Sprawdzona transmisja z człowieka na człowieka w 2019 r

Jak zachować zdrowie i zapobiec ryzyko i konsekwencje dla Twojego zdrowia i zdrowia publicznego. choroba zawodowa, ryzyko przemysłowe (azbest, zanieczyszczenie powietrza, fale elektromagnetyczne ...), ryzyko firma (stres w miejscu pracy, nadużywanie leków ...) i indywidualne (tytoń, alkohol ...).
Avatar de l'utilisateur
plasmanu
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2847
Rejestracja: 21/11/04, 06:05
Lokalizacja: Wiadukt 07170 Lavilledieu
x 180

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez plasmanu » 11/02/20, 01:04

Janik Wspaniały napisał:moje dzieci (w tym programista)


Programista to maszyna.
Programista to osoba.
MMORPG, gry RPG, questy, science fiction, średniowieczna fantazja, wiesz.
I idź też.
Joseki i kikashi (to był mój adoptowany kot).
Jeśli chcesz wiedzieć, masz Wikipedię i Google, aby zacząć szukać, aby się dowiedzieć
0 x
„Nie widzieć Zła, nie słyszeć Zła, nie mówić Zła” 3 małe małpki Mizaru
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez Janic » 11/02/20, 07:46

plasmanu napisał:
Janik Wspaniały napisał:moje dzieci (w tym programista)

Programista to maszyna.
Programista to osoba.
bardzo uczciwy, jest programistą, jak dla mnie!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez Christophe » 11/02/20, 10:21

Janic napisał:Nie znalazłem tego "kodu", gdzie ukrywa się ten drań? i reszta oczywiście!


Słuchaj, dałem ci zrzut ekranu ikony, którą musisz kliknąć... Jak mam to wyjaśnić?
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez Janic » 11/02/20, 11:01

Christophe napisał:
Janic napisał:Nie znalazłem tego "kodu", gdzie ukrywa się ten drań? i reszta oczywiście!
Słuchaj, dałem ci zrzut ekranu ikony, którą musisz kliknąć... Jak mam to wyjaśnić?
Nie obwiniam CIEBIE. Nie znalazłem, albo nie udało mi się znaleźć, to wszystko. Przy następnej wizycie moich potomków poproszę ich o demonstrację w prawdziwej sytuacji. Tymczasem robię co mogę i nie jest tak źle...jak dla mnie!
Transmisja między ludźmi jest jak wirusy: albo działa, albo nie! :D
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79332
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11046

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez Christophe » 11/02/20, 11:54

Ikona, o której mowa, znajduje się w PRAWYM GÓRZE każdej wiadomości. Możesz nawet zacytować siebie! : Chichot:
0 x
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez Janic » 11/02/20, 12:34

Christophe napisał:Ikona, o której mowa, znajduje się w PRAWYM GÓRZE każdej wiadomości. Możesz nawet zacytować siebie! : Chichot:
na górze po prawej stronie mam czerwony kwadrat i cytat, edycję i usunięcie to wszystko!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13707
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1521
Kontakt :

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez izentrop » 11/02/20, 12:38

W przypadku długich wiadomości należy „przewinąć” początek wiadomości, aby wyświetlić ikonę. „”

Będziemy mili, choć raz postarasz się zrozumieć. : Wink:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez Ahmed » 11/02/20, 13:13

Jest prostszy i bardziej wydajny (pod względem precyzji): naciskasz Alt q (lub Q, cokolwiek) i widzisz dwa znaczniki cudzysłowu, a następnie po prostu wklejasz (klawisz „control” v) poprzednio zaznaczony tekst („kontrola” klucz c)... 8)
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez GuyGadebois » 11/02/20, 13:34

Koronawirus „2019-nCov”, który powstał w chińskim mieście Wuhan, wciąż się rozprzestrzenia. W poniedziałek 10 lutego w Chinach zginęło ponad 1.000 osób. Codziennie na całym świecie odkrywane są przypadki skażenia. Niepokój rośnie.

> Liczba ofiar śmiertelnych w Chinach rośnie: ponad 1.000 zgonów i prawie 40.000 XNUMX osób zarażonych, przekraczając tym samym liczbę ofiar SARS.

> Szef WHO powiedział we wtorek, że epidemia stanowi „bardzo poważne zagrożenie dla świata”.

> Środki ograniczające rozprzestrzeniają się na cały świat.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Udowodniono, że transmisja 2019-nCoV z człowieka na człowieka została udowodniona




przez Janic » 11/02/20, 14:19

Ahmed napisał:Jest prostszy i bardziej wydajny (pod względem precyzji): naciskasz Alt q (lub Q, cokolwiek) i widzisz dwa znaczniki cudzysłowu, a następnie po prostu wklejasz (klawisz „control” v) poprzednio zaznaczony tekst („kontrola” klucz c)... 8)

Działa równie dobrze jak ikona cytatu! Na razie tak dobrze, tylko cytuję, ale „kod” nie widziałem nic poza sąsiednią ikonką i tutaj jestem bardzo zaawansowany (a raczej nie idę do przodu!) i nie dodaję ctrl v ani c, w przeciwnym razie na pokładzie zapanuje panika!
Będę więc czekać na moje potomstwo! : Chichot:
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Zdrowia i Prewencji. Zanieczyszczenia, przyczyny i skutki zagrożeń dla środowiska "

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 210