Największa katastrofa finansowa w historii nastąpi w 2019

Aktualny Gospodarka i zrównoważonego rozwoju kompatybilne? Wzrost PKB (za wszelką cenę), rozwój gospodarczy, inflacja ... Jak concillier obecnej gospodarki ze środowiskiem i zrównoważonym rozwojem.
Avatar de l'utilisateur
Sen-no-sen
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6856
Rejestracja: 11/06/09, 13:08
Lokalizacja: Wysoka Beaujolais.
x 749

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez Sen-no-sen » 13/01/20, 21:12

Exnihiloest napisał: Będziesz musiał pomyśleć o założeniu wątku na Bo Polny z tym samym pytaniem, co w przypadku Jean-Marca Jancovici!


I w czym Jean Marc Jancovici Czy by się mylił?
0 x
„Inżynieria czasami polega na wiedzy, kiedy przestać” Charles De Gaulle.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez GuyGadebois » 13/01/20, 21:16

Exnihiloest napisał: Będziesz musiał pomyśleć o założeniu wątku na temat Mnie z tym samym pytaniem, co w przypadku Jean-Marca Jancovici!

Tak, dobry pomysł, tyle że znamy już odpowiedź... : Chichot:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez Exnihiloest » 14/01/20, 21:59

Sen-no-sen napisał:
Exnihiloest napisał: Będziesz musiał pomyśleć o założeniu wątku na Bo Polny z tym samym pytaniem, co w przypadku Jean-Marca Jancovici!


I w czym Jean Marc Jancovici Czy by się mylił?


Trzeba będzie zadać tym, którzy zadają pytanie, czy jest idiotą, pytanie, które od miesięcy wisi na stronie głównej, więc najwyraźniej odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa! : Lol:
Tak naprawdę nie brałem udziału w tym wątku, jednak wiedząc, że ten facet uważa, że ​​możemy działać na rzecz klimatu, podczas gdy obliczenia oszczędności CO2 pokazują wzrost temperatury tylko o < 0.2 stopnia (z pamięci to może nawet 0.02) w ciągu 20 lat kosztem miliardów do wydania, odpowiedziałbym na to pytanie pozytywnie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez GuyGadebois » 14/01/20, 23:34

Exnihiloest napisał:
Sen-no-sen napisał:
Exnihiloest napisał: Będziesz musiał pomyśleć o założeniu wątku na Bo Polny z tym samym pytaniem, co w przypadku Jean-Marca Jancovici!


I w czym Jean Marc Jancovici Czy by się mylił?


Trzeba będzie zadać tym, którzy zadają pytanie, czy jest idiotą, pytanie, które od miesięcy wisi na stronie głównej, więc najwyraźniej odpowiedź na to pytanie nie jest łatwa! : Lol:
Tak naprawdę nie brałem udziału w tym wątku, jednak wiedząc, że ten facet uważa, że ​​możemy działać na rzecz klimatu, podczas gdy obliczenia oszczędności CO2 pokazują wzrost temperatury tylko o < 0.2 stopnia (z pamięci to może nawet 0.02) w ciągu 20 lat kosztem miliardów do wydania, odpowiedziałbym na to pytanie pozytywnie.

Twoja interwencja jest, żeby tego nie zmienić, niejasna, ogólna i bez zainteresowania... 0.2, 0.02, „miliardy”, na przestrzeni 20 lat… No cóż, nie wiesz, nie obchodzi cię to, jesteś właśnie tam, aby zestrzelić przekonanych o klimacie. Pytania, na które nie odpowiadasz, brzmią: „Ile to już kosztowało?” a drugie: „ile to jeszcze będzie kosztować?”. Mówię oczywiście o globalnym ociepleniu, no wiecie, „bajce”. Twoje „20 miliardów” z zatęchłego kapelusza jest marne w porównaniu z obecnymi liczbami i (koniecznie fantazyjnymi) prognozami…
https://www.clubic.com/mag/environnemen ... tique.html
https://www.capital.fr/economie-politiq ... es-1310638
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez Exnihiloest » 17/01/20, 18:43

GuyGadebois napisał:...
...jesteś tu tylko po to, żeby zestrzelić przekonania klimatyczne. ...

