacjonalistą to chcieć Europy Narodów, a nie Europy czysto gospodarczej, skorumpowanej przez miliarderów...

Możesz wrócić na tę stronę, gdy Micron ogłosi przymusowe v*x od 6 miesiąca życia pod groźbą utraty pracy lub prawa do szkoły!

Do zaplanowania: Zakup kampera, aby móc w trybie pilnym wyjechać z kraju, gdyby szaleństwo naszego autokraty się nasiliło... Roll:
Ostatnio edytowane przez jean.caissepas 24 / 04 / 22, 21: 26, 1 edytowany raz.
2 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,
ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez Christophe » 24/04/22, 21:26

Ahmed napisał:Christophe wyznać: "Myślę, że jesteśmy całkiem źli!!!!” Nareszcie trochę klarowności! : Mrgreen:


W kraju, w którym wszyscy oszukują, prawdziwy mężczyzna wygląda jak szarlatan...

I pukam... nie jestem pewien, czy jesteśmy tak źli na dnie...

: Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez Obamot » 24/04/22, 21:30

Kiedy widzę, z czym utożsamia się 58% Francuzów, jest powód do obaw o przyszłość...

Exnihiloest napisał:
Obamot napisał:Po dojrzewaniu twarz po jej drugim wytrysk...

Więcej mówisz o sobie niż o nim.
On jest prezydentem, a ty jesteś niczym.
Więc jesteś mniej niż niczym : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez Exnihiloest » 24/04/22, 21:49

jean.caissepas napisał:...
Być nacjonalistą to chcieć Europy Narodów, a nie Europy czysto gospodarczej, skorumpowanej przez miliarderów...
...

[ironia WŁĄCZONA]
Na pewno w konfrontacji z Rosją, Chinami czy USA wydaje mi się to bardzo inteligentne!
[ironia wyłączona]
„Europa Narodów”: stary, wysłużony pomysł, który udowodnił, że nie działa, wychowany przez tych, którzy go nie mają.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez Christophe » 24/04/22, 21:57

Bałeś się pseudoskrajnej prawicy… będziesz miał prawdziwą… i wojnę!

Naród francuski umarł dziś trochę bardziej…
1 x
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 586
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 312

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez Piotr » 24/04/22, 22:13

No cóż, to już koniec, te wybory były naprawdę bez niespodzianek, ci sami finaliści i ci sami zwycięzcy, co poprzednie.
Francuzi wyraźnie nie wycierpieli jeszcze wystarczająco, by zwolnić swojego kata.
Nawias otwarty na wybory się zamknie i tam wszyscy będziemy bardzo cierpieć z powodu wyluzowanego Macrona, który został ponownie legitymizowany przez jego reelekcję w obliczu stracha na wróble, ale będzie za późno :(
2 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez Christophe » 24/04/22, 22:49

Pozostaje nadzieja Obi-Wan Kenogislatives… : Chichot:
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez Christophe » 24/04/22, 22:54

Petrus napisał:Nawias otwarty na wybory się zamknie i tam wszyscy będziemy bardzo cierpieć z powodu wyluzowanego Macrona, który został ponownie legitymizowany przez jego reelekcję w obliczu stracha na wróble, ale będzie za późno :(


Szybciej niż oczekiwano:

0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6931
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez gegyx » 24/04/22, 23:07

Tak, to będzie jego codzienność, zamieszki i krew też, nie do zniesienia.

A myślisz, że w Gujanie, Martynice, Gwadelupie, gdzie 60% jest dla Marines, uspokoją się, jeśli triumfator się tam utrzyma? : Mrgreen:

Będzie „zmuszony do przeprowadzenia plugastwa, zamknięcia, stanu wojennego?… Co tylko zaostrzy niechęć i bunt jego polityką nonsensów.
0 x
jean.caissepas
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 660
Rejestracja: 01/12/09, 00:20
Lokalizacja: R.alpes
x 423

Re: Prezydencki 2022: jaka przyszłość dla Macrona i dlaczego?




przez jean.caissepas » 24/04/22, 23:14

Exnihiloest napisał:„Europa Narodów”: stary, wysłużony pomysł, który udowodnił, że nie działa, wychowany przez tych, którzy go nie mają.


Niepodległość narodów narzuca wzajemny szacunek narodów i ich przywódców, aby wymiana się powiodła.
W Europie bez granic ludzie „już nie istnieją” (każdy naród jest mniejszością unii), dominuje tylko drapieżny rynek bez człowieczeństwa!

Być może dobrze się bawisz w tej finansowej dżungli, ale ja nie jestem jednym z drapieżników i nie chcę być zjedzony na surowo, w przeciwieństwie do ciebie, który wydaje się lubić być zrezygnowaną ofiarą tych drapieżników... .
2 x
Wcześniejsze nawyki musi się zmienić,

ponieważ przyszłość nie musi umrzeć.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 327