Cicha broń i kontrola gospodarki

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2

Cicha broń i kontrola gospodarki




przez Targol » 15/01/07, 18:23

Znalazłem całkiem niesamowity dokument na temat Quanthomme. Jest trochę długi i trudny do przeczytania, ale warto.
Po stronie „teorii spiskowej” istotna jest analiza w formie porównania elektroniki z ekonomią, która skłania do refleksji.

Znajdziesz tego pdf'a tutaj

Przeczytaj i powiedz mi, co myślisz.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 16/01/07, 09:29

: Arrowu: Nikt o tym nie myśli, czy wszyscy są zbyt leniwi, żeby czytać?
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
bham
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1666
Rejestracja: 20/12/04, 17:36
x 6




przez bham » 16/01/07, 10:12

Targol napisał::arrowu: Nikt o tym nie myśli, czy wszyscy są zbyt leniwi, żeby czytać?

Przepraszam, Targol, pobrałem, ale nie mam teraz czasu, żeby to przeczytać... i też jestem trochę leniwy :płakać:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Cuicui
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3547
Rejestracja: 26/04/05, 10:14
x 6

Re: Cicha broń i kontrola gospodarki




przez Cuicui » 16/01/07, 12:39

Targol napisał:Znalazłem całkiem niesamowity dokument na temat Quanthomme. Jest trochę długi i trudny do przeczytania, ale warto.
Poza aspektem „teorii spiskowej” analiza w formie porównania elektroniki z ekonomią jest istotna i daje do myślenia. Znajdziesz tego pdf'a tutaj
Przeczytaj i powiedz mi, co myślisz.

Dziękuję Targolu. Załadowałem plik, ma 1,11 MB, jeszcze nie skończyłem go czytać, ale jest całkiem fascynujący i wiarygodny. Potwierdza to część moich obserwacji i przeczuć. Plik do rozesłania wszystkim, którzy chcą lepiej zrozumieć, co dzieje się na tym świecie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
toto65
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 490
Rejestracja: 30/11/06, 20:01




przez toto65 » 16/01/07, 14:03

Niełatwy do odczytania, trochę skomplikowany jak na mój gust. Jednak kilka fragmentów mnie zadowoliło.

W szczególności (nie kopiuję i wklejam):

istnieje wymierny związek pomiędzy ceną benzyny a reakcją behawioralną obywateli. A zachowania możemy wywołać dzięki cenie produktów. strona 7

jeżeli reklama skierowana jest do osoby, jakby miała 12 lat, będzie istniało niezaprzeczalne prawdopodobieństwo krytycznej reakcji ze strony 12-latki. strona 9

pośladki :zaszokować:
Dobrym, łatwo wymiernym wskaźnikiem nadchodzących trudniejszych czasów jest liczba obywateli, którzy płacą podatek dochodowy pomimo oczywistego braku wzajemności lub uczciwej obsługi ze strony rządu. strona 11

Przypomina mi to trochę odbicie sekty. Ale zachowując duży dystans, całość trzyma się mniej więcej razem.
Pamiętam anegdotę o siedzibie IBM. (Czy to prawda?)
ściany można pokolorować grą świateł. Kiedy więc negocjacje miały zakończyć się odmową, stosowano określony kolor. Aby stołówka mogła przekazywać całodzienny posiłek, aby doszło do konfliktów społecznych...etc.
0 x
Avatar de l'utilisateur
słoń
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6646
Rejestracja: 28/07/06, 21:25
Lokalizacja: Charleroi, centrum świata ....
x 7




przez słoń » 16/01/07, 17:04

Z pewnością puka do wielu drzwi, ale jest równie pouczająca jak Machiavelli.

9 przypomina nam Belgię: wyjątkowe myślenie, Partię Socjalistyczną, która zarabia na biedzie społeczeństwa, zamiast pozwalać jej się wzbogacać itp.,

Drukuję, żeby przeczytać z czystą głową i za kilka dni znów o tym porozmawiamy, dziękuję Targol
0 x
Elephant Najwyższego Honorowy éconologue PCQ ..... jestem zbyt ostrożna, nie dość bogaty i zbyt leniwy, aby rzeczywiście zapisać CO2! http://www.caroloo.be
SixK
Zamieściłem wiadomości 500!
Zamieściłem wiadomości 500!
Wiadomości: 669
Rejestracja: 15/03/05, 13:48
x 272




przez SixK » 16/01/07, 17:33

Przechodzi dreszcz, gdy wracamy do tekstu tego, co dzieje się obecnie we Francji.
Dystans przebyty już w procesie niewolnictwa możemy praktycznie zmierzyć.
A to pomaga lepiej zrozumieć realne problemy najbliższych wyborów prezydenckich....

SixK
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79118
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973




przez Christophe » 16/01/07, 18:10

toto65 napisał:daje mi to do myślenia trochę do refleksji a sekta.


