Zestaw HHO i wtrysk wody zabroniony na Przeglądzie Technicznym przez DREAL

Wskazówki, porady i wskazówki, aby obniżyć zużycie, procesów lub wynalazki jak niekonwencjonalnych silników: Silnik Stirlinga, na przykład. Patenty poprawiające spalanie: traktowanie plazmą z wtryskiem wody, jonizację paliwo lub utleniacz.
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9803
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2658

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez sicetaitsimple » 17/01/20, 14:15

pedrodelavega napisał: Wykres opublikowany tuż wcześniej wystarczył, aby udowodnić, że się mylił...


Zgadza się, ale nie jestem pewien, czy Janic jest zadowolony z „BD”.
Musi wrócić do tekstów założycielskich. Tam jest podawany z badaniem Ademe! Nawet ja, który na ogół jestem „dobrym czytelnikiem” tego typu badań, utknąłem!

Ale tak naprawdę (w tym przypadku) opowiada tylko bzdury.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Christophe » 17/01/20, 14:57

Dziękuję za naukę! To jest ciężkie!

Janic, spróbuj obrócić kółko myszy 7 razy, zanim napiszesz wiadomość zbyt szybko... : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16129
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5241

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Remundo » 17/01/20, 15:16


Czytałem to badanie kilka lat temu i wydaje mi się, że

wydaje się ciężki, a mimo to jest niekompletny!
1) nie symuluje typowych pojazdów hybrydowych PHEV (9 kWh litu + średnie dojazdy do pracy)
2) przede wszystkim nie realizuje scenariuszy VT z biopaliwami (E85 lub Biodiesel),

a w scenariuszu 2 byłbym naprawdę ciekawy porównania z pojazdami elektrycznymi...
0 x
Obraz
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9803
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2658

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez sicetaitsimple » 17/01/20, 15:37

Remundo napisał:wydaje się ciężki, a mimo to jest niekompletny!
1) nie symuluje typowych pojazdów hybrydowych PHEV (9 kWh litu + średnie dojazdy do pracy)
2) przede wszystkim nie realizuje scenariuszy VT z biopaliwami (E85 lub Biodiesel),
a w scenariuszu 2 byłbym naprawdę ciekawy porównania z pojazdami elektrycznymi...


Co do hybrydy, myślę podobnie jak Ty i często pisałem, że jest to obecnie w wielu przypadkach z pewnością najlepszy kompromis.
Jeśli chodzi o biopaliwa, nadal nie widzę (w ujęciu ogólnym) korzyści z przeznaczania ich na określone pojazdy, zamiast – jak obecnie robi to większość – włączania ich do rafinowanego oleju do stosowania w VT (lub hybrydach).
1 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Exnihiloest » 17/01/20, 16:50

Janic napisał:...
Co więcej, przemysłowcy nie lubią snajperów, którzy kwestionują ich hegemonię. Jeśli mali majsterkowicze radzą sobie teraz lepiej od nich: dokąd poszedłby świat?

Majsterkowicze radzą sobie znacznie gorzej niż producenci, którzy nie czekali, aż znajdą sposoby na zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 z pojazdów. HHO to oszustwo.
A gdyby majsterkowiczom kiedyś powodziło się lepiej, szybko zostaliby przejęci przez przemysł. Najmniejszy sposób na skuteczne ograniczenie zużycia, dający znaczącą przewagę nad konkurencją, zwłaszcza jeśli jest tani jak HHO, zostałby natychmiast przyjęty.
Jestem również przekonany, że przemysł dyskretnie przetestował HHO (na próżno) lub podążył za tym, co zostało powiedziane.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79323
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11042

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Christophe » 17/01/20, 17:10

Exnihiloest napisał:Zrób to sam znacznie gorzej niż producenci, którzy nie czekali, aż znajdą sposoby na zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 przez pojazdy.


Dlaczego więc wraca od 2016 roku? : Chichot: : Chichot: : Chichot:
0 x
pedrodelavega
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 3797
Rejestracja: 09/03/13, 21:02
x 1320

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez pedrodelavega » 17/01/20, 17:19

Christophe napisał:Dlaczego więc wraca od 2016 roku? : Chichot: : Chichot: : Chichot:
„To drugi rok z rzędu, w którym emisja CO2 z nowych samochodów rośnie w Belgii. Powód: nowy standard emisji, sukces SUV-ów i spadek sprzedaży pojazdów napędzanych olejem napędowym, głównie z benzyny. . ”
https://www.lecho.be/entreprises/auto/l ... 96261.html
0 x
Avatar de l'utilisateur
Remundo
moderator
moderator
Wiadomości: 16129
Rejestracja: 15/10/07, 16:05
Lokalizacja: Clermont Ferrand
x 5241

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Remundo » 17/01/20, 17:53

sicetaitsimple napisał:Jeśli chodzi o biopaliwa, nadal nie widzę (w ujęciu ogólnym) korzyści z przeznaczania ich na określone pojazdy, zamiast – jak obecnie robi to większość – włączania ich do rafinowanego oleju do stosowania w VT (lub hybrydach).

w obecnym stanie sytuacji nie ma wystarczającej ilości biopaliw,

ale ciekawie byłoby porównać VT Biocarb z pojazdem elektrycznym we francuskim koszyku energii elektrycznej, moglibyśmy mieć niespodzianki…
0 x
Obraz
Janic
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 19224
Rejestracja: 29/10/10, 13:27
Lokalizacja: bordowy
x 3491

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Janic » 17/01/20, 17:55

Janic napisał:
Efektywnie! ADEME liczy wyłącznie produkcję CO2 w oparciu o zużycie,

Cholera, czy przeczytałeś już 283 strony (bardzo kłopotliwe) badania Ademe, do którego zalinkowałem pół godziny temu?
Jesteś super wydajny....
Wiem, wiem, taka jest zaleta niezwykle utalentowanych!
Teraz miałem na myśli zaprezentowane wykresy porównujące parametry termiczne i elektryczne.
Na 283 strony potrzebowałbym bardzo mało czasu, ale nie sądzę, że dostrzegłem, pośrednio, ogólną ocenę od A do Z, ale tylko oceny częściowe, a gdzie ta? Wiedzieć:

natomiast wszystko trzeba rozliczyć od A do Z, co obejmuje projekty, inwestycje, wydobycie i produkcję poszczególnych elementów pojazdu (własne zanieczyszczenie CO2 i całą resztę), jego użytkowanie w ograniczonym czasie i w końcu całkowity recykling i odpady końcowe, które nie będą nadawały się do ponownego użycia, zakopania lub spalenia.

@Krzysztof
Janic, spróbuj obrócić kółko myszy 7 razy, zanim napiszesz wiadomość zbyt szybko... : Chichot:
czy mógłbyś to sprecyzować?
Ostatnio edytowane przez Janic 17 / 01 / 20, 18: 01, 1 edytowany raz.
0 x
„Tworzymy naukę za pomocą faktów, takich jak tworzenie domu z kamieniami: ale gromadzenie faktów nie jest już nauką, a stos kamieni to dom” Henri Poincaré
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Zestaw HHO i wtrysk wody ZABRONIONE w CT przez DREAL




przez Exnihiloest » 17/01/20, 17:59

Christophe napisał:
Exnihiloest napisał:Zrób to sam znacznie gorzej niż producenci, którzy nie czekali, aż znajdą sposoby na zmniejszenie zużycia paliwa i emisji CO2 przez pojazdy.


Dlaczego więc wraca od 2016 roku? : Chichot: : Chichot: : Chichot:

Co sięga 2016 roku?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "silników specjalnych, patentów, zmniejszenie zużycia paliwa"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 259