Zaproszenie do składania wniosków ADEME

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
mamouth
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 28/03/07, 22:10

Zaproszenie do składania wniosków ADEME




przez mamouth » 28/03/07, 22:13

http://www2.ademe.fr/servlet/getDoc?cid ... 42363&p1=1

Termin odbioru plików: 30 o godz. 03

To zaproszenie do składania projektów „ekologiczny i ekonomiczny pojazd” ogłoszone przez ANR i ADEME w ramach Predit ma na celu rozpoczęcie badań związanych z trzema głównymi celami w dziedzinie transportu lądowego:

* ograniczenie emisji gazów cieplarnianych i emisji zanieczyszczeń gazowych i cząstek stałych, regulowanych lub nieuregulowanych
* zmniejszenie zużycia energii przez pojazd (samochodowe, zmotoryzowane dwukołowe, lekkie i ciężkie pojazdy użytkowe, autobusy i autokary, tramwaje, lekkie koleje, pociągi)
* zmniejszenie zanieczyszczenia hałasem powodowanego przez różne środki transportu lądowego

Zaproszenie do składania wniosków jest zorganizowane wokół następujących trzech osi tematycznych:

* Struktura pojazdu i globalne podejście
* Silnik cieplny
* Silniki elektryczne i hybrydowe

Termin przesyłania plików: 30 marca 2007 o 12:00

Dla każdego projektu partnerzy wyznaczają jednego koordynatora. Plik zawiera wszystkie elementy niezbędne do naukowej i technicznej oceny projektu:

* Formularz finansowy projektu zawierający ogólne informacje dotyczące projektu
* Arkusz streszczenia napisany w języku francuskim i angielskim, podsumowujący cele i założenia projektu
* Szczegółowy formularz prezentujący projekt

Aby uzyskać szczegółowy formularz, koordynator musi dostarczyć ADEME tłumaczenie w języku angielskim na załącznik techniczny w terminie dziesięciu dni, jeżeli komisja oceniająca wyznaczy ekspertów zagranicznych nie mówiących po francusku.

Projekty koordynator przesyła do komórki animacji i koordynacji:
w formie papierowej w 2 egzemplarzach przed północą 30 marca 2007 r. (opatrzony stemplem pocztowym jako dowód) na następujący adres:

ADEME
Departament Transportu i Mobilności
Do wiadomości Pan Stéphane BARBUSSE i Mademoiselle Séverine BOULARD
500, trasa des Lucioles – 06560 VALBONNE

w formie elektronicznej przed 30 marca 2007 r. w południe (pliki Excel i Word) w celu:
anr-aap-vpe@ademe.fr

Potwierdzenie odbioru zostanie wysłane do koordynatora projektu przez ADEME. Z koordynatorami projektu można się skontaktować w celu wyjaśnienia niektórych punktów w dokumentacji.

Kontakt:

w przypadku wszelkich informacji technicznych, naukowych lub administracyjnych dotyczących zaproszenia do składania wniosków (AAP):

Menedżer programu ADEME:
Stéphane Barbusse i Sévérine Boulard
ADEME 500, trasa des Lucioles
06560 VALBONNE
anr-aap-vpe@ademe.fr Menedżer programu ANR:
Ludović Valadier
Narodowa Agencja Badawcza
212 rue de Bercy
75012 Paris


Jeśli chcesz obrócić silnik Pantone, może to być odpowiedni czas.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044

Odp .: Zaproszenie do składania wniosków ADEME




przez Christophe » 29/03/07, 12:05

Och, niezłe zaproszenie do projektów, prawdopodobnie po tym aktualności

Mamouth napisał:Jeśli chcesz obrócić silnik Pantone, może to być odpowiedni czas.


Pkoi tak? Ademe blokuje (raz po raz) rozwój pantonu, a także stosowanie surowych olejów... tak dobrze, że ustnie to trwa chwilę ...

Oto 2 strony do „udowodnienia” moich słów:

Ademe zna pantone od (przynajmniej) 2002 roku (nie pomaga blokować)

Kto tak naprawdę kontroluje Ademe?
0 x
ThierrySan
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 406
Rejestracja: 08/01/07, 11:43
Lokalizacja: Na południowy zachód




przez ThierrySan » 29/03/07, 16:20

Najbardziej bajeczne jest to, że ADEME wysyła ci faks z informacją, że musisz się z tobą skontaktować w szkole, z której przybyłeś ... LOL !!! MDR !!! Jeśli to nie charlots !!!

To sprawia, że ​​myślę, że potraktowałem też telefon przez kilka tygodni temu ... Zaproponował mi 6-miesięczny CNE, zapłać, nie wiem ile, na drugim końcu z Francji (ponad 800 km od mojego domu), nie chcąc zagwarantować mi przynajmniej jednego nieprzyzwoitego mieszkania. Musiałem zamieszkać w domu dla młodych pracowników przez okres, którego nie znam prawdziwego wyniku od czasu bycia CNE! Następnie powiedział mi, że nie można współpracować. Odpowiedziałem, że w każdym razie nie byłem zainteresowany pracą dla charlotów ... Mogę powiedzieć, że nie lubił !! Ale potwierdziłem mu, że dobrze słyszał!