Ja niestety bardzo...tylko przejrzałem, ale takie było moje pierwsze wrażenie... mimo to uważam, że wśród tych, które przekazujesz, są „dobre” pomysły.

To, co mnie denerwuje w tego typu dokumentach (oprócz czasami „granicznej” treści), to to, że autor nie podpisuje…
0 x
Targol
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1897
Rejestracja: 04/05/06, 16:49
Lokalizacja: Region Bordeaux
x 2




przez Targol » 16/01/07, 19:00

Christophe napisał:
toto65 napisał:daje mi to do myślenia trochę do refleksji a sekta.


Ja niestety bardzo...tylko przejrzałem, ale takie było moje pierwsze wrażenie... mimo to uważam, że wśród tych, które przekazujesz, są „dobre” pomysły.


Z pewnością bombastyczny styl, teoria spiskowa i inne elementy w kolejności zdań mogą przywodzić na myśl styl sekty. Ale tam, gdzie nie zgadzam się z Twoją analizą, jest tak, że sekta z definicji jest egoistyczna: jej celem jest takie ukierunkowanie myśli swoich wyznawców, aby przyłączyli się do ruchu i oddali mu cały swój dobytek. z duchowym wzniesieniem”.
Jednak tutaj nie ma specjalnych „przepisów”, nie ma „aby tego uniknąć, mamy rozwiązanie, dołącz do nas”.

Nie, powiedziałbym raczej, że dokument ten należy zaliczyć do kategorii „Pamflet polityczny”. Kategoria, która niekoniecznie jest niezgodna z nieco ciężkim i bombastycznym stylem.

Christophe napisał:To, co mnie denerwuje w tego typu dokumentach (oprócz czasami „granicznej” treści), to to, że autor nie podpisuje…


Właściwie nie ma autora, ale podtytuł i adres URL.
Jeśli podążymy za tym adresem URL, natkniemy się na to:
Poniższy dokument, datowany na maj 1979 r., został znaleziony 7 lipca 1986 r. w kserokopiarce IBM zakupionej na wyprzedaży nadwyżek wojskowych.

Zaniedbanie lub celowy wyciek, wygląda na to, że dokument ten znajdował się w posiadaniu tajnych służb Marynarki Wojennej USA.
Dokument ze względów bezpieczeństwa nie jest opatrzony podpisem organizacji, z której pochodzi. Jednak porównanie informacji i dat sugeruje, że może to być Grupa Bildergerg, „zespół doradców”, który zrzesza niezwykle wpływowych ludzi ze świata finansów, ekonomii, polityki, armii i tajnych służb.

Dokument przedstawia się jako „podręcznik programowania” dla firmy, najwyraźniej skierowany do nowych członków organizacji.

Dokument ten mógł również zostać napisany przez natchnionego autora science fiction lub dobrze poinformowanego dziennikarza. Prawda czy fałsz, ważne jest to, że opisane tutaj strategie są od 30 lat bardzo szeroko stosowane w kierunkach gospodarki i społeczeństwa, we wszystkich krajach zachodnich, i to z niezwykłą synchronizacją.



Poza tym moim zdaniem nie ma znaczenia, kto jest autorem, po prostu stwierdzam, że niektóre analizy są bardzo trafne i w niesamowity sposób przypominają to, co dzieje się na świecie.
0 x
„Każdy, kto wierzy, że wykładniczy wzrost może trwać w nieskończoność w skończonym świecie, jest głupcem lub ekonomistą”. KEBoulding
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 16/01/07, 19:04

Christophe napisał:To, co mnie denerwuje w tego typu dokumentach (oprócz czasami „granicznej” treści), to to, że autor nie podpisuje…
: Arrow:
http://www.conspirovniscience.com/armesil.php
Które Chris… lubi. :D
Illuminati / Bilderbergerg :”Prywatna grupa naukowa, której celem jest praca nad budowaniem współpracy politycznej i gospodarczej pomiędzy Europą Zachodnią, Ameryką Północną i Japonią w ramach nowego porządku świata, została utworzona w 1972 roku przez D. Rockfellera i Zbigniewa Brzezińskiego przy pomocy kontaktów z Bilderbergerami. Tworzy ją elita licząca 300 ważnych decydentów świata gospodarczego, politycznego i intelektualnego na 3 kontynentach. Grupa ta nazywa się Komisją Trójstronną. W dalszej części tego dokumentu znajdziesz jedną ze strategii ekonomicznych tej grupy. »

http://www.conspirovniscience.com/Armesilencieuse.rtf
„Następujący dokument, datowany na maj 1979 r., został znaleziony 7 lipca 1986 r. w kserokopiarce IBM zakupionej w domu aukcyjnym. »
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : ne 44 i goście 247