Nowe przygody Pr Joyeux

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Obamot » 10/08/20, 14:37

4 października 2019 tego dnia. „Opinia publiczna ma prawo wiedzieć”, co wyjaśnił i że nie ma o nim mowy.

I „kapelusz” do czytania ”naukowcy”…! : Mrgreen: Wczoraj Huffington-Post, tam paryska ... Jutro Gala i Ici Paris ...? : Chichot: To szalone, co wasze oskarżenia „wywołują dyskusję”, trzeba powiedzieć, że odkąd profesor Raoult jesteśmy przyzwyczajeni do tego typu oszczerstw.

Twoje oskarżenia wyciągnięte ze szmat są po to, by zareagować, ponieważ każda poinformowana osoba powiedziałaby: domniemanie niewinności. I starannie wybrałeś źródła bez publikowania prawa do odpowiedzi, oczywiście woląc fałszywe wiadomości od faktów. Szybkie wyszukiwanie pozwoliłoby ci zrozumieć, że nie brał udziału w badaniu, o które jest oskarżony.

Ale najgorsze jest to, że nie masz umiejętności zrozumienia wartości tego, co przekazuje.
Nie sądzę, żebyś mógł nawet o tym dyskutować (z wyjątkiem twoich fałszywych linków i innych kopiuj / wklej ... bez dna)
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez sicetaitsimple » 10/08/20, 14:49

Obamot napisał:Wczoraj Huffington-Post, teraz paryska ... Jutro niedzielna gala France i Ici Paris ... : Chichot:


Trzeba przyznać, że tweet Nicolasa Dupont-Aignana rzadko dorównuje poziomem naukowym.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Obamot » 10/08/20, 14:56

To nie Dupont-Aignan go przywrócił! Jest politykiem.

Nie pomyliłbyś się z Dupont-Dupont w Tintin? : Chichot: łączysz się z Tryphonem ...

A co by było, gdybyś powiedział nam o raku? Dlaczego go rozwijamy? Jak temu zapobiec?
Kiedy będziesz mógł, porozmawiamy o tym ponownie ...

Pytanie „naukowe” dokładnie:
- Gdzie są twoje badania, aby udowodnić skuteczność „farb termoregulacyjnych” post407500.html # p407500 (czekamy!)

- Nie jesteś nawet w stanie kontynuować debaty na temat „miska na jedzenie„... post407500.html # p407500 to mówi wszystko! Nie wiesz nawet, dlaczego używamy tego wyrażenia (wierząc, że pochodzi ode mnie ...) : Chichot: Biedny starzec ...

- A jeśli chodzi o Co2, nadal musiałeś się odważyć : Chichot: : Chichot: : Chichot: :

sicetaitsimple napisał: prawdziwą śluzą jest magazyn geologiczny [CO2]


To jest „nauka”! : Mrgreen:

PRAWDZIWY zamek to ZERO EMISJI! (Powtarzam).
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez sicetaitsimple » 10/08/20, 15:34

Obamot napisał:Nie pomyliłbyś się z Dupont-Dupont w Tintin?


Bądźmy precyzyjni: to Dupond Dupont.
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3791
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1311

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez pedrodelavega » 12/08/20, 15:54

Obamot napisał:Tyle że najwyraźniej nie wiesz o podziale władzy? A więc kolejna luka, nic do wymiaru sprawiedliwości:
Profesor Henri Joyeux napisał: Nie widzę, jak izba dyscyplinarna narodowy mógł mnie wyrejestrować po stwierdzeniu, że nie popełniłem żadnego błędu etycznego. Ci sędziowie są niezawiśli i, o ile wiem, nie podlegają Radzie Stanu.
To on to mówi, zobaczymy, jak sobie radzi w tym przypadku, a potem w drugim.
W międzyczasie decyzja Rady Stanu jest ważna, nie ma problemu z „rozdziałem władzy”.

