Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!

Książki, programy telewizyjne, filmy, czasopisma lub muzyki dzielić, doradca do odkrycia ... Porozmawiaj z aktualnościami naruszające w jakikolwiek sposób econology, środowisko, energia, społeczeństwo konsumpcji (nowe przepisy lub normy) ...
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Christophe » 09/03/20, 19:02

Nowy temat na temat bzdur tego dnia, który możemy usłyszeć w telewizji ... ale do tego trzeba jeszcze mieć odwagę go obejrzeć, więc zmuszam się teraz trochę ... Ograniczam się tylko do jednego. ..

Więc dzisiaj usłyszałem o Coronavirusie te fakty, które owszem mnie na badziewie naszych współobywateli ... i obejrzałem tylko 5-10 minut !! :zaszokować: : Mrgreen:

W szkołach: według kobiety z Nie wiem, która organizacja była konieczna poczekaj, aż urzędy miasta zwolnią budżety na zakup mydeł w toaletach zakładów i że konieczna jest zmiana przepisów wewnętrznych, aby uczniowie mogli umyć ręce ...

Mój Boże, oni są sztywni psychicznie!

Dyrektorzy placówek, osoby odpowiedzialne za zarządzanie lub usługi techniczne, a nawet po prostu nauczyciele nie mogą podejmować inicjatyw i awansować, a nawet dać kilka euro na zakup mydła? Ach nie, szczególnie nie ... nic nie możesz zapłacić z kieszeni, nawet w nagłych wypadkach!?!

Przez minusy z pewnością nie wyplują dodatkowego urlopu, jaki będą mieli! 15 dni wolnych jest warte kilka mydeł, prawda? : Chichot:

Polegaj na innych, a zwłaszcza nie podejmuj osobistej inicjatywy w sytuacjach kryzysowych i nagłych wypadkach, no cóż, jest to po prostu żałosne i wcale nie zależy od ich misji służby publicznej. To znaczy, że edukacja przyszłych pokoleń ... nie podejmuje inicjatyw w ramach edukacji?! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Ale co zrobią ci ludzie podczas prawdziwego, poważniejszego kryzysu? zostaną poważnie zgubieni!

W takim przypadku nie ma potrzeby zmiany ROI w celu zastosowania dyrektyw awaryjnych! : Evil:
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Christophe » 09/03/20, 19:12

Oto inne źródło tych samych informacji: https://actu.orange.fr/france/coronavir ... ooSgT.html

W Hauts-de-France dwie federacje rodziców uczniów proszą mydło i ręczniki jednorazowego użytku w szkołach publicznych.

Mydło i ręczniki do rąk: prośba dwóch federacji rodziców uczniów Hauts-de-France, Peep i FCPE, może wydawać się banalna, ale w czasach koronawirusa jest ważna - zwłaszcza gdy mydło tendencja do braku w szkołach. Dlatego obie federacje domagają się „skutecznego i natychmiastowego dostarczania” mydła i jednorazowych ręczników do rąk w szkołach, na uczelniach i w liceach. Przypominają „gminom, władzom międzygminnym, radom wydziałowym i radom regionalnym o ich odpowiedzialności za wdrażanie tych zaleceń”.


Mój Boże, oni są głupi !! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

Więc jeśli pochodzi od rodziców uczniów, to oni po prostu muszą kupić 2 lub 3 mydła za swoje gówno!
0 x
phil59
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2214
Rejestracja: 09/02/20, 10:42
x 505

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez phil59 » 09/03/20, 19:26

Nie boisz się uruchomić czegoś, co stworzy tysiące stron? : Mrgreen:

Nie wiedziałem już, że musisz umyć ręce, więc ... : Chichot:

Żartuję, ale szkoły proszą uczniów o przyniesienie żelu „hydromachinowego”, a nikt go nie ma… a z dziećmi zajmuje to pół dnia…
0 x
hmmmmmm, hmmmmmmmmmmmmmm, hhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhmmmmmmmmmm, huh, hmmmmmmmmmmmm.

: Oops: :płakać: :( :zaszokować:
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Sen-no-sen » 09/03/20, 19:30

Najbezpieczniejszy sposób na ochronę wirus parano jest wyłączenie telewizora ...
1 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Christophe » 09/03/20, 21:32

phil59 napisał:Nie boisz się uruchomić czegoś, co stworzy tysiące stron? : Mrgreen:


Myślałem o tym ... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Bin każdego dnia będzie miał bzdury do debaty, czy to nie jest dobry pomysł?

Kto pierwszy, ten lepszy: pierwszy, który publikuje pomysł, o którym rozmawiamy, aż do opublikowania kolejnego gówna!

phil59 napisał:Żartuję, ale szkoły proszą uczniów o przyniesienie żelu „hydromachinowego”, a nikt go nie ma… a z dziećmi zajmuje to pół dnia…


Tak, tyle że tutaj mówimy TYLKO o zwykłym mydle ... jak 2 € za 3 !!

To mnie głęboko zaszokowało w bzdurach ludzi ... nie pierdolonych, żeby kupić mydło!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Christophe » 09/03/20, 21:32

Sen-no-sen napisał:Najbezpieczniejszy sposób na ochronę wirus parano jest wyłączenie telewizora ...


Tak, na pewno, ale nie masz o tym pojęcia! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez GuyGadebois » 09/03/20, 21:35

Christophe napisał:
phil59 napisał:Nie boisz się uruchomić czegoś, co stworzy tysiące stron? : Mrgreen:


Myślałem o tym ... : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Bin każdego dnia będzie miał bzdury do debaty, czy to nie jest dobry pomysł?


90% prasy należącej do skorumpowanych miliarderów (pleonasm) należy wyrzucić! Cholera, nie tego będzie brakować!
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Christophe » 09/03/20, 21:37

Zachowajmy tylko najpiękniejsze ... Liczę na twoje rozeznanie! : Mrgreen: : Mrgreen: : Mrgreen:

Zobaczymy, jak to się stanie (jeśli tak się stanie).

Ten, który właśnie opublikowałem, możemy o tym rozmawiać, dopóki ktoś nie opublikuje innego (jutro lub później)

To są zasady ... : Chichot:

Cholera, tytuł nagle się mylił, to była bzdura tego dnia ... szkoda! : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Sen-no-sen » 09/03/20, 22:21

Christophe napisał:
Sen-no-sen napisał:Najbezpieczniejszy sposób na ochronę wirus parano jest wyłączenie telewizora ...


Tak, na pewno, ale nie masz o tym pojęcia! : Mrgreen:


Czy to naprawdę wielkie bzdury?
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79304
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11037

Re: Bzdury dnia w telewizji lub w prasie!




przez Christophe » 09/03/20, 22:25

Tak, ale nie pojawił się w telewizji! : Mrgreen:
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Media & Aktualności: programy telewizyjne, raporty, książki, wiadomości ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 247