Inne dźwięki dzwonka o Kokopelli

Rolnictwo i gleby. kontrola zanieczyszczeń, rekultywacja gleby, humus i nowych technik rolniczych.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez Adrien (były nico239) » 03/09/17, 17:51

Ładne calami poklatkowe z prośbą syna wielkiego manitou: „lekarstwo, które pracujesz”

Sprawa jest interesująca, ale powtarza się od: słowo w słowo ...

Tak długo, jak uczciwy dziennikarz nie przyjdzie do zanurzenia w ukrytej kamerze lub świadectwa stylu Florence Aubenas na nabrzeżach Ouistream w sektorze, będzie to trudne.

Poza tym nie zapominajmy, że jeśli moc doprowadza niektórych ludzi do szaleństwa, mają oni również poważny problem z zasadami, czy to bardzo wyrozumiałymi, społecznymi ... itd. Dla niektórych pracowników: to nigdy nie wystarczy i tak jak szef kuchni może próbować cię nękać, a jednocześnie zawsze próbować cię zaatakować, pracownik może również strzelać do wszystkiego, co się rusza bez żadnego rozeznania.

Anegdota: jesteśmy fajni, szukamy samozatrudnionego rzemieślnika, który umieszcza nasz parkiet w częściach 3.
Znajdujemy fajny, akceptujemy jego cytat.
Ponieważ strona będzie działać przez krótki tydzień, przechowujemy ją, karmimy.
I czy to nie jest tak, że pod koniec wizyty na stronie mówi mi (byłem sam) powiem mojej żonie, żeby przyszła ...

I chociaż jestem zaskoczony, mówiąc jej, że przez cały dzień będzie się nudzić, nie robiąc nic
Odpowiada mi, wskazując na telewizor w naszym salonie i na naszą sofę: „o nie, jest telewizor”, co sugeruje, że zamieszka z tobą jak w swoim ...

Zaniemówiłem : Lol: : Lol: : Lol:

Ta anegdota ujawnia również, że chociaż niektórzy szefowie uważają, że są właścicielami swoich pracowników, niektórzy pracownicy uważają również, że są w domu w pracy.
0 x
olivier75
Wielki Econologue
Wielki Econologue
Wiadomości: 764
Rejestracja: 20/11/16, 18:23
Lokalizacja: świt, szampan.
x 155

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez olivier75 » 04/09/17, 11:28

Witam,
Interesowałem się sprawą kokopelli, rozpoczynając ogród warzywny w kierunku 2008 / 2009, z baokaux guéguerre Kokopelli, nadmiar mediacji, który bardzo przyniósł korzyści stowarzyszeniu, działając słowami kluczowymi, w obawie przed złym facetem, ma na celu masę nieświadomy, doskonale opanowując umiejętności dziennikarzy. Wykorzystując swój ostatni opór, wyrządza wiele szkody prawdziwym firmom nasiennym i dystrybutorom, którzy nie mogą lub nie chcą walczyć o słowa kluczowe, a nie baumaux, które zwielokrotniły jej obroty, między innymi dzięki moim zamówieniom co dwa lata, ale w gospodarstwie Sainte Marthe i innych mniejszych opiekunach i dystrybutorach, którzy handlowo nie mają racji, są uczciwi i pozbawieni są nadmiernie wysokich zamówień korzystnych dla Kokopelli.
Co do oszczerstwa, potwierdzam tutaj i na piśmie, że dyskurs kokopelli oraz tak uproszczony i przesadzony, że staje się czystym kłamstwem i zachęca każdego, kto chce pomóc zachować stare odmiany, do zamówić gdzie indziej, nie brakuje stron.
Olivier.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez Adrien (były nico239) » 04/09/17, 12:22

Przynajmniej nie wysyłasz jej, żeby powiedziała : Mrgreen:
0 x
xochipelli
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 08/02/18, 15:42

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez xochipelli » 08/02/18, 15:49

Właśnie dlatego poprosiłem Romaina o ujawnienie się i pozostawienie anonimowości bardzo wygodnej. Moje komentarze są publikowane na stronie Agoravox.

