Lista trolli z forum i monitorowanie sankcji

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Macro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6515
Rejestracja: 04/12/08, 14:34
x 1637

Re: Lista trolli z forum




przez Macro » 31/03/20, 10:54

Christophe napisał:Oto opinia byłego znanego trolla na temat karmy: bistrot/migration-phpbb2-a-phpbb3-1-explications-des-nouvelles-fonctions-t14492-170.html



Specjalista w cytowaniu pociętych wiadomości w celu całkowitej modyfikacji ich znaczenia....I edytowaniu swoich wiadomości po odpowiedzi innych...Wysokie akrobacje...Najlepsi z najlepszych, najlepsi z zagrody dla krabów.. ..Nieskomplikowane... Gdy tylko mu odpowiedziałem, zacytowałem jego wiadomość w całości, zanim ją zredagował....Nawet zrezygnowałem z przychodzenia tutaj na lata, bo było to tak nie do zniesienia. ..
1 x
Jedyne bezpieczne w przyszłości sprawa. To, że może istnieć prawdopodobieństwo, że jest on zgodny z naszymi oczekiwaniami ...
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Lista trolli z forum




przez eclectron » 31/03/20, 10:59

Christophe napisał:Myślę, że to nie jest bezużyteczne dla serdecznej umowy tutaj! A raczej serdeczne słuchanie...

Bez wątpienia, ale życzę powodzenia : Mrgreen:
Każdy ma swoje granice i w tym obszarze moje już dawno zostały osiągnięte, więc przejdę. : Mrgreen:
Wolę prawdziwą akcję.

Chociaż jest to bardzo przydatne w określonych punktach, mam wrażenie, że a forum generalnie służy jedynie do wypełniania dnia emerytów, bezrobotnych, nauczycieli itp. (niezaprzeczalna rola społeczna i intelektualna)

Tak naprawdę jest niewielu prelegentów na tematy, które mnie interesują, a mnie interesuje niewiele tematów, co oznacza, że ​​teraz z góry wiem, kto będzie co mówił... : Lol:
Rzadko jestem zaskoczony.
Pewnie powinienem uzyskać taki sam efekt...
Krótko mówiąc, nie odnawiamy się wystarczająco.
Od tego momentu do nawiązania kontaktu ze starymi umysłami, skupionymi na swoich pewnikach… zrobiłem tylko jeden krok. Pewnie muszę uzyskać taki sam efekt...


Co więcej, ciągłe spotykanie się z przeciwnikami, którzy mają tylko jeden cel, zburzyć, zbyt często bez większej inteligencji i których powściągliwość znam z góry, denerwuje mnie i w reakcji wydobywa ze mnie to, czego wolałbym uniknąć.
Tematy są podbijane przez sfrustrowanych i znudzonych ludzi.

Jak wszędzie niestety nie słychać cichej mszy.
Tak, to ode mnie, a nie od La Palice.
Czasami kilka nuggetsów poprawia mi humor.

Osobiście uważam, że sytuacja jest nie do rozwiązania.


Z poważaniem, powodzenia.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 11:11

Makro napisał:Specjalista w cytowaniu pociętych wiadomości w celu całkowitej modyfikacji ich znaczenia....I edytowaniu swoich wiadomości po odpowiedzi innych...Wysokie akrobacje...Najlepsi z najlepszych, najlepsi z zagrody dla krabów.. ..Nieskomplikowane... Gdy tylko mu odpowiedziałem, zacytowałem jego wiadomość w całości, zanim ją zredagował....Nawet zrezygnowałem z przychodzenia tutaj na lata, bo było to tak nie do zniesienia. ..


Stąd jego wygnanie... tutaj wskazałeś na prawdziwy problem z trollami: obrzydzają ludzi i odstraszają „prawowitych” członków!!

I stąd potrzeba zajęcia się „problemem trolli”… z całym szacunkiem do niektórych osób (nawet nie-trolli)…
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum




przez ABC2019 » 31/03/20, 11:29

Powinieneś także podać kilka przykładów „nietrolli”, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje kryteria. :).
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 12:17

ABC2019 napisał:Powinieneś także podać kilka przykładów „nietrolli”, abyśmy mogli lepiej zrozumieć Twoje kryteria. :).


Bardzo ładny! : Chichot:
0 x
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Lista trolli z forum




przez ABC2019 » 31/03/20, 12:41

tak, wiem... nie jest łatwo znaleźć!! :płakać:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 13:08

Nie, to bardzo proste, wystarczy wziąć antonimy każdego z tych słów lub zachowań... : Chichot:

Christophe napisał:...Mam na myśli odwrócenie sytuacji, wierność władzy i oficjalnym wersjom, lekceważenie wszystkich innych „wersji”, ataki lub nieuzasadnione pomysły, dezinformację, brak reakcji i debaty na fakty, które niepokoją ich, a które tylko inni członkowie stawiali im przed oczami ...


: Chichot:

Oczywiście musimy zrozumieć „myślę między innymi”… a do władzy zaliczam oczywiście władzę gospodarczą, innymi słowy lobby…

Jak już mówiłem: ludzki mózg może być czymkolwiek, wszyscy jesteśmy czyimś trollem tego czy innego dnia! Problemem jest powtarzanie tych zachowań! !
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 13:35

OK, więc kto chciałby, abym ponownie zbadał wdrożenie systemu oceny członków KARMA?

To znaczy system ocen + lub - dla każdej wiadomości z ogólną liczbą wyświetlaną pod Twoim awatarem...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16131
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5244

Re: Lista trolli z forum




przez Remundo » 31/03/20, 14:14

tak, system „plus minus” nie jest zły, jeśli nie idealny.

Podoba mi się możliwość wyrażenia zgody bez wysyłania wiadomości typu „z pewnością, absolutnie lub dziękuję za link”, ułatwia to ogólne zapoznanie się z tematem.
1 x
Obraz
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79330
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Lista trolli z forum




przez Christophe » 31/03/20, 14:18

Remundo napisał:wyrazić zgodę bez wysyłania wiadomości typu „z pewnością, absolutnie lub dziękuję za link”, ułatwia to ogólne zapoznanie się z tematem.


Tak, ale za to są już polubienia (ale nie ma niezadowolenia!). Właśnie ci je dałem! : Chichot:
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 416