Uwaga: Twoja ulubiona seria Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... i nie tylko!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Uwaga: Twój ulubiony serial Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... i nie tylko!




przez Christophe » 26/05/21, 15:17

Exnihiloest napisał:Testowałem nieamerykańskie seriale z Netflixa.


Tak, naprawdę doceniam nie-USA!

Warto wiedzieć, że Netflix finansuje seriale spoza USA... Tak jest w przypadku wspomnianego powyżej Szpiega... nawet jeśli ma on smak i zapach serialu amerykańskiego!
Jest też „Grégory” (na który czekałem z niecierpliwością, ale tak naprawdę to dokument: chciałem serial historyczny)

Przygotowuję tutaj moją listę serii FR!

Exnihiloest napisał:Te, które mi się podobają (oryginalne pomysły, przemyślany scenariusz, akcja idąca do przodu):
Seria brazylijska: „3%” (SF)
Serial hiszpański: „La casa de papel” (inny serial hiszpański: Zatrzymałem się przed końcem).
Meksykański serial „Kto zabił Sarę” (ale zbyt konwencjonalny, nie typowy, mógłby być amerykański).


3% nieźle, ale znalazłem brak rozwoju (od S1 właśnie zobaczyłem, że są w S4)

Casa Nagle zobaczyłem ten ostatni: jest w równym stopniu psychol, co produkcja.

W innym hiszpańskim serialu próbowałem „Les Demoiselles du Phone”. Wydaje mi się, że skończyłem odcinek 1 : Mrgreen:

Exnihiloest napisał:Seriale koreańskie (wszystkie w oryginalnej wersji, tematyka: SF, policja, szpiegostwo, polityka, fantasy), wciągnęłam się, bardzo egzotyczna kultura, to zaskakujące, jestem w trakcie 10 serii (np. angielskie tytuły „Vagabond”, „ Sygnał”, „Nieznajomy”, „Wspólnicy dla sprawiedliwości”, „Tunel”, „K2”, „Syzyf”, „Alicja”), jest tylko serial historyczny „Królestwo”, w którym się poddałem.


Nie wiesz, gdzie to znajdziesz?

Korea Północna czy Południowa? : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Uwaga: Twój ulubiony serial Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... i nie tylko!




przez Christophe » 26/05/21, 15:25

Gears, serial telenoweli (na sezon), 8 sezonów (w produkcji), 86 odcinków po 52 min, 75 godzin; Francja 2005

Każdy sezon jest niezależnym śledztwem, ale najlepiej obejrzeć całość, aby zrozumieć psychologię i historie poszczególnych bohaterów. To serial Canal+.

Poprzez postacie młodego prokuratora, kapitana policji, sędziego śledczego i prawnika w sprawach karnych, serial ten opisuje życie w paryskim sądzie, jego funkcjonowanie, aktorów i drobne intrygi.

Serial ma w możliwie najbardziej realistyczny sposób ukazać francuską procedurę karną. Od sezonu 5 nowi eksperci pracują nad serialem, aby uczynić go jak najbardziej realistycznym.




https://fr.wikipedia.org/wiki/Engrenages_(s%C3%A9rie_t%C3%A9l%C3%A9vis%C3%A9e)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Uwaga: Twój ulubiony serial Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... i nie tylko!




przez Christophe » 03/06/21, 20:17

Norsemen (lub Vikingane), 3 sezony (2 +1), w produkcji, 18 odcinków, 30 min, 9 godzin. Norwegia 2016



Serial opowiada o grupie Wikingów zamieszkujących wioskę Norheim około 790 roku. Zdjęcia kręcono w wiosce Avaldsnes, w norweskim hrabstwie Rogaland.

Pierwszy sezon zdobył nagrodę Gullrutena dla najlepszej komedii i był nominowany do nagrody za najlepszą ścieżkę dźwiękową (Peter Clausen i Erling Rein)
.


https://fr.wikipedia.org/wiki/Norsemen_ ... vis%C3%A9e)

Uważaj, jest bardzo ciężki... powiedzmy, że to sprytna mieszanka BORAT + MONTHY PYTHON + VIKINGS!! To jest zajebiste! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Spojler:

norsmen.jpg
norsemen.jpg (390.42 KB) Przeglądano 8241 razy
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636

Re: Uwaga: Twój ulubiony serial Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... i nie tylko!




przez Macro » 04/06/21, 09:30

Christophe napisał:
Z drugiej strony, w tym samym okresie powstał „Szeryfie, przestrasz mnie”... Mówię o tym, bo film bardzo mi się podobał!

Nie pamiętam, żebym widział chociaż 1 odcinek serialu, ale jeśli jest w tym samym stylu, to musi być niezłe! Wiesz ?


Szczerze... Poza mini spodenkami Daisy Duke... Niewiele straciłeś...

catherine-bach-photo_29254_3227.jpg
catherine-bach-photo_29254_3227.jpg (79.45 KB) Przeglądano 8219 razy



Pamiętacie 5, które nadawały ten serial o Nazbroque, kiedy byłem w szkole średniej… To było… Przygnębiające…
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Uwaga: Twój ulubiony serial Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... i nie tylko!




przez Christophe » 04/06/21, 10:01

Niezłe przejście z Normanami! : Mrgreen: : Mrgreen:

Spróbuję znaleźć odcinek pilotażowy do obejrzenia... W przeciwnym razie pozostanę przy dobrym wrażeniu tytułowego filmu!
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14925
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4341

Re: Uwaga: Twój ulubiony serial Netflix, Amazon Prime, Salto, Canal + ... i nie tylko!




przez GuyGadeboisTheBack » 20/12/21, 21:26

Ostatnio oglądane:
Borgen: 9./10 Polityczna podróż Dunki, która dociera na najwyższe stanowiska polityczne.
Treme: 10/10 Nowy Orlean po huraganie Catherina. Muzyka, gotowanie, polityka, intrygi policyjne, cnota kontra korupcja, mistrzowskie!
Zobacz: 8/10 Postapokaliptyczny, w którym wszyscy są ślepi, z wyjątkiem kilku. Brutalny, dobrze zrobiony, mówi więcej, niż jest pokazany.
W trakcie:
Winyl: Scorsese i Mick Jagger przy produkcji, historia wytwórni płytowej od ponad 40 lat, seks i narkotyki oraz rock&roll, znakomicie!
Wiedźmin sezon 2: Dla fanów gry o tym samym tytule i powieści. Podróż inicjacyjna, czarodzieje, magowie, potwory, polityka i krew!
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 175