Kiedy czytasz Biblię, zdajesz sobie sprawę, że jest to książka fantasy, ale która spowodowała ogromne ludobójstwo na naszej planecie. Tak więc, kiedy dogłębnie analizujemy problem, wchodzimy na blog Kokopelli i czytamy świadectwa pracowników i wielu innych osób.

http://blog.kokopelli-semences.fr/2017/ ... chez-gaia/

I mówimy sobie, co się dzieje? Jeśli Kokopelli był kolonią karną, to dlaczego Walter, Philippe, Annie i Frédérique itd. ... codziennie chodzili do pracy w Alès, w okolicy Leclerc, na obwodnicy, podczas 17 YEARS. Jeden z nich, zwolniony przez nasz ruch, wznawia pracę w Kokopelli po latach nieobecności 4. Czy to nie lojalność?

Jeśli Kokopelli był więzieniem, jak wyjaśnić, że mamy coraz więcej ekologicznych producentów nasion, którzy również pracują dla Germinance, Agrosemens i Graines del Païs. W 2018: Jean-Michel, François, Karine, Gabriel, Cédric, Nadia, Ivan, Julien. Nazwać je.

Moja wiadomość do Romaina:

Romain Perma,

Przedstaw się zatem. Jesteś wieśniakiem i stajesz się dziennikarzem oczerniającym Kokopelli. Ponieważ czytasz książkę! A Bill Mollison pojawił się ci w drodze na kompost / ona „Idź po Kokopelli, oto wróg permakultury”!

Czy zniesławiacie w służbie kościoła rzymskiego lub nie-rzymskiego? Gdzie znajduje się Twoja płodność?

Dla tych, którym zależy na prawdziwych walkach, a nie na artykułach napisanych przez przydatnych idiotów Matrix, zapraszam do lektury prawdziwych artykułów stanowiących odstępstwo: zatańcz szczepionkę do Wielkiej Ostatniej Hommelette

http://www.loscantosdexochi.com/home/da ... tte-finale

a także inne artykuły 9 ostatnio umieszczone na moim blogu http://xochipelli.fr/

To dziennikarstwo śledcze. Nie losowe naciśnięcie klawisza na anonimowej klawiaturze.

Obnaż się rzymski, miej odwagę zniesławienia !!

Ja, to Xochi. I nie mam spokoju.
0 x
Avatar de l'utilisateur
brinbrin62
Uczę się econologic
Uczę się econologic
Wiadomości: 31
Rejestracja: 13/02/18, 17:08
Lokalizacja: Boulogne / Mer
x 7

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez brinbrin62 » 13/02/18, 17:23

Bonjour à tous,

Nie śledziłem kontrowersji dotyczących Kokopelli, które podzielasz w tym wątku.

Nie zaoferowaliśmy katalogu 2016. Muszę powiedzieć, że byłem bardzo niemile zaskoczony na pierwszych stronach książki. Przeprosiny z konopi indyjskich i halucynogennych grzybów, naprawdę ??? A jako uzasadnienie ... szamanizm ???

I wszystkie te bzdury o Gai, Pachamamie czy czymkolwiek innym. Ta nowa era prêchi-prêcha nie ma znaczenia, że ​​stary katolik stał się ateistą (ale nadal tak samo reaguje) jak ja. Młodzi ludzie, którzy osiągają wysoki poziom, bardzo mało interesują się ogrodnictwem, a ci, którzy interesują się ogrodnictwem, mają coś innego do roboty niż osiąganie wysokiego poziomu. Ci, którzy uprawiają swoje narkotyki, wychodzą z prawa karnego.

Nagle sprzedałem książkę i poleciłem katalog Baumaux. Jest bezpłatny i zajmuje mniej miejsca. Poprosiłem także o katalog Farmy St Marthe. W obu przypadkach mam nasiona organiczne, których nie mogę rozmnażać.

Otóż, nie znam tego skojarzenia od wewnątrz. Jak każda ludzka grupa może mieć swoje wady. Jak powiedział Brassens: „Dwóch z nas to para, trzech z nas to banda idiotów”.

