silnik wkrętarki akumulatorowej

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
NIRAVONG
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 11/04/22, 11:26
x 1

silnik wkrętarki akumulatorowej




przez NIRAVONG » 11/04/22, 12:05

Witam,
Mam akumulatorową wkrętarkę litową SPIT HDI 286, po przegrzaniu z dymem już się nie obraca. Po naciśnięciu spustu silnik szarpnie, ale się nie obraca. Myślę, że silnik jest dobry do wymiany.
Dlatego szukam jednego, az drugiej strony, jeśli ktoś może mi powiedzieć, gdzie mógłbym znaleźć taki w rozsądnej cenie, jestem chętnym.
Z góry dziękuję. Serdecznie.
Phong NIRAVONG
załączniki
Silnik2.jpg
Widok maszyny
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14138
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Silnik wkrętarki akumulatorowej




przez Flytox » 11/04/22, 19:53

Wypróbuj w Internecie, po prostu kopiując referencje znalezione w wyszukiwarce. Możesz znaleźć „i 40 złodziei”, jeśli tak jest, nie będziesz musiał kupować 20, aby ci pomóc : Mrgreen: : Wink:
0 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2212
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 504

Re: Silnik wkrętarki akumulatorowej




przez phil59 » 12/04/22, 17:37

Ale nie należy się obawiać awarii podczas rozpakowywania, dość łatwo otrzymujemy zwrot pieniędzy.

Później jest to skomplikowane i masz więcej kosztów wysyłki do odesłania niż cena urządzenia, ogólnie...
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 104