Tablet graficzny z ekranem Wacom lub XP-Pen?

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
qianglie
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 03/03/20, 10:29

Tablet graficzny z ekranem Wacom lub XP-Pen?




przez qianglie » 03/03/20, 10:33

Witam,

Tutaj potrzebuję twojej opinii, zamierzałem zainwestować w tablet graficzny z ekranem w średniej cenie od 400-600 euro.

chociaż raz niewiele o tym wiem, ale znalazłem 2 modele o przekątnej 15.6 cala, które wydają mi się nie takie złe

są to XP-Pen Artist 15.6 pro i Wacom Cintiq 16. Chciałbym uzyskać informacje na temat tabletów Wacom i XP-PEN .

Czy masz jakieś opinie lub opinie na temat któregokolwiek z tabletów? czy są niezawodne w miarę upływu czasu itp. ... czy masz inne tablety do doradzania?


z góry dziękuję.



Pozdrowienia.
Ostatnio edytowane przez qianglie 03 / 03 / 20, 10: 39, 2 edytowany raz.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Re: tablet graficzny z ekranem Wacom lub XP-Pen?




przez Christophe » 03/03/20, 10:37

Pachnie trochę spamem twojej wiadomości!

Czy się mylę : Chichot:
0 x
Głupi Kot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 15/03/21, 09:41

Re: Tablet graficzny z ekranem Wacom lub XP-Pen?




przez Głupi Kot » 15/03/21, 09:48

Salut!
Osobiście mam Wacoma (wersję 13-calową) i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony. Robi absolutnie wszystko, o co ją proszę, a ja nie byłem jeszcze w stanie doprowadzić jej do granic jej możliwości. To najlepszy tablet graficzny, jaki miałem (muszę też powiedzieć, że miałem tylko inny).
W przypadku XP Pen rozumiem, że mój przyjaciel był zadowolony ze swojego, ale niewiele wiem o tej marce. Nigdy nie musiał na to narzekać i robi z nim naprawdę stylowe rzeczy.
Jeśli naprawdę się wahasz, radzę przyjrzeć się porównaniom w Internecie. Tak wybrałem swój. Mogę Ci powiedzieć, jeśli nie masz ochoty na wyszukiwanie w Google.
mam nadzieję że ci pomogłam
Bonne Journée
0 x
Głupi Kot
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 15/03/21, 09:41

Re: Tablet graficzny z ekranem Wacom lub XP-Pen?




przez Głupi Kot » 18/03/21, 16:17

SillyCat napisał:Salut!
Osobiście mam Wacoma (wersję 13-calową) i nie mogłem być z niego bardziej zadowolony. Robi absolutnie wszystko, o co ją proszę, a ja nie byłem jeszcze w stanie doprowadzić jej do granic jej możliwości. To najlepszy tablet graficzny, jaki miałem (muszę też powiedzieć, że miałem tylko inny).
W przypadku XP Pen rozumiem, że mój przyjaciel był zadowolony ze swojego, ale niewiele wiem o tej marce. Nigdy nie musiał na to narzekać i robi z nim naprawdę stylowe rzeczy.
Jeśli naprawdę się wahasz, radzę przyjrzeć się porównaniom w Internecie. Tak wybrałem swój. Mogę Ci powiedzieć, jeśli nie masz ochoty na wyszukiwanie w Google.
mam nadzieję że ci pomogłam
Bonne Journée

Witam ponownie, przyszedłem podać szczegóły mojej poprzedniej wiadomości.
Myślę, że nie byłem wystarczająco szczegółowy w niektórych punktach.
Już, dla przykładu, wczoraj znalazłem tę stronę [url] -https: //la-tablette-graphique.fr [/ url] podczas poszukiwań. Interesują mnie tablety graficzne innych marek (Gaomon, Huion), ponieważ interesuje mnie temat i znam je bardzo mało.
Udało mi się porozmawiać z moim przyjacielem, o którym wspomniano w moim poście. W rzeczywistości ma XP Pen Artist 13 Pro. Jest mniej więcej odpowiednikiem mojego Wacoma, z tym wyjątkiem:
- Jest taniej (dużo mniej)
- Rysuje nim szalone rysunki, ale trzeba pamiętać, że jest znacznie bardziej utalentowany ode mnie.
Z jego wspomnień, miał to od około dwóch lat, a ona wciąż jest silna. Mój musi mieć trochę więcej, ale nie zwolnił od pierwszego dnia.
Mam nadzieję, że wszystkie te informacje były dla Ciebie przydatne. Nie wahaj się zapytać mnie o więcej szczegółów.
Nie mogę się doczekać
0 x

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 173