Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia

Ocieplenie i zmiany klimatyczne: przyczyny, skutki, analiza ... Debata nad CO2 i innych gazów cieplarnianych.
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez ABC2019 » 06/07/21, 09:21

humus napisał:Cóż, wracamy do karykatury, nie ma chęci zrozumienia sensu moich uwag, dzień dobry.

co jest karykaturalne w stwierdzeniu, że działania wynikają z ukrytego oszacowania równowagi między kosztami a oczekiwanymi korzyściami? :zaszokować: :zaszokować:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
humus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1951
Rejestracja: 20/12/20, 09:55
x 687

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez humus » 06/07/21, 09:41

ABC2019 napisał:
humus napisał:Cóż, wracamy do karykatury, nie ma chęci zrozumienia sensu moich uwag, dzień dobry.

co jest karykaturalne w stwierdzeniu, że działania wynikają z ukrytego oszacowania równowagi między kosztami a oczekiwanymi korzyściami? :zaszokować: :zaszokować:

Nieuczciwe jest karykaturowanie moich argumentów/stanowisk, ewakuowanie ich.
Nie chcę spędzać dnia na poprawianiu twojej interpretacji moich komentarzy.
Bonne Journée
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez ABC2019 » 06/07/21, 10:25

humus napisał:
ABC2019 napisał:
humus napisał:Cóż, wracamy do karykatury, nie ma chęci zrozumienia sensu moich uwag, dzień dobry.

co jest karykaturalne w stwierdzeniu, że działania wynikają z ukrytego oszacowania równowagi między kosztami a oczekiwanymi korzyściami? :zaszokować: :zaszokować:

Nieuczciwe jest karykaturowanie moich argumentów/stanowisk, ewakuowanie ich.

Nie zrozumiałem, gdzie była karykatura, wyjaśniam ci, że ty też stosujesz analizę kosztów i korzyści (co jest normalne), to wszystko.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez Sen-no-sen » 07/07/21, 19:13

ABC2019 napisał:
Moje pytanie brzmi, czy ta optymalna wartość jest niższa, czy wyższa od wartości skamielin, które można by wydobywać na podstawie kryteriów ekonomicznych, bez martwienia się o CO2 (np. czy CO2 nie absorbuje w podczerwieni).


W tym miejscu nie mogę nadążyć, C02 jest gazem cieplarnianym, nie możemy usunąć tej rzeczywistości z równania.
Co rozumiesz przez „wartość” skamielin?
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14931
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4346

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez GuyGadeboisTheBack » 07/07/21, 19:17

Sen-no-sen napisał:W tym miejscu nie mogę nadążyć, C02 jest gazem cieplarnianym, nie możemy usunąć tej rzeczywistości z równania.

Normalnie, ABC jest jak automat do pinballa, który ciągle się „przechyla”, nie możesz na nim grać, chyba że dokonasz pewnych regulacji. Jestem zdania, że ​​w jego przypadku jakakolwiek regulacja jest niemożliwa, trzeba zmienić część. : Wink:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez ABC2019 » 07/07/21, 19:31

Sen-no-sen napisał:
ABC2019 napisał:
Moje pytanie brzmi, czy ta optymalna wartość jest niższa, czy wyższa od wartości skamielin, które można by wydobywać na podstawie kryteriów ekonomicznych, bez martwienia się o CO2 (np. czy CO2 nie absorbuje w podczerwieni).


W tym miejscu nie mogę nadążyć, C02 jest gazem cieplarnianym, nie możemy usunąć tej rzeczywistości z równania.
Co rozumiesz przez „wartość” skamielin?

w tym zdaniu chciałem tylko powiedzieć, ile skamieniałości byśmy wydobyli (w GtC ), rozumiem, że sformułowanie jest niejednoznaczne.
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez Exnihiloest » 07/07/21, 20:49

GuyGadeboisLeRetour napisał:Normalnie, ABC jest jak automat do pinballa, który ciągle się „przechyla”, nie możesz na nim grać, chyba że dokonasz pewnych regulacji. Jestem zdania, że ​​w jego przypadku jakakolwiek regulacja jest niemożliwa, trzeba zmienić część. : Wink:


Wciąż w swoim oszczerczym łajnie, drewniany gadżet.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14931
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4346

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez GuyGadeboisTheBack » 07/07/21, 21:14

(Jednocześnie rozumiem Blédinę, on przegrywa cały czas, na wszystkich tematach, więc jak nie być złym przegranym, kiedy wszędzie jest się złym?)
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Badanie przyszłych kosztów globalnego ocieplenia




przez Exnihiloest » 07/07/21, 21:47

GuyGadeboisLeRetour napisał:(Jednocześnie rozumiem Blédinę, on przegrywa cały czas, na wszystkich tematach, więc jak nie być złym przegranym, kiedy wszędzie jest się złym?)

Wciąż w swoim oszczerczym łajnie, drewniany gadżet.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "zmian klimatu: CO2, ocieplenie, efekt cieplarniany ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 148