Spędziłem wystarczająco dużo czasu analizując ich publikacje, gdy są naukowe, zacząłem tam w 2007 roku i nie znalazłem nic pewnego w ich wątpliwych tezach, z wyjątkiem nieprawdy, zafałszowań, błędów, prognoz, które po 5 latach nadal są błędne i ogólniej braku dowodów. To oni twierdzą, że doszło do katastrofalnego antropogenicznego ocieplenia i to na nich spoczywa ciężar dowodu, nie na mnie. Nie zaprzeczam ociepleniu, kwestionuję ocieplenie, które byłoby antropogeniczne, katastrofalne i wymagałoby zwalczania.

Strzelam do zwolenników klimatu Kościoła IPCC, podobnie jak wszystkich wierzących bigotów, gdy chcą narzucić swoją wiarę, swoje dogmaty, swoje wyższe i magiczne byty, swój prozelityzm, swój szariat i swoją kolekcję dla tak zwanej dobrej sprawy.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez GuyGadebois » 17/01/20, 18:49

Exnihiloest napisał:
GuyGadebois napisał:...
...jesteś tu tylko po to, żeby zestrzelić przekonania klimatyczne. ...

Poświęciłem wystarczająco dużo czasu na analizę ich publikacji, gdy mają one charakter naukowy, zacząłem to robić od 2007 roku i nie znalazłem nic pewnego w ich wątpliwych tezach.

I jeszcze jedno kłamstwo! Dobrze zrobiony...
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez Janic » 17/01/20, 19:48

Strzelam do zwolenników klimatu Kościoła IPCC, podobnie jak wszystkich wierzących bigotów, gdy chcą narzucić swoją wiarę, swoje dogmaty, swoje wyższe i magiczne byty, swój prozelityzm, swój szariat i swoją kolekcję dla tak zwanej dobrej sprawy.
czy nie mielibyśmy tam pedofilskiego podmiotu, który jest zły na cały świat za to, że został obmacany, albo nawet bardziej?
jak wszyscy wierzący bigoci, kiedy chcą narzucić nam swoją wiarę, swoje dogmaty, swoje wyższe i magiczne byty, swój prozelityzm, swój szariat i swoją kolekcję dla tak zwanej słusznej sprawy.
fałszywie naukowych bigotów, nie jest lepiej z ich antyreligijnym prozelityzmem, ich dogmatami i ich wiarą w ewolucję człowieka, która jest jedynie niejasną teorią, i wykorzystaniem przez nich naszych podatków rzekomo w szczytnym celu. Hipokryzja!
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
ABC2019
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12927
Rejestracja: 29/12/19, 11:58
x 1008

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez ABC2019 » 25/01/20, 20:19

Janic napisał:i ich wiara w ewolucję człowieka, która jest jedynie niejasną teorią...

Wygląda na to, że nalegasz! ale nie rozumiałem, co było nie tak. Czy myślisz, że człowiek nie ewoluował??? :zaszokować: :zaszokować:
0 x
Udawać idiotę w oczach głupca to przyjemność dla smakoszy. (Georges KURTELINA)

Mééé zaprzecza, że ​​nui chodził na imprezy z 200 osobami i nawet nie był chory moiiiiiii (Guignol des bois)
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez GuyGadebois » 25/01/20, 20:36

ABC2019 napisał:Wygląda na to, że nalegasz! ale nie rozumiałem, co było nie tak. Czy myślisz, że człowiek nie ewoluował??? :zaszokować: :zaszokować:

Jeśli używa siebie jako wzoru do naśladowania, to to, co mówi, jest prawdą. : Chichot:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Największa krach finansowy w historii nastąpi w 2019




przez eclectron » 31/01/20, 07:52

ostatecznie tak! : Mrgreen:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "ekologicznych systemów podatkowych Gospodarki i Finansów, zrównoważonego rozwoju, wzrostu PKB"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : gegyx i goście 131