Collapsology ... kezako?

filozoficzne debaty i firm.
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Collapsology ... kezako?




przez sicetaitsimple » 04/12/19, 21:20

eclectron napisał:Praca Organizacji Narodów Zjednoczonych może być fałszywa, nawet jeśli jest nowa.


Praca ONZ charakteryzuje się marginesami niepewności przedstawionymi na wykresie, który przedstawiłem. Oczywiście będą się one zmniejszać lub poszerzać w miarę upływu czasu…
„Każda szansa na pomyłkę” to bzdury faceta, który żyje we własnym wyimaginowanym świecie i nie chce patrzeć na prawdziwe liczby, nawet jeśli niekoniecznie wydają się ładne.
Trzeba tylko zdać sobie sprawę, że prawdziwa liczba za 2019 r. jest bardziej prawdopodobna w 2019 r. niż liczba opracowana przez modela w 1972 r....... To z pewnością nie jest inteligencja, tylko zdrowy rozsądek.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Collapsology ... kezako?




przez eclectron » 05/12/19, 08:59

sicetaitsimple napisał:
eclectron napisał:Praca Organizacji Narodów Zjednoczonych może być fałszywa, nawet jeśli jest nowa.


Praca ONZ charakteryzuje się marginesami niepewności przedstawionymi na wykresie, który przedstawiłem. Oczywiście będą się one zmniejszać lub poszerzać w miarę upływu czasu…
„Każda szansa na pomyłkę” to bzdury faceta, który żyje we własnym wyimaginowanym świecie i nie chce patrzeć na prawdziwe liczby, nawet jeśli niekoniecznie wydają się ładne.
Trzeba tylko zdać sobie sprawę, że prawdziwa liczba za 2019 r. jest bardziej prawdopodobna w 2019 r. niż liczba opracowana przez modela w 1972 r....... To z pewnością nie jest inteligencja, tylko zdrowy rozsądek.


Dziękuję za nicość, w której rzucasz dowodami, które nie rozwiązują problemu. Zmarnowałem wystarczająco dużo czasu...
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Collapsology ... kezako?




przez sicetaitsimple » 05/12/19, 15:27

eclectron napisał:
sicetaitsimple napisał:
eclectron napisał:Praca Organizacji Narodów Zjednoczonych może być fałszywa, nawet jeśli jest nowa.


Praca ONZ charakteryzuje się marginesami niepewności przedstawionymi na wykresie, który przedstawiłem. Oczywiście będą się one zmniejszać lub poszerzać w miarę upływu czasu…
„Każda szansa na pomyłkę” to bzdury faceta, który żyje we własnym wyimaginowanym świecie i nie chce patrzeć na prawdziwe liczby, nawet jeśli niekoniecznie wydają się ładne.
Trzeba tylko zdać sobie sprawę, że prawdziwa liczba za 2019 r. jest bardziej prawdopodobna w 2019 r. niż liczba opracowana przez modela w 1972 r....... To z pewnością nie jest inteligencja, tylko zdrowy rozsądek.


Dziękuję za nicość, w której rzucasz dowodami, które nie rozwiązują problemu. Zmarnowałem wystarczająco dużo czasu...


To prawda, że ​​Twój czas jest cenny. Zatem nie zgubcie się, próbując pogodzić roczne dane dotyczące zgonów około 2030/2100 pomiędzy prognozami ze scenariusza z 1972 r. (były inne) a danymi z 2019 r.
Zamiast tego przeczytaj książkę lub jej aktualizację „30 lat później” z 2004 r. I ten fragment przedmowy Dennisa Meadowsa:

"Nie piszemy tej książki, aby opublikować prognozę tego, co faktycznie wydarzy się w XXI wieku. Nie przewidujemy, że A
nastąpi szczególna przyszłość. Przedstawiamy po prostu szereg alternatywnych scenariuszy: dosłownie 10 różnych obrazów tego, jak może ewoluować XXI wiek. Robimy to, aby zachęcić Cię do nauki, refleksji i osobistego wyboru”.
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Collapsology ... kezako?




przez eclectron » 06/12/19, 00:15

sicetaitsimple napisał:
eclectron napisał:
sicetaitsimple napisał:
Praca ONZ charakteryzuje się marginesami niepewności przedstawionymi na wykresie, który przedstawiłem. Oczywiście będą się one zmniejszać lub poszerzać w miarę upływu czasu…
„Każda szansa na pomyłkę” to bzdury faceta, który żyje we własnym wyimaginowanym świecie i nie chce patrzeć na prawdziwe liczby, nawet jeśli niekoniecznie wydają się ładne.
Trzeba tylko zdać sobie sprawę, że prawdziwa liczba za 2019 r. jest bardziej prawdopodobna w 2019 r. niż liczba opracowana przez modela w 1972 r....... To z pewnością nie jest inteligencja, tylko zdrowy rozsądek.


Dziękuję za nicość, w której rzucasz dowodami, które nie rozwiązują problemu. Zmarnowałem wystarczająco dużo czasu...


