Twój smartfon (Google) Cię słucha: doświadczenie Aloe Vera i pétanque Dupontel

Ogólne debaty naukowe. Prezentacje nowych technologii (niezwiązanych bezpośrednio z energią odnawialną lub biopaliwami lub innymi tematami opracowanymi w innych podsektorach) forums).
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: „The Aloe Vera Experience” czyli jak Twój telefon Google jest zepsuty!




przez Christophe » 04/12/19, 11:31

izentrop napisał:Z moim Huawei nie boję się niczego : Mrgreen:


Dobrze widziane!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: „The Aloe Vera Experience” czyli jak Twój telefon Google jest zepsuty!




przez Christophe » 04/12/19, 11:37

Grelinette napisał:Ta odpowiedź sama w sobie oznacza wszystko i nic nie mówi!

Fakt, że jest to zło, nie ma nic wspólnego z zasadą. Więc tak, nasze telefony nas słuchają, po tym, jak zrobi to niektóre z tych technologii, które będą złe lub nie.
Nóż jest zły, jeśli znajduje się w rękach sadystycznego psychopaty. (nie, nie powiedziałem, że ci, którzy wykorzystują słuchanie naszych telefonów, są psychopatami i diabelskimi ... Roll: ) ..


Remarketing reklam nie przeszkadza mi aż tak bardzo, poza tym, że nie wyraziłem zgody na to, żeby mnie słuchano!

Jeśli jednak dane te zostaną wykorzystane do celów politycznych, do szpiegostwa przemysłowego lub wojskowego, lobbowania, krótko mówiąc, do „brudnych” zastosowań, sprawa będzie o wiele, wiele poważniejsza!

Kiedy wiesz, co planuje twój wróg, twoje zwycięstwo jest prawie pewne!

Jeśli nie Tsun Tsu, to Napoleon! : Chichot:

ps: Nigdy nie konfigurowałem asystenta głosowego „OK Google” na żadnym z moich telefonów (ponieważ Google przechowuje wszystko...) i nie mam aplikacji Facebook ani komunikatora Facebook (niektórzy znajomi zwalniają, ale ja nie cholera...bardziej ufam SMS-om niż messengerowi)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: „The Aloe Vera Experience” czyli jak Twój telefon Google jest zepsuty!




przez Christophe » 05/01/21, 16:24

Więc, zobaczmy!!

NostraChris znowu miał rację!! : Mrgreen:



Nie jesteśmy już gołębiami! W jaki sposób nasze telefony nas szpiegują?

Wszyscy myśleliśmy, że nasze telefony nas podsłuchują. Ale jeśli tak, to gdy na przykład mówimy o pieluszkach dla niemowląt i za chwilę podczas surfowania w sieciach społecznościowych otrzymujemy reklamę marki pieluszek. Ale czy tak jest naprawdę? Czy nie byłoby łatwiej agencjom reklamowym (Google, Facebook i firma) śledzić nasze zachowania dzięki innym śladom, które zostawiamy podczas naszych nawigacji? Czy ciasteczka są naszymi przyjaciółmi? Czy można żeglować bez pozostawiania śladów? Dochodzenie.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Doświadczenia z Aloe Vera lub jak Twój telefon Google jest podsłuchiwany!




przez Grelinette » 08/01/21, 21:48

Dobry wieczór Christophe,

Dziwię się, że taki maniak jak Ty nie jest bardziej świadomy wszystkiego, co można zrobić zdalnie za pomocą komputera, tabletu lub smartfona!

Osobiście jestem przekonany, że każdym nowoczesnym sprzętem można dziś sterować zdalnie i zbierać wszelkiego rodzaju informacje bez wiedzy użytkownika.

Ostatnio widziałem program (stary, z 2017 r.) z byłym rosyjskim szpiegiem, który opowiada o swoich przeżyciach. Jest to bardzo interesujące i mówi, że nawet po wyłączeniu można zdalnie aktywować mikrofon lub kamerę komputera lub tabletu. Podobnie jest ze smartfonem. Co więcej, były szpieg potwierdza, że ​​obecne technologie umożliwiają obsługę kamery i mikrofonu smartfona nawet wtedy, gdy jest on wyłączony.

To tu :


A tak przy okazji, Christophe, pobrałem małą aplikację z ciemnej sieci i aktywując różne kamery wokół ciebie (smartfon, komputer itp.), że wyglądasz źle, kiedy piszę te słowa!...
A potem przestań dłubać w nosie, gdy odpowiadasz na temat ekologii, jest ona zaniedbywana! : Chichot:
(nie próbuj mnie szpiegować, nagrałem taśmę na kamerę mojego komputera : Mrgreen: ).
0 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14953
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4359

Re: Doświadczenia z Aloe Vera lub jak Twój telefon Google jest podsłuchiwany!




przez GuyGadeboisTheBack » 08/01/21, 22:14

Małe przypomnienie z doświadczenia:
Google (a zatem YouTube) szpieguje również za pośrednictwem „smart-tv”. Kupiłem urządzenie z Androidem, aby podłączyć je do telewizora i za jego pośrednictwem oglądałem filmy (i inne) z zewnętrznym dyskiem twardym podłączonym do USB wspomnianego urządzenia. Któregoś dnia przeglądałem preferencje Youtube, widzę opcję „prześlij film”, klikam i tam jest cała zawartość mojego dysku USB!!! Nie ma nic lepszego, aby poznać kogoś, aby „zobaczył” to, co ogląda jako film, serial, dokument i słucha jako muzykę. Byłam oszołomiona, czułam się, jakby mnie molestowano. Wyniki wyścigu, reset pudełek i natychmiastowa odsprzedaż w serwisie eBay.