W dodatku wy, którzy często zarzucacie innym (między innymi mnie) tylko robienie skopiowane / wklejone bez debatowania, bez osobistych pomysłów (co nie jest prawdą), nadal uważam za paradoksalne, że robisz to samo, ale nie wspominając o źródle, po prostu modyfikując kilka fraz: : Arrowd:
Obamot napisał:Rada Orderu Lekarzy zawód finansuje się, nie wiedząc, do czego służy... był zamieszany na długo przed katastrofalnym zarządzaniem kryzysem zdrowotnym SARS-cov-2 / Covid-19: Rada Narodowa, coraz bardziej krytykowana, a to przyspieszyło afera Raoulta, która ze sprawą prof. Joyeux ujawnia, że ​​instytucja ta używa kozłów ofiarnych jako instrumenty dywersyjne, karykaturujące „antyszczepionkę” (chociaż nie jest), zarzucając innemu, interweniującym członkom, że „nie przeprowadził badania na temat HCQ w przepisach” (chociaż nigdy nie ogłosił, że to zrobił). inny niż obserwacyjny).
Trzeba powiedzieć, że Rada Zakonu naprawdę tego potrzebuje: widzi, że jest przeciwko niej publikowana potępiające raporty w sprawie raportów potępiających:
- tutaj Trybunał Obrachunkowy szokuje całą profesję odsłaniając biura z basenem, nadmiernymi wydatkami i sumptuariami, opłacanymi wolontariuszami ... En całkowite odłączenie się od rzeczywistości...
zapobieganie-zanieczyszczeniu-zdrowia / nowe-przygody-radosnego-t16128-40.html # p407440
W porównaniu z oryginalnym artykułem nie cytowanym:
Henri joyeux w codziennym życiu lekarza napisał:Jeśli chodzi o Zakon, uważam, że ważne jest, aby odróżnić organy departamentalne, do których mam ogromny szacunek, od Rady Narodowej, która jest coraz bardziej krytykowana, ale to zawód finansuje się, nie wiedząc, do czego służy... Rada Narodowa, przeżywająca od jakiegoś czasu trudności, najwyraźniej zdecydowała mnie zmusić jego instrument odwrócenia uwagi, karykaturując mnie jako „antyszczepionkę”. Trzeba powiedzieć, że naprawdę tego potrzebuje. Do niedawna publikacja tego potępiający raport z Trybunał Obrachunkowy zaszokował cały zawód: biura z basenem, wydatki na cele finansowe, opłacani wolontariusze ... To odłączenie się od rzeczywistości naszego zawodu jest niepokojące i powinno dotyczyć Rady Narodowej bardziej niż mojej osobistej sprawy
https://www.lequotidiendumedecin.fr/act ... ti-vaccins
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez sicetaitsimple » 12/08/20, 18:45

pedrodelavega napisał:W dodatku wy, którzy często zarzucacie innym (między innymi mnie) tylko robienie skopiowane / wklejone bez debatowania, bez osobistych pomysłów (co nie jest prawdą), nadal uważam za paradoksalne, że robisz to samo, ale nie wspominając o źródle, po prostu modyfikując kilka fraz: : Arrowd: ......


To jest po prostu zniesławiające! Oskarż Obamota o niejasno zmodyfikowaną kopię i wklej, bez podawania źródła!
Nie, to tylko wspólnota myśli, która sprawia, że ​​znajdujesz „naturalnie” te same wyrażenia wyrażające te same uczucia ... Nie możesz zrozumieć : Lol: : Lol: : Lol:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Nowe przygody profesora Joyeux




przez Obamot » 12/08/20, 20:17

Powiedziałem, że zacytuję moje źródła, gdy trolle przestaną kopiować / wklejać (i inne wykroczenia ...)

W międzyczasie oszczędzam czas (bo podobno to nie debaty czy poszukiwanie prawdy interesują Was oboje ...) więc robię tak jak wy, plagiatuję, kopiuję i wklejam : Chichot: : Mrgreen: : Chichot:

Szczerze mówiąc, jesteś nadęty, ponieważ przez kilka lat to zmieniałeś forum jako wysypisko dla Twojego logorrhea bez zagłębiania się w sedno (mnie tam nie było, eh ...) a teraz narzekałbyś na tego typu odchylenie kosmetyczne?

To zabawne, kontynuuj ... znowu ... znowu !!! : Chichot:

Myślę, że po tym polubię cię, prawie kopiuj / wklej!
0 x

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 319