Dodaj przycisk Nie lubię?

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Christophe » 27/05/20, 22:34

sicetaitsimple napisał:Trzeba tylko zrozumieć, że „wierność władzy i oficjalnym wersjom” to nikczemne zachowanie…


Może chcesz porozmawiać o skandalu z maskami?

Oprócz kłamstw na temat zdrowia, katastrofalnego zarządzania zapasami, szaleństw organizowanych przez mafię, są też przekupni łajdacy…

Maska chirurgiczna została sprzedana za 2 centy w marcu 2019 r., dzisiaj za (co najmniej) 70 centów… To wzrost o 3500%…

Myślałem, że im więcej wyprodukujemy, tym niższe ceny?

Ach, przepraszam, nic nie zrozumiałem z kapitalizmu, to prawda... mea culpa, jestem zbyt uczciwym prostakiem na ten świat łajdaków...

A zatem w kryzysie związanym z koronawirusem rzeczywiście jest kilku łotrów!
0 x
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9837
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2673

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez sicetaitsimple » 27/05/20, 22:52

Christophe napisał:
sicetaitsimple napisał:Trzeba tylko zrozumieć, że „wierność władzy i oficjalnym wersjom” to nikczemne zachowanie…


Może chcesz, żebyśmy porozmawiali o skandalu z maskami.......


Nie, nie, nie chcę już rozmawiać o Covid-3, na YouTubie jest wystarczająco dużo specjalistów z ich XNUMX-miesięcznym stażem medycznym, na pewno to zauważyliście, żebym się od tego powstrzymał..... Może z wyjątkiem tego, że ja robiłem już kilkakrotnie krytykę (poza oceną takiego czy takiego traktowania) porównań liczb, wskaźników... absolutnie nieporównywalnych.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79362
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11060

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Christophe » 27/05/20, 23:30

O nie, maski to nie lekarstwo: to zarządzanie zapasami, sprzedaż i odrobina psychologii : Chichot:

Na tym przykładzie chciałem tylko powiedzieć, że oficjalne wersje niekoniecznie są równoznaczne z prawdą...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Dodać przycisk, który mi się nie podoba?




przez Exnihiloest » 31/05/20, 17:03

Christophe napisał:
Exnihiloest napisał:Umiarkowanie nie spełnia swojej roli. Pozwala na ignorowanie obelg i oszczerstw wobec autorów, pod warunkiem, że ich autor jest na tyle aktywny, że zrobi furorę na portalu. forum i że jest wierny tezom właściciela.


Zniesławienie!

Nie możemy umieścić moda dla każdego członka!

Czy widzisz obraźliwą wiadomość? W tym celu tworzone są raporty wiadomości!

A kto się z nimi rozprawi? Ci sami ludzie, którzy również praktykują oszczerstwa i obwiniają osobę, która umieściła przedmiotowe komentarze?!
Każdy widzi, że pozwalasz Gadgetdebois oczerniać lub obrażać użytkowników i nikt się temu nie dziwi, skoro dodatkowo praktykujesz:
społeczeństwo-i-filozofia/dyktatura-przeciwko-zanieczyszczeniom-i-zmianom-klimatycznym-t16333-40.html#p383525

„Nie ma szans, że będzie miał dzieci… jest zbyt samolubny!", o to ci chodzi, prawda? Chodzi o "moderatora"?! Roll: Komu chcesz w to wierzyć. Słowa przebitego charakteru, który regularnie jest obraźliwy, oszczerczy i zniesławiający.
Zatem posprzątaj swój dom, zanim zaczniesz mówić o zniesławieniu.
1 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 274