nauka-i-technologia/doświadczenie-aloe-vera-lub-jak-zabugowany-twój-google-telefon-t16145.html?hilit=Smart%20TV#p368930
0 x
Avatar de l'utilisateur
Flytox
moderator
moderator
Wiadomości: 14141
Rejestracja: 13/02/07, 22:38
Lokalizacja: Bayonne
x 839

Re: Doświadczenia z Aloe Vera lub jak Twój telefon Google jest podsłuchiwany!




przez Flytox » 09/01/21, 19:20

Podstawowa zasada: przy zakupie telefonu lub komputera.
- naklej bardzo nieprzezroczystą taśmę na kamerę od strony klawiatury avant pierwsze uruchomienie.
- przyklej drugą bardzo grubą taśmę do czytnika linii papilarnych (praktyczne, gdy znajduje się on z boku smartfona) avant pierwsze uruchomienie.
- spędzać godziny na konfigurowaniu/zakazaniu 50000 XNUMX pretekstów używanych do sformalizowania kradzieży danych osobistych i zawodowych itp. przed połączeniem się z Internetem lub Wi-Fi itp.

Na przykład po zainstalowaniu W10Privacy (Debugger : Mrgreen: ), zdajemy sobie sprawę, od halucynującej liczby parametrów Windaube po „kontrolę” wycieków informacji do CrotteSofte i innych złoczyńców, że WTEN (podobnie jak inne, jak sądzę) zajmuje się głównie kradzieżą informacji.
CrotteSofte nie sprzedaje systemu operacyjnego, ale nośnik reklamowy! :( : Wink: :x
1 x
Powodem jest szaleństwo najsilniejsze. Powodem mniej silne, że to szaleństwo.
[Eugène Ionesco]
http://www.editions-harmattan.fr/index. ... te&no=4132
Avatar de l'utilisateur
GuyGadeboisTheBack
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 14953
Rejestracja: 10/12/20, 20:52
Lokalizacja: 04
x 4359

Re: Doświadczenia z Aloe Vera lub jak Twój telefon Google jest podsłuchiwany!




przez GuyGadeboisTheBack » 09/01/21, 19:25

Flytox napisał:W10Prywatność...

Wolę O&O ShutUp 10.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: Doświadczenia z Aloe Vera lub jak Twój telefon Google jest podsłuchiwany!




przez Christophe » 10/01/21, 11:38

Grelinette napisał:A tak przy okazji, Christophe, pobrałem małą aplikację z ciemnej sieci i aktywując różne kamery wokół ciebie (smartfon, komputer itp.), że wyglądasz źle, kiedy piszę te słowa!...
A potem przestań dłubać w nosie, gdy odpowiadasz na temat ekologii, jest ona zaniedbywana! : Chichot:
(nie próbuj mnie szpiegować, nagrałem taśmę na kamerę mojego komputera : Mrgreen: ).


Cholera zatem!! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

To głupie, bo musiałeś przegapić moje codzienne sesje samotnej przyjemności? A jednak są tego warte!! : Mrgreen: : Mrgreen:

Jest więcej utalentowanych niż ty: widziałem już zapłacone z tego powodu 0.0015 BTC (bitcoin)! :płakać: :płakać:

A poważniej, mała francuska seria poświęcona temu tematowi:



ps: Muszę cię ostrzec, że zapomniałeś zablokować mikrofon (albo, co gorsza, mikrofony stereofoniczne już istnieją)... więc słyszałem, jak twoja żona na ciebie krzyczała... i reszta... pamiętajcie, że nie jesteście zbyt daleko od PC około 1 miesiąc temu... Nie będę się rozpisywać z szacunku dla innych gości, ale z twoją żoną nie zdarza się to często, ale kiedy ona chce, jest to piekielnie niegrzeczne! A mimo to mam tylko dźwięk! Hej, tak, kawałek stocha to za mało, żeby zablokować mikrofon... : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Grelinette
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2007
Rejestracja: 27/08/08, 15:42
Lokalizacja: Prowansja
x 272

Re: Doświadczenia z Aloe Vera lub jak Twój telefon Google jest podsłuchiwany!




przez Grelinette » 10/01/21, 21:58

Christophe napisał:
Grelinette napisał:A potem przestań dłubać w nosie, gdy odpowiadasz na temat ekologii, jest ona zaniedbywana! : Chichot:


Cholera zatem!! :zaszokować: :zaszokować: :zaszokować:

To głupie, bo musiałeś przegapić moje codzienne sesje samotnej przyjemności? A jednak są tego warte!! : Mrgreen: : Mrgreen:

Bin... to znaczy, że kiedy piszę „dłubaj w nosie”, jest to metafora, która ma sprawić, że nie poczujesz się źle.
Tutaj wyślę Ci na PW filmy z Twoich "samotnych przyjemności"... oczywiście z nosa! : Chichot:

W przeciwnym razie z moją żoną jest tak jak z kamerą internetową: też nagrywam jej taśmę, kiedy jest zbyt niegrzecznie! : Mrgreen:
1 x
Projekt konnym-Hybrid - Econology projekt
„Poszukiwanie postępu nie wyklucza zamiłowania do tradycji”
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79356
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 11059

Re: Doświadczenia z Aloe Vera lub jak Twój telefon Google jest podsłuchiwany!




przez Christophe » 10/01/21, 23:54

Grelinette napisał:Nalewam mu też szkockiej, kiedy jest zbyt niegrzeczna! : Mrgreen:


O tak, nie głupie! pomyślałbym!! : Mrgreen:
0 x

Powrót do "Staszica"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Ahmed i goście 190