Kruszarka FLORABEST 2500-6 nie działa (połączenie elektryczne)

Organizowanie i zorganizować swój ogród i ogród warzywny: ozdobne, krajobraz, dziki ogród, materiały, owoce i warzywa, ogród warzywny, nawozy naturalne, schrony, baseny lub naturalny basen. Rośliny żywotność i uprawy w ogrodzie.
barbal14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/04/12, 09:31
x 1

Kruszarka FLORABEST 2500-6 nie działa (połączenie elektryczne)




przez barbal14 » 20/04/12, 13:28

Re bonjour,

Od dzisiejszego ranka podejmowałem liczne próby „ponownego podłączenia” połączeń w mojej kruszarce i mam duże nadzieje. Myślę, że udało mi się już oddzielić przewody, które idą do włącznika ON / OFF i te, które idą do przełącznika FORWARD / REVERSE. Niestety wirnik tnący odwraca się do góry nogami, więc nie tracę nadziei i kontynuuję próby. Jeśli któryś z was ma jakąkolwiek wiedzę o powiązaniach, zwłaszcza jeśli nie waha się interweniować, +.

Obraz
Obraz
Obraz
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 20/04/12, 14:30

Widzę, że biały, czerwony, fioletowy wydają się krótsze, więc w kierunku tego samego bloku zacisków (przełącznik?)
Teraz, jeśli jest on wyłączony, wydaje się, że przecina fazę sektora tylko przez gniazdo.
Przewód powrotny jednej fazy (a drugi w trybie gotowości)

Na drugim przełączniku główny przewód dochodzi do środkowego zacisku (lub powrót fazy po urządzeniach bezpieczeństwa lub przewodzie neutralnym pochodzącym z gniazda?

Zwracam wam uwagę na to, że na zdjęciu, żółty i pomarańczowy nie są zatkane na rzecznika strąków.
(Nawiasem mówiąc, nie są to zaciski śrubowe)

Normalne działanie wydaje się prostsze niż moje w przypadku połączeń. Jest prosty przycisk MA.
Następnie drugi stycznik: urządzenie nie uruchomi się w trybie AV, dopóki nie zostanie naciśnięty zielony?
Zielona świeci, czy to tylko przycisk?
Przy normalnej prędkości?
Czy urządzenie zatrzymuje się ręcznie, naciskając czerwony przycisk? Lub za pomocą zielonego przycisku?

Czerwony przycisk steruje działaniem wstecznym. Czy prędkość w AR jest wolniejsza niż chodzenie w AV?
Czy ten przycisk obsługuje bieg wsteczny tylko przy stałym ciśnieniu?

Te ustalenia pomogą ci znaleźć właściwe połączenie.

***
U mnie nowszy jest inny. Przycisk obrotowy jest wyłączony. Powyżej znajduje się blokujący slajd
Przesuwając się do przodu, umożliwia obrót przycisku tylko w prawo (stała pozycja), a silnik pracuje na biegu do przodu.

Aby zatrzymać bieg do przodu, ustawiamy pokrętło w pozycji OFF => zatrzymaj silnik.

Aby cofnąć się, musisz przesunąć suwak do siebie.
Następnie prasa obrotowa może obracać się w lewo i tylko.
Utrzymując obroty po lewej stronie silnik pracuje na biegu wstecznym (prędkość wolniejsza niż AV).
Jeśli przycisk zostanie zwolniony, sam wróci do pozycji WYŁ.
**
Widzisz, działanie najnowszego może być inne niż twoje.
Stąd różne połączenia na różnych narządach.
0 x
barbal14
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 7
Rejestracja: 19/04/12, 09:31
x 1

FLORABEST 2500-6 awaria elektryczna ???




przez barbal14 » 20/04/12, 15:52

Podłączyłem ponownie 6 przewodów i myślę, że jestem blisko wyniku. startuje, zatrzymuje się, niestety obraca się tylko w jednym kierunku i nie jest we właściwym kierunku obraca się do tyłu i nie mogę odwrócić kierunku obrotów noży ??? ma chyba inny problem niż źle podłączone przewody. Jakieś info ??? Jestem kupującym :zaszokować: :?
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870




przez gegyx » 20/04/12, 16:12

Jeśli z synem 6, przełącznikami 2 i wskazówkami, które ci dałem, nie możesz tego zrobić, to dlatego, że musisz to dać Emmaüs ... : Chichot:

Mówisz, że obraca się tylko trochę do tyłu i zatrzymuje się.

Tam myślę, że jest to operacja podczas zacięcia w ruchu do przodu.
Kiedy silnik blokuje się z powodu nadmiernego obżarstwa, musi istnieć układ elektroniczny, który wykrywa przegrzanie lub nadmierne zużycie elektryczne, a młynek automatycznie przechodzi kilka obrotów do tyłu, a następnie zatrzymuje się, aby odblokować.
Jest to część normalnej pracy urządzenia, ale tylko bezpieczeństwo podczas pracy.

