Moja przystojna chusteczka Conso

Zużycia i zrównoważony i odpowiedzialny dieta dzienna wskazówki w celu zmniejszenia zużycia energii i wody, odpadów ... Jedz: przygotowania i receptur, znalezienie zdrowej żywności, sezonowe i lokalne informacje konserwatorskich żywność ...
Alibou
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/07/19, 10:36

Moja przystojna chusteczka Conso




przez Alibou » 10/07/19, 10:40

Witam,
Przygotowuję projekt wykonania chusteczek materiałowych, przedmiot odpowiedzialny, który chciałbym unowocześnić.
Staram się zasięgnąć opinii osób innych niż moja rodzina i przyjaciele.
Stworzyłem mini ankietę (10 pytań) i oto link:
https://aliceboulez.typeform.com/to/WPMwlq
Bardzo dziękuję za Twoją pomoc,
Alicja
0 x
Avatar de l'utilisateur
Exnihiloest
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5365
Rejestracja: 21/04/15, 17:57
x 660

Re: Moja piękna chusteczka Odpowiedzialna konsumpcja




przez Exnihiloest » 11/07/19, 13:11

Jako osoba, która nie jest ekologiczna, a jedynie przeciwna odpadom i śmieciom, zawsze miałam chusteczki materiałowe.
Mam nadzieję, że wznowienie jej mody nie tylko podkreśli aspekt ekologiczny, co odstraszyłoby wiele klientek.
Zaletą tkaniny jest oszczędność czasu, nie musimy szukać opakowania, chusteczkę wrzucamy do brudu rzadziej niż wyrzucamy chusteczkę, estetycznie jest ładniej, ze względów higienicznych nie ma gorzej w kieszeni niż wyrzucony gdziekolwiek papier i jest łagodniejszy dla delikatnych i wyrafinowanych nosów.
1 x
Alibou
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 2
Rejestracja: 10/07/19, 10:36

Re: Moja piękna chusteczka Odpowiedzialna konsumpcja




przez Alibou » 16/07/19, 10:54

Exnihiloest napisał:Jako osoba, która nie jest ekologiczna, a jedynie przeciwna odpadom i śmieciom, zawsze miałam chusteczki materiałowe.
Mam nadzieję, że wznowienie jej mody nie tylko podkreśli aspekt ekologiczny, co odstraszyłoby wiele klientek.
Zaletą tkaniny jest oszczędność czasu, nie musimy szukać opakowania, chusteczkę wrzucamy do brudu rzadziej niż wyrzucamy chusteczkę, estetycznie jest ładniej, ze względów higienicznych nie ma gorzej w kieszeni niż wyrzucony gdziekolwiek papier i jest łagodniejszy dla delikatnych i wyrafinowanych nosów.



Zgadzam się z Tobą Exnihiloest. Taki jest zamysł i masz rację, postaram się jasno podkreślić wszystkie walory chusteczki materiałowej, nie skupiając się wyłącznie na aspekcie ekologicznym! Bardzo dziękuję : Mrgreen:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Moja piękna chusteczka Odpowiedzialna konsumpcja




przez Gaston » 16/07/19, 17:17

Ja też jestem zwolenniczką chusteczek materiałowych, jednak większość otaczających mnie osób uważa je za mniej higieniczne (chyba, że ​​po jednym użyciu wyrzuci się je do brudnego miejsca).
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do spożycia: "Zrównoważony odpowiedzialnej konsumpcji, porady dietetyczne i sztuczki"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 100