Papier toaletowy z recyklingu, moje pośladki!

Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ... krótkie komfort cieplny. Izolacja, energia drewno, pompy ciepła, ale także energię elektryczną, gaz lub olej, VMC ... Pomoc w wyborze i wdrażaniu, rozwiązywanie problemów, optymalizacja, porady i sztuczki ...
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: Papier toaletowy z recyklingu, mój tyłek!




przez Ahmed » 21/09/19, 14:59

O oznakowanych lasach:
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Papier toaletowy z recyklingu, mój tyłek!




przez Exnihiloest » 23/09/19, 16:03

GuyGadebois napisał:...
Kiedy analizy chemiczne wykażą obecność tego produktu, nie ma nic, co mogłoby to uzasadnić.
...


Witam,

Jeśli nadal, to są to dawki. Jeśli chodzi o zatrucie, wszystko zależy od dawki. Mogę bezpiecznie zjeść jeden mg muchomora phalloides. I odwrotnie, mogę ryzykować życie, jedząc tuzin pestek moreli.
Możemy wykryć wszystko w naszym organizmie, łącznie z arsenem i uranem. Kiedy w artykule jest napisane, że zidentyfikowaliśmy substancje zanieczyszczające, substancje rakotwórcze, substancje zaburzające funkcjonowanie układu hormonalnego... w organizmie takiej a takiej populacji, nie podając nam dawek ani progów niebezpieczeństwa, nie ma to absolutnie żadnego znaczenia.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Papier toaletowy z recyklingu, mój tyłek!




przez GuyGadebois » 23/09/19, 19:11

Exnihiloest napisał:
GuyGadebois napisał:...
Kiedy analizy chemiczne wykażą obecność tego produktu, nie ma nic, co mogłoby to uzasadnić.
...


Witam,

Jeśli nadal, to są to dawki. Jeśli chodzi o zatrucie, wszystko zależy od dawki.

Kolejny obserwator Paracelsusa, który nie zaktualizował się! Izy, masz kolegę! Jeśli chodzi o substancje zaburzające funkcjonowanie układu hormonalnego, to nie dawka czyni truciznę. Przyznają to wszyscy poważni toksykolodzy.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
thibr
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 723
Rejestracja: 07/01/18, 09:19
x 269

Re: Papier toaletowy z recyklingu, mój tyłek!




przez thibr » 01/01/21, 18:55


Głównym zastosowaniem papieru toaletowego jest… wycieranie pośladków po wypróżnieniu. Jego zastosowanie jest całkiem nowe, a już wcześniej stosowano kilka innych środków. Tak więc odczuwamy skutki globalnej pandemii, widzieliśmy, że na całym świecie ludzie okradają półki supermarketów. Jeden z najbardziej poszukiwanych towarów? Papier toaletowy. Ale dlaczego ?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Papier toaletowy z recyklingu, mój tyłek!




przez Exnihiloest » 01/01/21, 21:48

Po co ? To ma ogromne znaczenie wśród dupków. : Lol:
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13644
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1502
Kontakt :

Re: Papier toaletowy z recyklingu, mój tyłek!




przez izentrop » 01/01/21, 22:34

Exnihiloest napisał:Po co ? To ma ogromne znaczenie wśród dupków. : Lol:
Autoportret?

Uważam, że ten film jest dobrze wykonaną pracą historyczną.
W latach sześćdziesiątych PQ nie było jeszcze powszechne na wsi, podobnie jak toalety wodne. Pamiętam, że wycieranie się gazetą było drugą pracą.
Był to już postęp w porównaniu do starożytnej Grecji, gdzie w powszechnych latrynach stosowano rodzaj płaskiego kamienia.

Obecnie stał się to problemem, który według jego wypowiedzi prawdopodobnie pogorszy RC w wyniku spożycia 27000 XNUMX drzew dziennie.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrzewanie, izolacja, wentylacja, VMC, chłodzenie ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 327