Opinie i testy zestawu Hydrogen HHO z doświadczenia?

Dobre kupowanie i dobry wybór produktu lub usługi oznacza, że ​​oprócz zadowolenia, mniejszego zużycia i ochrony planety, w 2021 r. ważne jest, aby kupować lepiej! Również wymiana informacji i doświadczeń pozwala uniknąć różnych przekrętów i oszustów. W 2021 roku niezbędna jest wymiana doświadczeń użytkowania, pozytywnych lub negatywnych, ponieważ rynek produktów i usług dla konsumenta jeszcze nigdy w historii ludzkości nie był tak bogaty. Pomoc w lepszym wyborze jest niezbędna, ponieważ kupowanie lepszych oznacza kupowanie produktów zrównoważonych!
Avatar de l'utilisateur
Gildas
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 879
Rejestracja: 05/03/10, 23:59
x 173

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez Gildas » 10/09/19, 17:00

Doprawdy, to nie do uwierzenia! Ogólnie w samochodzie lub 4X4 jest to około 20% podczas normalnej pracy z HHO. To nie ja wrzuciłem ten filmik...

Tutaj również można zarobić 50%:


Prosty proces… i francuski! Zaoszczędź do 50% paliwa przez wodę

„Montaż jest całkowicie autonomiczny, nie wymaga podłączenia elektrycznego i działa tylko w korelacji z aktywnością silnika, wykorzystując do działania jedynie podciśnienie silnika na wlocie”

https://hybrideaeau.fr/eco-leau-bretagn ... e-realite/
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez GuyGadebois » 10/09/19, 17:29

Gildas pisał:Doprawdy, to nie do uwierzenia! Ogólnie w samochodzie lub 4X4 jest to około 20% podczas normalnej pracy z HHO. To nie ja wrzuciłem ten filmik...

Tutaj również można zarobić 50%:


Prosty proces… i francuski! Zaoszczędź do 50% paliwa przez wodę

„Montaż jest całkowicie autonomiczny, nie wymaga podłączenia elektrycznego i działa tylko w korelacji z aktywnością silnika, wykorzystując do działania jedynie podciśnienie silnika na wlocie”

https://hybrideaeau.fr/eco-leau-bretagn ... e-realite/

Mam taki układ, ale daleko mi do 50%... to jest totalna fantazja albo dotyczy "nie wiem" jakiego silnika!
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez Christophe » 16/01/20, 08:59

0 x
miguelgroma
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 29/05/20, 01:17

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez miguelgroma » 29/05/20, 01:35

Christophe napisał:Zestawy HHO byłyby zabronione w CT od stycznia 2020 r.: zużywaj-mniej-samochód/zestaw-hho-i-wtrysk-wody-interdits-au-ct-par-la-dreal-t16268.html


Rzeczywiście, instalacja generatora wodoru HHO nie wpływa fizycznie na silnik ani zbiornik paliwa. To urządzenie nie wymaga zatem żadnego szczególnego zatwierdzenia przez DRIRE, ani procesu zatwierdzania, ani umowy ubezpieczenia. We Francji nie ma tekstu prawnego zabraniającego używania generatorów wodoru w samochodach.

Dlatego nie ma potrzeby specjalnego zezwolenia, ponieważ nasze generatory wodoru są uważane za urządzenia oszczędzające paliwo (dekret z dnia 26 ze zmianami z dnia 02), które nie zmieniają charakterystyki pojazdu.
https://www.hho-plus.com/hho-fr

Montaż zestawu HHO w Twoim aucie jest odwracalny i zawsze możesz go usunąć i powrócić do normalnego zasilania paliwem.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez Macro » 29/05/20, 08:47

Christophe napisał:Zestawy HHO byłyby zabronione w CT od stycznia 2020 r.: zużywaj-mniej-samochód/zestaw-hho-i-wtrysk-wody-interdits-au-ct-par-la-dreal-t16268.html


To nie hho... Ale poszła do kontroli...

biopaliwa/olej-roślinny-przetworzony-na-olej napędowy-common-rail-t15357.html
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez Christophe » 29/05/20, 12:20

Twój kontroler miał zimne makro? Covid może? : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6458
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1610

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez Macro » 29/05/20, 19:00

Nie... Mamy wspólnego przyjaciela... Jacquesa Daniela : Mrgreen:
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
Avatar de l'utilisateur
kapusta
Rozumiem econologic
Rozumiem econologic
Wiadomości: 64
Rejestracja: 04/06/07, 14:38
Lokalizacja: Sarthe
x 12

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez kapusta » 29/05/20, 19:04

Cześć, więc jest to dozwolone czy nie?, ponieważ Christophe mówi „zabronione”, a Miguelgromo odpowiada „w rzeczywistości to nie jest zabronione”!!! :zaszokować:
0 x
Jestem taki szczęśliwy, bo dzisiaj znalazłeś moich przyjaciół .....
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Doświadczenie z zestawem HHO?




przez Christophe » 30/05/20, 01:54

choucoune napisał:Cześć, więc jest to dozwolone czy nie?, ponieważ Christophe mówi „zabronione”, a Miguelgromo odpowiada „w rzeczywistości to nie jest zabronione”!!! :zaszokować:


Miguel najwyraźniej jest sprzedawcą strojów... nie powinien strzelać sobie w stopę...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79115
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Opinia i test Hydrogen HHO Kit opinie?




przez Christophe » 17/05/22, 11:28

Zamieszczam to tutaj: region Grand Est promuje wtrysk wodoru do silników termicznych… projekt oznaczony jako Solar Impulse dla innowacji, kiedy wiemy, że istnieje on od ponad 10-15 lat? :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

https://www.linkedin.com/posts/regiongr ... 79424-8FmZ

Z pewnością zbyt „konspiracyjny” jak na tamte czasy! : Lol: : Lol: : Lol: : Lol:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do "Recenzje i testy produktów i usług". Dobre oferty, przekręty i przekręty. Co wybrać, recenzje i testy zakupowe, aby wybrać lepiej! "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 42