Neon, który pęka i przepala wyłącznik, zastąpiony przez neony Led 230V

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14937
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4350

Re: Neon, który pęka i przepala wyłącznik, zastąpiony przez neony LED 230V




przez GuyGadeboisTheBack » 03/09/21, 22:54

>Do oświetlenia publicznego istnieją lampy LED o wystarczającej mocy. Należy jednak do nich dodać aktywne lub pasywne chłodzenie. Kosztuje więcej (do wymiany jest cała jednostka, no nie maszt, głowica). Biorąc pod uwagę długowieczność tych świateł, czy szybko tracą one na wartości?

LED 500W = 60.000 30000 lm, żywotność od 50000 XNUMX do XNUMX XNUMX h. Oczywiście pewne wahania wartości w zależności od reklam i marek.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13706
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1519
Kontakt :

Re: Neon, który pęka i przepala wyłącznik, zastąpiony przez neony LED 230V




przez izentrop » 04/09/21, 00:26

Exnihiloest napisał:
Tak, widziałem je, ale nie mieszczą się w przydzielonej przestrzeni. To jest dla tego rodzaju lampy: https://www.cosyprice.com/images/Image/1_1402318949.jpg

Odstęp między osią bańki a metalowym dnem powinien wynosić od 2 do 3 cm.
Nadal masz mnie za idiotę, bo zaniedbałem spojrzeć na drugi link. :zmarszczyć brwi:
Należy pamiętać, że ściemniacz tych lamp halogenowych nie jest przeznaczony do zmiany jasności diody LED.
Obraz
1 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 139