Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które są nieszczelne

A jeśli oni naprawy, zamiast rzucać i zmienić? Odkryj na nowo przyjemność samemu napraw. Jak zdiagnozować problem lub znaleźć części zamienne? Naprawa jest sam sposób, aby zaoszczędzić na ogół pieniądze!
Chory umysłowo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/01/22, 11:06
x 1

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Chory umysłowo » 13/01/22, 08:29

Witam,

Nie mam nic do roboty, nie mogę odkręcić tej nakrętki. mimo kluczyka i dźwigni 1,20m nic się nie rusza, wierzyć że to spawanie... Zastanawiam się czy nie będę próbował wymieniać tego uszczelniacza olejowego bez demontażu, może to będzie rozwiązanie. Wydaje mi się, że pod spinakerem jest też O-ring. Wymiana to 2 uszczelki może wystarczy???

Źle się zaczęło, zaczynam się denerwować
20220111_120840.jpg
a to nie jest dobry znak...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Macro » 13/01/22, 08:42

Najprawdopodobniej jest on mocowany za pomocą kleju uszczelniającego.... Podgrzej część odlewniczą opalarką, a następnie opukaj dookoła młotkiem (nie jest to model do podkuwania królików), podgrzej ponownie i spróbuj poluzować...
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Chory umysłowo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/01/22, 11:06
x 1

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Chory umysłowo » 13/01/22, 09:53

Dziękuję Makro, o tym nie pomyślałem. Dlatego spróbuję go podgrzać. jeśli nie to czy myślicie, że da się wymienić uszczelki bez demontażu?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Macro » 13/01/22, 10:40

Wątpię w to.

Czy Twój wózek paletowy po prostu przeciekał? co uniemożliwiło mu wspinanie się na górę? Ponieważ osobiście mam w pracy osoby, które pracują tam dłużej ode mnie (pracuję tam od 27 lat).... I nie martw się o dmuchane kamyki... Dla mnie twój transpal byłby dobrym tania chinoiserie i nawet uszczelki wymienione jest duża szansa, że ​​będzie dalej sikał....chyba że zauważysz realną degradację uszczelki...Ale moim zdaniem prawda wyjdzie na poziomie obróbki tłoka /bore, co byłoby zbyt przybliżone...
Ostatnio edytowane przez Macro 13 / 01 / 22, 10: 47, 1 edytowany raz.
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Christophe » 13/01/22, 10:43

+1
0 x
Chory umysłowo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/01/22, 11:06
x 1

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Chory umysłowo » 13/01/22, 11:36

Tak, tylko przeciekało, ale mogłem chodzić w górę i w dół. Mam jednak wrażenie, że jest stosunkowo solidny i dość dobrze wykończony (z wyglądu), jedyny widoczny napis wskazuje na markę „GERMAN STYLE”, co sugeruje, że jest to zatem a priori niemiecka dobra jakość???

cóż, zobaczymy, czy naprawa będzie możliwa, jeśli nie jest tak źle!!!

A+
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Christophe » 13/01/22, 11:39

Jesteś pewien, że to właściwy olej? Nieodpowiedni olej może powodować wycieki (na zdjęciach uszczelka nie wygląda na bardzo zły stan)...

Nie wiem, czy występują przecieki zapobiegające (mikro)hydraulice... biorąc pod uwagę ciśnienia, zakładam, że nie, ale krótkie badania powinny szybko dać odpowiedź...
0 x
Chory umysłowo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/01/22, 11:06
x 1

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Chory umysłowo » 13/01/22, 13:52

Hi Christopher,
tak to jest właściwy olej, spuściłem i zalałem zalecany olej hydrauliczny. Nie rozumiem!!! Kupiłem z drugiej ręki, facet mi powiedział, że go przewrócił i że olej w dużej mierze się skończył, ale działa, zrobiłem dolewkę, zadziałało i po pewnym czasie zorientowałem się, że jest wyciek.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79289
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11025

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Christophe » 13/01/22, 15:26

Nie jestem specjalistą od wózków paletowych, ale nie sądzę, że wyciek oleju hydraulicznego w przypadku przewrócenia się wózka paletowego nie jest normalny... :zaszokować:

Chyba, że ​​niania ucieknie?

Odważę się na nieco głupi pomysł, ale kto wie? Czy Twój wyciek nie byłby po prostu „przepełniony”? :zaszokować:
0 x
Chory umysłowo
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 9
Rejestracja: 11/01/22, 11:06
x 1

Odp.: Odniesienie do uszczelek do wózków paletowych „NIEMIECKI STYLE”, które mają nieszczelność




przez Chory umysłowo » 13/01/22, 17:21

Nie, niestety, chciałbym, żeby to było to!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "awarii, usterek i napraw: naprawić samodzielnie? "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 92