**
Może krok AV nie działa z powodu braku zabezpieczeń?
- Czy twój pojemnik jest na miejscu, zatrzaśnięty pod urządzeniem?
- Reset?
- Czy przeciwostrze nie jest zbyt zaawansowane, uniemożliwiając obrót wałka szlifierskiego? ...
0 x
ChrisFix
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 05/02/19, 12:58

Odp: Niszczarka FLORABEST 2500




przez ChrisFix » 08/03/19, 10:05

Bonjour à tous,

sąsiad ma taką samą niszczarkę jak florabest 2500 (jest to trimma CR 2500)
Kruszarka została częściowo zdemontowana, gdy przekazał mi ją, aby zobaczyć awarię (!) A połączenia (przewody 6) silnika zostały całkowicie zniszczone !!!!.
Szukam rozwiązania do odnowienia urządzenia (które może być dodatkowo HS)

Czy masz proszę schemat elektryczny lub zdjęcia?

Jak wstawiać obrazy? dziękuję też
Mogę udostępnić album ze zdjęciami bez kości

Zaczynam całkowicie.
Mam cele 2!
* Ucz się i baw się dobrze
* i jeśli to możliwe przywróć go !!

Dziękuję za odpowiedzi, które możesz mi udzielić w tej przygodzie naprawy.
Merci d'Avance


Chris
Haut
0 x
Spalax
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/06/19, 14:06

Odp: Zniszczona niszczarka FLORABEST 2500-6 (połączenie elektryczne)




przez Spalax » 03/06/19, 14:45

Jestem nowy w tym forum o kruszarce Floribest Muszę wymieniać węgle tylko na styczniku A / R bez śruby Phillips model 2500 / 9 jak usunąć ten przycisk dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870

Odp: Zniszczona niszczarka FLORABEST 2500-6 (połączenie elektryczne)




przez gegyx » 03/06/19, 15:09

cześć
Nie wiem o czym mówisz.

< >? Jest nowe.

Twój „stycznik”? Czy to przycisk „do przodu / do tyłu”?

< >?
Na poprzednim zdjęciu są to trójkątne śruby śladu (potrzebujesz odpowiedniego bitu). Są małe pudełka o niskiej jakości, ale które mają wiele różnych śladów, pomaga w tych przypadkach. W przeciwnym razie, po rozmontowaniu, rozważ wymianę śruby lub przecięcie otworu po przekątnej.

Jeśli nie to. Umieść zdjęcie, aby wyjaśnić swój problem.
0 x
Spalax
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/06/19, 14:06

Odp: Zniszczona niszczarka FLORABEST 2500-6 (połączenie elektryczne)




przez Spalax » 03/06/19, 18:11

Z pewnością mam inny problem. Nie wiem, jak odpowiedzieć. Jestem spalax. Moim problemem jest rozmontowanie joysticka. Z powrotem w moim modelu. Brak śruby Phillips pośrodku, którą trzeba zrobić, aby wysłać zdjęcie. Mam zero. zrozumiałem, jak to działa forum ok dziękuję
0 x
Avatar de l'utilisateur
gegyx
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 6930
Rejestracja: 21/01/05, 11:59
x 2870

Odp: Zniszczona niszczarka FLORABEST 2500-6 (połączenie elektryczne)




przez gegyx » 03/06/19, 18:45

Tak, wiem, że jesteś spalaxem.
Nie musisz wysyłać mi 2 MP, uwierzytelnionej kopii tego, co umieściłeś na forum.
**
Poszedłem zobaczyć mojego starego człowieka, który parkuje w ogrodzie:

Nie ma też śrub Phillips na górze. Nieuchronnie jest w środku ...
Delikatnym śrubokrętem delikatnie wsuwasz pasek między suwak i obudowę. Lekko rozsuwając szkiełko, jest usuwany. Pozostawiam wam kontynuowanie subtelności.

Porady, notatki, szkic, zdjęcia tego, co rozbierasz na części. Przechowuj zdemontowane części i śruby w pudełkach.
(ponieważ są tacy, którzy wciąż próbują i nadal próbują to złożyć :D )
Druty są nieco krótkie, więc staramy się je usunąć i bez znaczników, będzie trudniej w dniach 15, aby przejść w górę

Nie chcę być denerwująca; Nie wiem, czego szukasz, ani twojego poziomu badań i majsterkowania, ale jeśli już wpadniesz na pierwszą śrubę ...
0 x
Spalax
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 3
Rejestracja: 03/06/19, 14:06

Odp: Zniszczona niszczarka FLORABEST 2500-6 (połączenie elektryczne)




przez Spalax » 03/06/19, 19:36

gegyx napisał:Tak, wiem, że jesteś spalaxem.
Nie musisz wysyłać mi 2 MP, uwierzytelnionej kopii tego, co umieściłeś na forum.
**
Poszedłem zobaczyć mojego starego człowieka, który parkuje w ogrodzie:

Nie ma też śrub Phillips na górze. Nieuchronnie jest w środku ...
Delikatnym śrubokrętem delikatnie wsuwasz pasek między suwak i obudowę. Lekko rozsuwając szkiełko, jest usuwany. Pozostawiam wam kontynuowanie subtelności.

Porady, notatki, szkic, zdjęcia tego, co rozbierasz na części. Przechowuj zdemontowane części i śruby w pudełkach.
(ponieważ są tacy, którzy wciąż próbują i nadal próbują to złożyć :D )
Druty są nieco krótkie, więc staramy się je usunąć i bez znaczników, będzie trudniej w dniach 15, aby przejść w górę

Nie chcę być denerwująca; Nie wiem, czego szukasz, ani twojego poziomu badań i majsterkowania, ale jeśli już wpadniesz na pierwszą śrubę ...
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Ogrodu: krajobrazu, rośliny, ogród, stawy i baseny"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 117