To prawda, że ​​Twój czas jest cenny. Zatem nie zgubcie się, próbując pogodzić roczne dane dotyczące zgonów około 2030/2100 pomiędzy prognozami ze scenariusza z 1972 r. (były inne) a danymi z 2019 r.
Zamiast tego przeczytaj książkę lub jej aktualizację „30 lat później” z 2004 r. I ten fragment przedmowy Dennisa Meadowsa:

"Nie piszemy tej książki, aby opublikować prognozę tego, co faktycznie wydarzy się w XXI wieku. Nie przewidujemy, że A
nastąpi szczególna przyszłość. Przedstawiamy po prostu szereg alternatywnych scenariuszy: dosłownie 10 różnych obrazów tego, jak może ewoluować XXI wiek. Robimy to, aby zachęcić Cię do nauki, refleksji i osobistego wyboru”.

Mógłbym odpowiadać punkt po punkcie na Twoje bzdury... ale widzę, że są one bezużyteczne i stąd poczucie straty czasu.
Nie żebym to, co cytujesz, było bzdurą, wiem o tym bardzo dobrze, ale sposób, w jaki to traktujesz, nie jest zbyt mądry.
Nie widzisz zainteresowania i motywacji tego, co zrobiłem, nie widzisz… powiemy, że to nie twoja wina. Może pewnego dnia zrozumiesz.
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Collapsology ... kezako?




przez eclectron » 06/12/19, 15:31

Dla miłośników wiadomości mamy tu informacje o demografii.
Z tej sekwencji:
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Collapsology ... kezako?




przez sicetaitsimple » 06/12/19, 19:25

eclectron napisał:Dla miłośników wiadomości mamy tu informacje o demografii.


Przynajmniej z szacunku dla ludzi, którzy przychodzą go słuchać, mógł uniknąć picia przed konferencją….
0 x
eclectron
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2922
Rejestracja: 21/06/16, 15:22
x 397

Re: Collapsology ... kezako?




przez eclectron » 07/12/19, 17:53

sicetaitsimple napisał:Przynajmniej z szacunku dla ludzi, którzy przychodzą go słuchać, mógł uniknąć picia przed konferencją….


Zawsze na szczycie argumentu. : Lol: : Lol: : Lol:

https://www.youtube.com/watch?v=Z3Jho2yHjD0&feature=youtu.be&t=133
0 x
to nie ma znaczenia.
Spróbujemy maksymalnie 3 posty dziennie
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Collapsology ... kezako?




przez sicetaitsimple » 07/12/19, 20:04

eclectron napisał:
sicetaitsimple napisał:Przynajmniej z szacunku dla ludzi, którzy przychodzą go słuchać, mógł uniknąć picia przed konferencją….


Zawsze na szczycie argumentu. : Lol: : Lol: : Lol:


Ze strony byłego nauczyciela szkolnictwa wyższego, posła, ministra, posła do Parlamentu Europejskiego, jest to rzeczywiście żałosna prezentacja.

Treść (kolapsologia) jest z pewnością dyskusyjna (można dyskutować nad znaczeniem), ale forma nie. Głupie „wślizgi”, regularne „szyderstwa”, szczególnie pod koniec, jego małe anegdoty na temat jego dzisiejszych lub wczorajszych relacji z ministrami (E. Borne, JC. Gayssot, S. Royal), a nawet jego osąd na temat Chiraca, który nie jest tematem.
Świetny żart o tym, że 20000 XNUMX lat temu imigrantom łatwiej było przedostać się do Anglii.....
Nie zapomnimy różnicy pomiędzy butelką whisky do połowy pełną, a do połowy pustą.

Jeśli Ci się podoba, nie martw się.
0 x
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Re: Collapsology ... kezako?




przez GuyGadebois » 07/12/19, 20:15

sicetaitsimple napisał:........

Przypominasz mi moich dziadków, kiedy oglądali wiadomości o 20:XNUMX: „Och, ale co to za krawat, a jego włosy i tak są źle ułożone… pffff, trafił w dziesiątkę, stary PPDA… No cóż, wygląda na to, że Machin tam... (jak on się znowu nazywa?) nie jest już z Maszyną (jak ona znowu ma na imię?)... Rhâlalala, biedni Bretończycy, tam tylko pada deszcz - na dole... itd., itd."... wszystko droga. : Lol:
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
sicetaitsimple
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9774
Rejestracja: 31/10/16, 18:51
Lokalizacja: Dolna Normandia
x 2638

Re: Collapsology ... kezako?




przez sicetaitsimple » 07/12/19, 20:42

GuyGadebois napisał:Przypominasz mi moich dziadków, kiedy oglądali wiadomości o 20:XNUMX:


Nie martw się, mam nadzieję, że twoi dziadkowie będą dla ciebie dobrymi wspomnieniami!

Ale to wciąż facet, któremu ty i ja zapłaciliśmy i który będziemy hojnie płacić z naszych podatków do końca życia, który przychodzi sprzedawać swoją zupę (swoją książkę), niekoniecznie otrzymując zapłatę za swoje występy, a co najmniej rzecz polegałaby, biorąc pod uwagę temat, nabrać trochę dystansu i uwolnić się od tych małych anegdotycznych bzdur związanych z jego polityczną przeszłością i przedstawić w formie graficznej coś innego niż szmatę.
Na przykład nie spotkałem się (przynajmniej tak mi się wydaje?) z żadnymi negatywnymi komentarzami na temat wideo Auréliena Barreau. Trzyma się faktów, możemy się z tym zgodzić lub nie, ale to inny temat.
0 x

Powrót do "Towarzystwa i filozofii"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 180