[Artykuł] Analiza popularyzatorów nauki na Youtube

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

[Artykuł] Analiza popularyzatorów nauki na Youtube




przez thibr » 24/05/21, 09:36



Cześć, film trochę inny niż zwykle, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko (zaczyna się po angielsku, ale jest po francusku od 27:30, niektórzy go nie widzieli). Staram się przeprowadzić trochę więcej badań obok popularyzacji i nawet jeśli nie jest to łatwe, ponieważ poświęcasz dużo czasu, YouTube jest do tego idealnym tematem! Oto mała publikacja, w której można umieścić stopę w strzemieniu. Mam nadzieję, że inne projekty takie jak ten rozpocznę w 2021 roku, a jeśli masz trochę wolnego czasu i trochę statystyk / umiejętności programistycznych, nie wahaj się ze mną skontaktować, zawsze będę potrzebować pomocy! Pocałunki.

Edycja: Jestem pod wrażeniem, że podobał Ci się ten format! Robiłem to głównie dla przyjemności pisania naukowego artykułu na temat wideo, nie spodziewając się, że będziesz go szczególnie lubił, ale wideo wydaje się być oglądane tak samo jak zwykle, a poza kilkoma tradycyjnymi zrzędliwymi opiniami są również bardzo dobre. Może przestanę żartować z geologów i nakręcę dla ciebie kilka naprawdę trzeźwych filmów, zawierających tylko grafikę i dane.
0 x

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 66