Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez Obamot » 06/08/20, 20:54

Exnihiloest napisał:
Obamot napisał:...

Czy wiesz, co myślimy o samozwańczych ekspertach od ekonologii, takich jak Ty?
... w rzeczywistości monomaniacy sofiści [z umiarem] : Chichot:

Uważamy, że tak nie jest ... nie obchodzi nas to

Każdy ma prawo żyć z zasłoniętymi roletami. Stamtąd, aby je zdobyć, trzeba było się odważyć.


Meuuuuuuuuh nooo ...!
Ci „którzy odważą się na wszystko” to idioci, nie odważyłem się na nic, byłem zadowolony z powiększania ich małych bzdur.

Nie powinienem był odkładać raportu WHO, który wskazuje, że glifosat znajduje się na liście czynników rakotwórczych? Tak ? : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez Obamot » 06/08/20, 21:09

Exnihiloest napisał:
Obamot napisał:...
Nie trzeba już niczego szukać, WHO sklasyfikowała glifosat w tej samej rangi, co inne czynniki rakotwórcze (wśród 40 000 chemikaliów, które wyprodukował człowiek ... to daje skalę ...)

Wśród nich mamy te, których należy zatem zabronić: gorące napoje, frytki, chipsy, mięso z grilla, czerwone mięso, białe pieczywo, biały makaron, mleko, wędliny, orzeszki ziemne. , pomidory w puszce, napoje bezalkoholowe, biała mąka, solona ryba, alkohol, rafinowany cukier ...

I wiecie co ... No jasne, O spożywaniu (prawie wszystkich) żywności przemysłowej z waszej listy, to nie byłoby głupie pozostać zdrowym, nie, wcale nie głupim - ponieważ żywność, której NIE MA wymagane dla zbilansowanej miski odżywczej dla ludzi - (z jednym wyjątkiem ... jestem fleksitarianinem, więc jem trochę mięsa, ale każdy ma swój wybór!)

Oczywiście nie powinieneś niczego blokować (to kolejne pytanie, które brzmi jak głupie podejście) ... Jeśli chodzi o chęć umieszczenia tego na nas w promocji Glyphosate, sugerując przez zespół rzekomy „czynniki zakłócające... Nadal nie trwa i jest podwójnie głupi ... : Chichot: Spróbuj ponownie...
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9830
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2672

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez sicetaitsimple » 06/08/20, 21:52

Obamot napisał:..... wymagane dla zbilansowanego bolusa pokarmowego dla ludzi - ..


Ach, słynna miska z jedzeniem Obamota, która powraca okresowo, ale pozostaje tajemnicą ....

Najlepiej byłoby, gdybyś utworzył dedykowany wątek, który byłby interesujący lub nie, aby nam go opisać, prawda?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez Obamot » 07/08/20, 00:34

To zależy od mojej małej wtyczki ... Jesteś wielkim specjalistą ... (a ja nic nie stworzyłem, ani nic nie spadło z nieba, uwierz mi ...) :)

Czy chcesz, aby odzyskał zdrowie po deficytach po bio-kontroli lub w UI? Obraz
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79354
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez Christophe » 15/08/20, 13:17

Teraz lobbyści pro glifosatowi stają się terrorystami !! : Evil: : Evil: : Evil:




Odurzony rolnik, zniszczone uprawy: ekologiczne gospodarstwo zniszczone glifosatem w Bouches-du-Rhône

Odurzony operator, który skonsumował jego produkcję, musiał zostać hospitalizowany. On i jego żona złożyli skargę. Wyróżniono okolicznych rolników.


(...)

Ale kilka dni później rolnik musi być pilnie hospitalizowany. Gorączkując się, wymiotował i cierpiał na biegunkę. Schudł siedem kilogramów w cztery dni. Stan zmusił go do poddania się testom: padł ofiarą zatrucia glifosatem. Herbicyd został spryskany jego organicznymi uprawami. Tutaj są bezużyteczne, a szczególnie toksyczne, nienadające się do spożycia na etykiecie ekologicznej. Spryskano sześć szklarni z dziewięciu, niedobór wyniósł 35 000 euro. „Te szklarnie, nie mogę już ich uprawiać przez dwa lata”, ubolewa Oriane Arlaud, żona Tristana.

(...)
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13713
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1524
Kontakt :

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez izentrop » 15/08/20, 15:21

Christophe napisał: lobbyści pro glifosatów stają się terrorystami !!
Co wiesz, jak powiedział facet;)
Myślę, że musimy poczekać do końca historii, zanim wymienimy sprawców.

Nie sądzę, aby glifosat, nawet przy 15-krotnej dawce, mógł powodować takie objawy. Działa toksycznie tylko na rośliny, z wyjątkiem adiuwanta zwilżającego, który dla najbardziej podejrzanych został wycofany z rynku.

