Zmiany i energii elektrycznej oszczędność czasu

Hi-tech sprzęt elektroniczny i komputer i Internet. Lepsze wykorzystanie energii elektrycznej, pomoc w pracach i specyfikacji, wyboru sprzętu. Prezentacje zagospodarowanie i plany. Fale i zanieczyszczenia elektromagnetycznego.
Avatar de l'utilisateur
Gaston
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 1910
Rejestracja: 04/10/10, 11:37
x 88

Re: Zmiana czasu i oszczędność energii




przez Gaston » 16/03/16, 13:49

Christophe napisał:Zatem według tego badania oczywiście najlepszym kompromisem byłoby pozostawienie czasu zimowego przez cały czas?
Najlepszy kompromis dla wybranych kryteriów (aktywność od 9:17 do 7:18, zatem „użyteczne” światło od XNUMX:XNUMX do XNUMX:XNUMX).

Jeśli rozłożymy tę czynność od 8:19 do XNUMX:XNUMX, skutki będą inne...
0 x
Leo Maximus
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 2183
Rejestracja: 07/11/06, 13:18
x 124

Re: Zmiana czasu i oszczędność energii




przez Leo Maximus » 20/02/19, 11:57

Konsultacje obywatelskie „Czy powinniśmy położyć kres zmianie czasu” trwają do 3 marca:

http://www2.assemblee-nationale.fr/cons ... s-en-cours
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79121
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10973

Re: Zmiana czasu i oszczędność energii




przez Christophe » 20/02/19, 14:03

Tak, Leo, każdy kraj będzie mógł zdecydować, czy zachować czas zimowy, czy nie...

Jeśli niektóre kraje sąsiadujące zadecydują inaczej niż inne (jak Belgia i Francja... co jest całkiem możliwe tylko dlatego, że Flamandowie chcą wkurzyć francuskojęzycznych...), może to spowodować duży bałagan dla wszystkich, którzy regularnie przekraczają granice! ! : Chichot:

Już byłem zaskoczony, że straciłem godzinę, kiedy przyjechałem do Portugalii latem! : Chichot:

Cóż, to moja wina, że ​​nie dowiedziałem się o tym wcześniej!
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "energii elektrycznej, elektroniki i IT Hi-Tech, Internet, DIY, oświetlenie, materiały i nowe"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 161