Podobno CNE, było to rozwiązanie tylko dla osób, które nie miały dyplomów ... Więc dlaczego, dla bac + 5, skoro istnieje, oferujemy coś, czego chcesz, oto jest ?! :zaszokować:
Mogę odpowiedzieć bardzo łatwo na kilka tematów:
1- Nowe projekty trwają średnio nie dłużej niż 2 lata lub wymagają specjalnych badań. Umożliwia to zwrócenie elementu, który zadziałał, skąd pochodzi, po zakończeniu projektu ... CDD jest za krótki (18 miesięcy)!
2- Argument, który mi przekazano: „Umowy na czas określony można odnowić tylko raz, łatwiej jest stworzyć CNE!”, Do którego dodaję „… i pozwól mu żyć, skoro można rozwiązane w dowolnym terminie! ”.
3- Konkurs elementów w JEDNYM projekcie, płacąc im tylko w niepełnym wymiarze godzin, przez okres 6 miesięcy ... które też mi zaoferowano, przy ponad 500 km ... Najgorsze, że pracownicy CNE zostali opłaceni przez państwo i oddelegowani do pracy nad projektem prywatnej firmy (gdzie było wszystko do zrobienia! nawet napisanie patentu!). Wiemy bardzo dobrze, że ty i ja, że ​​elementy, które działałyby (lub miałyby ... dzisiaj) w tym polu, działałyby w nadgodzinach, więcej niż wspólny środek bez wynagrodzenia ...

Na koniec zatrzymuję cytaty ...
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 29/03/07, 18:46

buntuje się.

W „stołecznym” magazynie prasowym w tym miesiącu jako rozwiązanie problemu zatrudnienia przedstawili deregulację pracy.
Dobrze ci poszło ThierrySan.
0 x
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY

Odp .: Zaproszenie do składania wniosków ADEME




przez lio74 » 29/03/07, 19:03

Christophe napisał:Och, miłe zaproszenie do projektów, .......
Pkoi tak? Ademe blokuje (raz po raz) rozwój pantonu, a także stosowanie surowych olejów... tak dobrze, że ustnie to trwa chwilę ...


cześć!

dobrze powiedziane, że to druga edycja ... dokładnie to samo zaproszenie do składania projektów w 2006 ANR (agencja badawcza Nationele) i ADEME!

ja, który chce rozpocząć projekt na pantone, już o tym myślałem ... ale po refleksji na ścianie i radach Chrisa i Camela ... nie warto zbytnio o nie pytać ... zwłaszcza na starcie projektu ...

krótko to margoulins ... i dixit chris: kiedy położysz tam mały palec, będą trzymać twoje piłki ... nie jesteś już całkowicie odpowiedzialny za swój projekt ...

krótki .... więcej komentarzy .... :zmarszczyć brwi:
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan
Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!
Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11044




przez Christophe » 29/03/07, 19:05

toto65 napisał:buntuje się


+1 (meuuuh nan, nie jest zgniłe w Ademe ... trochę raport senatorski na temat funkcjonowania Ademe)

toto65 napisał:W „stołecznym” magazynie prasowym w tym miesiącu jako rozwiązanie problemu zatrudnienia przedstawili deregulację pracy.


Nigdy nie słyszałem tego terminu deregulacja pracy, co to znaczy?

Chińskie płace we Francji (oczywiście z francuskimi cenami i czynszami!)?

toto65 napisał:Dobrze ci poszło ThierrySan


Hourax Hiphiphip! (witamy w klubie Bac +5, który walczy o karierę ...)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 29/03/07, 21:51

w rzeczywistości zależy to od sektorów ADEME

Sektor pracujący nad RT2005 i wynagrodzenie za 50% materiałów (panele słoneczne, pompy ciepła ...) działa raczej dobrze, promuje tak zwane „odnawialne” energie i reguluje nowe konstrukcje: to dobrze

Drugim sektorem, który dąży do rozwoju nowych energii, jest anty INPI, w którym dobry pomysł zostanie w końcu wykorzystany przez przemysłowców za gotówkę.

Pieniądze, moi dobrzy przyjaciele, będą słuszne z najlepszymi życzeniami


AH, a dla przypomnienia proponuję samochód na pedały
Odpowiedź ADEME: Tak, ale nadal dyskryminujemy osoby niepełnosprawne, dlatego nie są opłacalne : Mrgreen:
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
ThierrySan
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 406
Rejestracja: 08/01/07, 11:43
Lokalizacja: Na południowy zachód




przez ThierrySan » 29/03/07, 23:47

Dziękuję toto za wsparcie! : Wink:

Chris, nie szukam kariery ... Chcę przyzwoicie pracować w tym, co kocham! Ale wierzę, że w tym sensie chciałeś to znaczyć ?!
0 x
Avatar de l'utilisateur
lio74
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 333
Rejestracja: 15/03/06, 23:16
Lokalizacja: Haute-Vienne i SAVOY




przez lio74 » 30/03/07, 00:43

Christophe napisał:............;
Hourax Hiphiphip! (witamy w klubie Bac +5, który walczy o karierę ...)


ha ben sprawia, że ​​chcesz skończyć te studia ... Myślę, że zrobię kolejny M2 w przyszłym roku ... hihihi : Lol:

Właściwie już walczę o staż .... Zaatakowałem staż, ale to było pipo ... po tygodniu skróciłem !!!

Obrałem katalog ADEME w punkcie informacyjnym dotyczącym energii, ale teraz wszystkie rzeczy są pełne !!!
pffff Nawet kontaktuję się z CRER nic .... :zmarszczyć brwi:
więc jestem dobry na drugą rundę w przyszłym roku, jeśli naprawdę nic nie znajdę
krótko mówiąc, trochę się rozprzestrzeniam ....

zgadzam się z cap'taine, rzucamy kamieniem łatwo i obrzydliwie w ADEME, ale mają one dobre strony ... szczególnie w RT ...
ten dokument jest również na przykład na ścianach ze słomy ... :P

@+
0 x
„Zrobienie czegoś jest kosztowne, a nic nie kosztuje dużo więcej”. Koffie Annan

Kolejne gatunki zagrożone: Man ... i to będzie dobre dla niego !!!

Człowiek jest bardzo niebezpieczne zanieczyszczenia naturalne!

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 190