Cenzura na twitterze, facebooku, youtube... Dosyć!

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13693
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez izentrop » 25/09/20, 00:06

VetusLignum napisał:
izentrop napisał:Po tym odcinku Zelenko usunął swoje konto
https://www.facebook.com/covid19win/
Może to czyni go prorokiem, ale nie dobrym naukowcem https://www.dur-a-avaler.com/protocole- ... e-et-zinc/

Nie znalazłem tego, ale musiał rzucić pracę po wyśmiewaniu Trumpa
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13693
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez izentrop » 25/09/20, 01:05

Dr Vladimir 'Zev' Zelenko, ortodoksyjny lekarz, który rzekomo zwrócił uwagę Trumpa na lek przeciw malarii, oskarżony o rozpowszechnianie fałszywych informacji

W liście otwartym opublikowanym w marcu przedstawiciele gminy Kiryas Joel publicznie skrytykowali Vladimira Zelenkę.

„My, niżej podpisane instytucje, głęboko wierzymy, że przewidywania przedstawione przez dr Zelenko okazały się fałszywe i nie są popierane przez władze medyczne, zwłaszcza w odniesieniu do jego przesadnych uwag na temat rozprzestrzeniania się wirusa w naszej społeczności” - napisał miejskie biuro zarządzania kryzysowego, partnerstwo kilku organizacji społecznych i agencji rządowych przeszkolonych w reagowaniu na kryzys Covid-19.

W filmie opublikowanym przez ortodoksyjny serwis informacyjny Yeshiva World News, ogłosił, że opuszcza Kiryas Joel, miasto na północ od Nowego Jorku. Aż do epidemii koronawirusa był tam znany jako ceniony w środowisku lekarz. https://fr.timesofisrael.com/le-medecin ... la-testee/

Byłbym zaskoczony, gdyby to on był źródłem tego nowego konta fessebouc. :P
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez Adrien (były nico239) » 02/10/20, 18:35

Wyjątkowa myśl: oto jesteśmy

Polityka dotycząca nieprawidłowych informacji medycznych COVID-19

Od 1 października YouTube zakazał treści dotyczących COVID-19, które stwarzają znaczne ryzyko poważnych szkód.

YouTube nie zezwala na treści, które propagują nieprawidłowe informacje medyczne, które są sprzeczne z informacjami Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) lub lokalnymi władzami ds. Zdrowia w odniesieniu do COVID-19. Dotyczy to tylko treści, które są sprzeczne z zaleceniami WHO lub lokalnych władz zdrowotnych w następujących kwestiach:

Traitement
profilaktyka
Diagnostyczny
Transmisja

Uwaga: zasady YouTube dotyczące COVID-19 mogą ulec zmianie wraz z ewolucją porad globalnych i lokalnych organów ds. Zdrowia na temat wirusa. Niniejsze rozporządzenie zostało opublikowane 20 maja 2020 r.



Najnowsze wiadomości (w języku angielskim
Aktualizacje z września

Wytyczne dla społeczności

[Październik, 2020] Zmiany w polityce dotyczącej dezinformacji medycznej COVID-19: Od 1 października 2020 r. Rozszerzyliśmy naszą politykę dotyczącą dezinformacji medycznych dotyczących COVID i nie zezwalamy na treści zawierające twierdzenia o szczepieniach COVID-19, które są sprzeczne z konsensusem ekspertów w zakresie lokalnego zdrowia władze lub Światowa Organizacja Zdrowia (WHO).
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez Christophe » 02/12/20, 13:06

Innym przypadkiem cenzury ... jest wyraźnie ZABRONIONE reklamowanie strony, która cytuje (nawet pośrednio = brak bezpośredniego linku do danej strony) słowo HYDROKSYCHLOROKINA w Google Ads

Obraz

wyjaśnienia: sante-pollution-prevention/ivermectin-medicament-efficace-a-99-8-en-48h-contre-le-covid-19-t16402-160.html#p421957
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6513
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1636

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez Macro » 02/12/20, 14:16

Zrób to samo z ekonologią… Zwolni to miejsce w pamięci : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:
0 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez Obamot » 10/12/20, 22:13

Źródło: https://www.lematin.ch/story/le-gouvern ... 8908846411

Gorące kasztany! Może zainspirować UE, która potrzebuje pieniędzy z COVID : Chichot: : Idea:

897D7AAB-C490-41D4-834F-9E22413A0C0D.png
1 x
VetusLignum
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1690
Rejestracja: 27/11/18, 23:38
x 760

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez VetusLignum » 21/12/20, 16:07

Twitter będzie cenzurować
- posty o skutkach ubocznych szczepionek
- posty, że szczepionki nie są potrzebne
https://blog.twitter.com/en_us/topics/c ... ccine.html


Zgodnie z naszymi obecnymi zasadami już teraz wymagamy usuwania tweetów zawierających fałszywe lub wprowadzające w błąd informacje o:

Charakter wirusa, na przykład sposób jego rozprzestrzeniania się w społecznościach;
Skuteczność i / lub bezpieczeństwo środków zapobiegawczych, leczenia lub innych środków ostrożności w celu złagodzenia lub leczenia choroby;
Oficjalne regulacje, ograniczenia lub zwolnienia dotyczące porad zdrowotnych; i
Częstość występowania lub ryzyko zakażenia lub śmierci.

Idąc dalej i zaczynając w przyszłym tygodniu, rozszerzamy tę politykę i możemy wymagać od ludzi usuwania tweetów, które przedstawiają szkodliwe fałszywe lub wprowadzające w błąd narracje na temat szczepień COVID-19, w tym:

Fałszywe twierdzenia, które sugerują, że szczepienia i szczepionki są używane w celu celowego wyrządzenia szkody lub kontrolowania populacji, w tym oświadczenia o szczepionkach, które przywołują celowy spisek;
Fałszywe twierdzenia, które zostały powszechnie obalone, dotyczące niekorzystnych skutków lub skutków otrzymywania szczepień; złoto
Fałszywe twierdzi, że COVID-19 nie jest prawdziwy lub nie jest poważny, a zatem szczepienia są niepotrzebne.
1 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez Christophe » 21/12/20, 16:13

VetusLignum napisał:Twitter będzie cenzurować
- posty o skutkach ubocznych szczepionek
- posty, że szczepionki nie są potrzebne
https://blog.twitter.com/en_us/topics/c ... ccine.html


Wreszcie faszyzm RS przyszedł znacznie szybciej niż oczekiwano ... : Evil: : Evil: : Evil:

Więc odważę się na hashtag #HEILTWITTER i jego wariant #SIEGTWEET
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13693
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez izentrop » 21/12/20, 16:15

Nadszedł czas, aby Twitter również uporządkował swoje szeregi, tak jak zrobili to inni „wielcy RS”. https://www.lemonde.fr/culture/article/ ... _3246.html
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79313
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11040

Re: Covid cenzura z facebooka, youtube ... Mam dość!




przez Christophe » 21/12/20, 16:19



Brzmi dobrze ah ah ah !! I to nie jest nowe:

0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 178