Wybory prezydenckie: czy Mélenchon będzie niespodzianką?

filozoficzne debaty i firm.
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Wybory prezydenckie: Mélenchon będzie niespodzianką?




przez ABC2019 » 10/04/22, 11:46

Obamot napisał:Nie ma lepszego fałszywego derche, dokładnie takie wrażenie daje czytanie twoich postów przez 2 lata,
...to łowcy butów, który nagina się do wszystkiego...

cóż, wcale nie, na przykład nie kupuję histerii wokół klimatu. W każdym przypadku oceniam dane i fakty, nie znajdziesz mojego wpisu, w którym byłoby inaczej.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Wybory prezydenckie: Mélenchon będzie niespodzianką?




przez Obamot » 10/04/22, 17:56

O tak...!,

...jesteś całkowicie zdolny do uczciwego i odpowiedniego rozumowania, ale to nie jest twój wybór, wolisz „degraduj swoją prawdziwą wartość” dla dodatkowej korzyści polegającej na udowodnieniu, że masz rację za wszelką cenę – nawet jeśli będziesz musiał doświadczyć odrobiny uprzedzeń – a szkoda, ponieważ jeśli wrócisz „na właściwą drogę”, zobaczysz, że nie będziesz miał zły moment wsparcia... i jako pierwszy zdziwiłbyś się kto...! : Idea:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14931
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4346

Re: Wybory prezydenckie: Mélenchon będzie niespodzianką?




przez GuyGadeboisTheBack » 10/04/22, 20:43

Mówi próżniowy idiota, który od wieków nie miał ani jednego pomysłu, który nie pochodziłby od Fessebouca, Touitaire, France Soir czy Russia Today. Ponieważ już mnie tu nie ma, biedak nie może już nawet na mnie napompować. Kolejna samotna sierota. Na szczęście dla swojej małej twarzyczki narcystyczny zboczeniec nigdy nie jest sam, w jego zawrotnej głowie jest ich kilka... 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Re: Wybory prezydenckie: Mélenchon będzie niespodzianką?




przez Christophe » 11/04/22, 15:57

GuyGadeboisLeRetour napisał:Mówi próżniowy idiota, który od wieków nie miał ani jednego pomysłu, który nie pochodziłby od Fessebouca, Touitaire, France Soir czy Russia Today. Ponieważ już mnie tu nie ma, biedak nie może już nawet na mnie napompować. Kolejna samotna sierota. Na szczęście dla swojej małej twarzyczki narcystyczny zboczeniec nigdy nie jest sam, w jego zawrotnej głowie jest ich kilka... 8)


Żal mi was, gauchosów z LFI, antykapitalistów, wokistów i współpracowników... konieczności głosowania na kandydata banków i ultrakapitalizmu... to by mi serce rozdzierało! : Chichot:

Mówiłem ci, że Chonchon to intelektualny oszust!! : Mrgreen: : Mrgreen:

Przyzwoitość i uczciwość z jego strony polegałyby na tym, aby nie wydawać instrukcji dotyczących głosowania… zwłaszcza, że ​​spora liczba żółtych kamizelek i zwolnionych opiekunów (szanuję ich… w przeciwieństwie do faszystów z Antify…) musiała głosować na LFI… Z pewnością nie będą głosować na Jestera 1st za 2 tygodnie!

Będzie ciaśniej niż w 2017 roku…
0 x
Piotr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 587
Rejestracja: 15/09/05, 02:20
x 312

Re: Wybory prezydenckie: Mélenchon będzie niespodzianką?




przez Piotr » 11/04/22, 16:12

Mélenchon znalazł się na 3. miejscu tylko dlatego, że był najbardziej wiarygodną lewicową alternatywą dla Macrona, jego wyborcy tak zagłosują, niezależnie od instrukcji głosowania.
Widać, że przegapił okazję do milczenia, widok, jak spuścił spodnie po ogłoszeniu wyników, był żałosny. W 2017 roku zareagował znacznie lepiej, kiedy Macron nie miał jeszcze tego rekordu.
1 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Wybory prezydenckie: Mélenchon będzie niespodzianką?




przez Exnihiloest » 12/04/22, 21:07

 
Gdyby Mélenchon poprosił o niegłosowanie na Le Pena, było jasne, że skrajna prawica go obrazi, mimo że zgadzali się w wielu kwestiach, nawet w kwestii miłości do Putina.
Skrajności lewica/prawica jeszcze nie zrozumiały, że mogą stworzyć sojusz. Zawsze umieli ustanawiać dyktatury tam, gdzie mieli władzę; jest to ich podstawowa działalność, ich sztuka, ich ustalona idea.
Zabawne jest to bratobójcze zmaganie się ludzi, którzy są dokładnie tacy sami.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13699
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Wybory prezydenckie: Mélenchon będzie niespodzianką?




przez izentrop » 13/04/22, 01:01

Dostał tylko to, na co zasłużył, gloryfikując dyktatorów
połknął Partię Komunistyczną; Partia Socjalistyczna sama się rozpada. Ekolodzy tam nie istnieją. Po lewej stronie zostaje tylko on. Przed nim otwarta jest kwalifikacja do drugiej rundy. Wszystko zaplanował: rząd trzynastu ministrów, sekretarza generalnego Pałacu Elizejskiego, swoje pierwsze dekrety, kalendarz Zgromadzenia Ustawodawczego. Wszystko. Z wyjątkiem... upadku. Brutalny, irytujący, okrutny.
https://www.lexpress.fr/actualite/polit ... 71539.html

Tradycyjna lewica głosowała bardziej na Ruffina, który ma prostsze relacje z polityką, ale to nie on był liderem. Ekologów nie widzieliśmy...
Niektórzy wolą wstrzymać się od głosu, niż głosować na Macrona. Będą musieli wziąć odpowiedzialność za dopuszczenie obskurantyzmu do władzy. Roll:
0 x

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 277