The Potager du Sloth: książka

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 10/03/22, 09:16

Dlatego „wstrząsam”: nie ma zbiorów bez wstrząsania!

Trudność na żywo podczas konferencji polega na tym, aby się trząść bez załamania. Nie wszystkie drzewa kokosowe mają taką samą elastyczność!!!

Ale dzieje się tak również w przypadku moich filmów, gdzie jest gorzej: jestem w trybie improwizacji, ale nie mam sygnałów zwrotnych, jakie daje mi publiczność na konferencjach: kiwania głową, marszczenia brwi, a nawet kręcenia głową na znak dezaprobaty – za pomocą tych sygnałów dostosowuję moją mowę podczas konferencji: „podwójna dawka”, jeśli nie ma reakcji; fajny zawór lub autoprowokacja (naśmiewaj się ze mnie), jeśli jest zbyt napięta... To wszystko jest „nawigacją wzrokową”, czego nie zawsze sobie wyobrażamy – dno jest takie samo, możemy pomyśleć, że recytuję moja lekcja!
1 x
Avatar de l'utilisateur
Did67
moderator
moderator
Wiadomości: 20362
Rejestracja: 20/01/08, 16:34
Lokalizacja: Alzacja
x 8685

Re: Le Potager du Sloth: książka




przez Did67 » 17/03/22, 16:37

To wszystko, nadchodzi „Ogród Warzywny dotknięty zmianami klimatycznymi” – nareszcie! - dzisiaj rano trafi do druku, po ostatniej korekcie. Sporo kłopotów z wieloma wykresami - inwersje w edycji, "deformacje" (graficy mają trudności ze zrozumieniem, że jeśli "rozciągniemy" oś, to krzywa ulega deformacji i daje fałszywe wrażenie, nachylenie nie jest już takie samo.. .)

Zawiera około 430 dodatkowych stron...

I o jedno euro więcej niż początkowo planowano: 18,90 euro zamiast 17,90 euro
2 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 263