Usunięcie konta z forum (z powodu Obamota)

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14823
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez GuyGadeboisTheBack » 09/03/21, 20:12

Exnihiloest napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Bez humoru, oszalały stary techno-faszysta. : Mrgreen:

Brak humoru na tym zdjęciu, podobnie jak osobiste ataki na ABC w sekcji humoru. Przed kiepskim oszczerstwem mściwego starego lewaka.

co2-zmiana-klimatu / niezwykłe-ponowne zazielenienie-planety-t16781.html # p434603
: Mrgreen:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez ABC2019 » 09/03/21, 20:20

Exnihiloest napisał:
GuyGadeboisLeRetour napisał:Bez humoru, oszalały stary techno-faszysta. : Mrgreen:

Brak humoru na tym zdjęciu, podobnie jak osobiste ataki na ABC w sekcji humoru. Przed kiepskim oszczerstwem mściwego starego lewaka.

ale powiedział już wszystko Guitounet

GuyGadeboisLeRetour napisał: podczas gdy osobiście nie mam z tym nic wspólnego i że jestem w czystej postaci.
1 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14823
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4302

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez GuyGadeboisTheBack » 09/03/21, 20:27

ABC2019 napisał:ale powiedział już wszystko Guitounet

GuyGadeboisLeRetour napisał: podczas gdy osobiście nie mam z tym nic wspólnego i że jestem w czystej postaci.

Zgadza się.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79117
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Christophe » 09/03/21, 20:32

Exnihiloest napisał:Przed kiepskim oszczerstwem mściwego starego lewaka.


Przyznaję, że mnie rozśmieszasz! Mouahahahaha ...
1 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez gegyx » 09/03/21, 21:31

:zaszokować: Ale dlaczego, to często ci sami, którzy schrzanili suk i trzymali się w sumie forums gdzie oni poszli?

http://www.magnetosynergie.com/forum/vi ... 9657#p9657
/ na całej ostatniej stronie ... :(
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6459
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Usuń konto z forum (z powodu Obamota)




przez Macro » 09/03/21, 21:44

Fartuch z rodziny chrząszczy .... Kółka i krzyżyki rodziny piłek przyklejonych do kulek ..
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 249