Przedmioty wymyślić!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Adrien (były nico239) » 20/10/19, 22:58

Ahmed napisał:Jeśli chodzi o rozdzielacz śrub, oto kto wybiera populację z krótkimi włosami, a może nawet łysieniem ... : Wink:



:? :? :?
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Ahmed » 21/10/19, 13:02

Długie włosy są przeciwwskazane podczas zbliżania się do narzędzia obrotowego, jak to ma miejsce w przypadku uchwytów lub jakiejkolwiek części odzieży, która może zostać wciągnięta przez maszynę i pociągnąć użytkownika (jest to efekt "Grace Kelly ”) : Wink: ...
Osobiście użyłem tego rodzaju maszyny w wersji ciągnikowej i jest to bardzo niebezpieczne: para spodni, które unoszą się w kształcie liny z obrotem, a noga jest odrywana ...:( Warto wiedzieć, że jest to śruba, która „zasysa” kawałek drewna, gdy tylko dotknie czubka stożka. Istnieje również ryzyko oparzenia, ponieważ śruba bardzo się nagrzewa na skutek tarcia. Innym zagrożeniem jest obrót kłody wokół osi, który gwałtownie uderza w operatora; można go ograniczyć układem urządzenia (listwa anty-wychylna lub w przedstawionej wersji z krótkim logiem, dolny stół) ...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez GuyGadebois » 21/10/19, 13:11

Ahmed napisał:Długie włosy są przeciwwskazane podczas zbliżania się do narzędzia obrotowego, jak to ma miejsce w przypadku uchwytów lub jakiejkolwiek części odzieży, która może zostać wciągnięta przez maszynę i pociągnąć użytkownika (jest to efekt "Grace Kelly ”) : Wink: ...

Przepraszam, że cię zabieram z powrotem, ale czy nie byłby to efekt „Isadory Duncan”?
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Ahmed » 21/10/19, 13:53

To kolejna możliwość, ale która w żaden sposób nie wyklucza pierwszego ...
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez GuyGadebois » 21/10/19, 13:58

Ahmed napisał:To kolejna możliwość, ale która w żaden sposób nie wyklucza pierwszego ...

Właśnie sprawdziłem przyczyny śmierci Grace Kelly, nic wspólnego z Isadorą Duncan, której szalik utknął w tylnym kole kabrioletu.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Ahmed » 21/10/19, 14:06

Cholernie! Tysiąc przeprosin, popełniłem błąd i dokonałem okropnego zamieszania: to jest efekt ”Duncan"!
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Adrien (były nico239) » 21/10/19, 15:08

GuyGadebois napisał:
Ahmed napisał:Długie włosy są przeciwwskazane podczas zbliżania się do narzędzia obrotowego, jak to ma miejsce w przypadku uchwytów lub jakiejkolwiek części odzieży, która może zostać wciągnięta przez maszynę i pociągnąć użytkownika (jest to efekt "Grace Kelly ”) : Wink: ...

Przepraszam, że cię zabieram z powrotem, ale czy nie byłby to efekt „Isadory Duncan”?


Jestem bardziej : Mrgreen:
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Ahmed » 21/10/19, 17:50

Jestem zmieszany! Mea culpa! : Oops: : Oops: : Oops:
(Pamiętaj, że nigdy nie zgłosiłam żadnej wiedzy specjalistycznej w sprawach celebrytów! : Mrgreen: ).
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Avatar de l'utilisateur
GuyGadebois
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6532
Rejestracja: 24/07/19, 17:58
Lokalizacja: 04
x 982

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez GuyGadebois » 21/10/19, 18:17

Ahmed napisał:Jestem zmieszany! Mea culpa! : Oops: : Oops: : Oops:
(Pamiętaj, że nigdy nie zgłosiłam żadnej wiedzy specjalistycznej w sprawach celebrytów! : Mrgreen: ).

Jednocześnie nie jest zagrożona przyszłość wszechświata.
0 x
„Lepiej zmobilizować swoją inteligencję na bzdurach niż mobilizować swoje bzdury na inteligentnych rzeczach (J.Rouxel)
„Z definicji przyczyna jest produktem skutku”. (Tryphion)
„360 000 / 0,5 / 100 to 72 miliony, a nie 6 milionów” (AVC)
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12308
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2970

Odp: Przedmioty do wymyślenia!




przez Ahmed » 21/10/19, 18:40

Na szczęście Pamiętaj, że idea przewodnia była poprawna i dlatego właśnie błąd został zidentyfikowany i poprawiony ... 8)
0 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Remundo i goście 408