Pokój, miłość i równowaga NPK dla was wszystkich.
1 x
Pokój, miłość i równowaga NPK w twoich ogrodach.
Avatar de l'utilisateur
guibnd
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 270
Rejestracja: 24/07/17, 14:58
Lokalizacja: Normandia - eure
x 68

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez guibnd » 14/02/18, 14:16

trochę nie byłem tak naprawdę świadomy tych historii między koko i bomo

kilka lat temu, na festiwalu roślin, było stoisko koko, zaryzykowałem i nie podobała mi się atmosfera, którą dawało to stoisko (książki, ludzie, którzy prowadzili stoisko, dali mi niewygodne tylko ich spojrzeniem i kilkoma słowami wymienionymi z jednym z nich, nic nie zrozumiałem w jego przemówieniu, chyba dla mnie zbyt ezoterycznym) trudno to wytłumaczyć jako odczucie, j wciąż kupiłem saszetkę z pestkami dyni, miałem z niej dość łagodne dynie.

co 3 lub 4 lat, zamawiam nasiona od bomo dla odmian, których nie mogę znaleźć gdzie indziej, nigdy nie byłem rozczarowany testowanymi odmianami, które są zgodne z opisem i szybkością kiełkowania.
0 x
Twędrując z gliny i płodnej pszenicy, pełen wody w zimie, zimno na wiosnę, rozgniatany i pęknięty latem,
ale to było przed Didite ...
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9803
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2658

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez sicetaitsimple » 14/02/18, 15:59

brinbrin62 napisał:Nie zaoferowaliśmy katalogu 2016. Muszę powiedzieć, że byłem bardzo niemile zaskoczony na pierwszych stronach książki. Przeprosiny z konopi indyjskich i halucynogennych grzybów, naprawdę ??? A jako uzasadnienie ... szamanizm ???

I wszystkie te bzdury o Gai, Pachamamie czy czymkolwiek innym. Ta nowa era prêchi-prêcha nie ma znaczenia, że ​​stary katolik stał się ateistą (ale nadal tak samo reaguje) jak ja. Młodzi ludzie, którzy osiągają wysoki poziom, bardzo mało interesują się ogrodnictwem, a ci, którzy interesują się ogrodnictwem, mają coś innego do roboty niż osiąganie wysokiego poziomu. Ci, którzy uprawiają swoje narkotyki, wychodzą z prawa karnego.

Nagle sprzedałem książkę i poleciłem katalog Baumaux. Jest bezpłatny i zajmuje mniej miejsca. Poprosiłem także o katalog Farmy St Marthe. W obu przypadkach mam nasiona organiczne, których nie mogę rozmnażać.



Miałem prawie taką samą reakcję jak ty. Zamówiłem książkę (jeśli tak naprawdę nie mówimy o tym samym katalogu).

Cóż, dobrze się przewraca i nie sprzedałem go, jeśli chcesz nowej odmiany, nie jest bezużyteczna (zwłaszcza jeśli lubisz paprykę, jest coś do zrobienia, ale pieprz w Normandia nie jest naprawdę najlepsza!).

Ale „niechęć” z artykułami szczególnie bolesnymi ze względu na ich ogólną treść głęboko zirytowała mnie, żebym był grzeczny.

Krótko mówiąc, mam również katalog Baumaux i to wystarczy na przyszłość, jeśli będę musiał zamówić nasiona i St Marthe, zaczynamy je znajdować w niektórych centrach ogrodniczych.

PS: szczerze mówiąc, muszą być dostarczone pakiety nasion 5 jako prezent z książką, a dla tych, których użyłem, kiełkowały prawidłowo.
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13698
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez izentrop » 08/12/19, 23:43

Sceptycy klimatyczni, szczepionki przeciw, pseudo-leki, nielegalna sprzedaż https://grainesdemane.fr/kokopelli-une- ... osceptique.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez Adrien (były nico239) » 09/12/19, 01:38

O ile się nie mylę, wszystko wspomniane nie jest całkiem nowe, prawda?
0 x
izentrop
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 13698
Rejestracja: 17/03/14, 23:42
Lokalizacja: Picardie
x 1516
Kontakt :

Re: Inne dzwonki o Kokopellim




przez izentrop » 10/12/19, 00:48

0 x

Powrót do "rolnictwo: problemy i zanieczyszczeń, nowych technik i rozwiązań"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : LudoThePotagiste i goście 389