To ciężka praca, tym bardziej w obliczu pandemii ...
1 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9830
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2672

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez sicetaitsimple » 15/08/20, 17:56

izentrop napisał:
Christophe napisał: lobbyści pro glifosatów stają się terrorystami !!
Co wiesz, jak powiedział facet;)
Myślę, że musimy poczekać do końca historii, zanim wymienimy sprawców.


Faktycznie wydaje mi się, że wyznaczenie „lobbystów popierających glifosat” jest trochę szybkie ???? „Lobbysta za glifosatem” zniszczyłby produkcję swojego sąsiada za pomocą glifosatu? Powinien wziąć kilka lekcji lobbingu .....
Na naszej wsi nie wszystko jest różowe (ani „zielone”) ....
1 x
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez Obamot » 16/08/20, 02:14

odmowa Obraz Obraz Obraz
0 x
Moindreffor
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5830
Rejestracja: 27/05/17, 22:20
Lokalizacja: granica między północą a Aisne
x 957

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez Moindreffor » 17/08/20, 21:03

Obamot napisał:To zależy od mojej małej wtyczki ... Jesteś wielkim specjalistą ... (a ja nic nie stworzyłem, ani nic nie spadło z nieba, uwierz mi ...) :)

Czy chcesz, aby odzyskał zdrowie po deficytach po bio-kontroli lub w UI? Obraz

cóż, chcielibyśmy tylko zobaczyć taki, który nazywasz zrównoważonym, pozwalamy ci wybrać jednostki ...
ponieważ jest podobny do Arlésienne, dużo o tym mówisz, ale nigdy go nie widzieliśmy ...
0 x
„Ci, którzy mają największe uszy, nie są tymi, którzy słyszą najlepiej”
(ode mnie)
Avatar de l'utilisateur
Obamot
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 28725
Rejestracja: 22/08/09, 22:38
Lokalizacja: regio genevesis
x 5538

Re: Glifosat: skuteczny ekologiczny herbicyd, nie rakotwórczy, nie zaburzający gospodarki hormonalnej




przez Obamot » 18/08/20, 12:53

Moindreffor napisał:
Obamot napisał:To zależy od mojej małej wtyczki ... Jesteś wielkim specjalistą ... (a ja nic nie stworzyłem, ani nic nie spadło z nieba, uwierz mi ...) :)

Czy chcesz, aby odzyskał zdrowie po deficytach po bio-kontroli lub w UI? Obraz

cóż, chcielibyśmy tylko zobaczyć taki, który nazywasz zrównoważonym, pozwalamy ci wybrać jednostki ...

W WHO IU (Môssieur chemik, który nawet nie zna podstaw lub ma zbyt krótką pamięć).
https://fr.wikipedia.org/wiki/Unit%C3%A9_internationale

Więc to nie jest ode mnie!
W UI = jednostki międzynarodowe, ponieważ uważam, że „kontrola biologiczna” jest zdecydowanie zagubiona dla nauki.

Moindreffor napisał: ponieważ jest podobny do Arlésienne, dużo o tym mówisz, ale nigdy go nie widzieliśmy ...


W rzeczywistości "z Arlésienne czy nadal nie wiesz, że WHO od dawna określa nasze zapotrzebowanie na witaminy i składniki odżywcze? :zaszokować:
https://www.burgerstein.ch/fr/quelle-es ... t-ui-ie-iu

i żeby je zobaczyć (gdybyś coś zrozumiał) musiałbyś cofnąć się do czasów, kiedy nawet nie zacząłeś studiów, to znaczy powiedzieć, jak bardzo chodzisz z nami swoją pseudo formacją chemika , który zdecydowanie nigdy nie osiągnął najbardziej elementarnego progu wiedzy, by ocenić ... do tego stopnia, że ​​uważałby za „nie niebezpieczny” fakt przyprawiania swoich sałatek olejem mineralnym (którego używamy gdzie indziej do smarowania silników spalinowych)! Roll: :zaszokować:

A najzabawniejszą częścią tego wszystkiego (żeby nie powiedzieć przezabawną) jest to, że będziesz chwalić zalety ogrodu warzywnego leniwego człowieka ... : Chichot: : Chichot: : Chichot: zastanawiasz się, jak możesz być chory jak pies !? Zarabiasz? Jesz przemysłowe krokiety zamiast produkcji warzyw, prawda? :zaszokować: Roll: Ponieważ jesteś tak pracowity w permakulturze, powinieneś bezzwłocznie otrzymać tabelę wszystkich wartości Jednostek Międzynarodowych dotyczących żywności, którą jesz, ale obawiam się, że na tym etapie będziesz traktować KTO z „ guru ”i brakuje wartości dla krokietów. : Mrgreen:

(nadal uważaj na perchloroetylen w sałatce) post405410.html # p405410
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 258