Dlaczego człowiek lubi takie przyspieszenie? Pojazdy, sport ...

Transport i nowy Transport energii, zanieczyszczenie środowiska, innowacje silnika, samochód, samochody hybrydowe, prototypy, kontrola zanieczyszczenia, normy emisji, podatek. nie poszczególne rodzaje transportu: transport, organizacja Carsharing lub carpooling. Transport bez lub z mniejszym oleju.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Dlaczego ludzie tak bardzo lubią przyspieszenia? Pojazdy, sport...




przez Christophe » 18/02/19, 13:15

Tak, podobnie jak inne przypadki moich małych kolegów: G pozostaje tylko potencjałem przyspieszenia, a ludzki mózg jest stale poddany temu potencjałowi, wydało mi się to przydatne, aby to określić, ponieważ jesteśmy w fizyko-psychologii przyspieszenia ...

Przykład: kiedy stoisz, twój mózg wie, że twoje ręce same opadną z powodu G, a kiedy idziesz, twoje ucho wewnętrzne i twój mózg regulują twój chód, abyś nie stracił równowagi z powodu grawitacji. pewna liczba g, gdzie staje się to skomplikowane ... (g alkoholu tam! : Mrgreen:)
0 x
Ahmed
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 12298
Rejestracja: 25/02/08, 18:54
Lokalizacja: Burgundia
x 2963

Re: Dlaczego ludzie tak bardzo lubią przyspieszenia? Pojazdy, sport...




przez Ahmed » 18/02/19, 19:18

Dziękuję za te szczegóły (trochę bezużyteczne), ale już to zauważyłem! Aby potencjalne efekty nie ujawniły się zbyt nagle, podejmuję wszelkie przydatne środki ostrożności, gdy wspinam się (na przykład) na drzewo. : Mrgreen:
Fakt, że moje ręce opadają z niego łatwiej niż się podnoszą, nie oznacza przyspieszenia wywołującego dreszczyk emocji, o czym, jak sądzę, był ten wątek…
1 x
- Przede wszystkim nie wierz w to, co ci mówię.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: Dlaczego ludzie tak bardzo lubią przyspieszenia? Pojazdy, sport...




przez Christophe » 18/02/19, 19:23

Ahmed napisał:ale już zauważyłem!


Uff, jestem uspokojony! : Chichot:
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: Dlaczego ludzie tak bardzo lubią przyspieszenia? Pojazdy, sport...




przez Adrien (były nico239) » 19/02/19, 15:21

Należałoby zbadać, jakie reakcje fizjologiczne wywołuje przyspieszenie.

Na 2 kołach (lub w dyscyplinach ślizgowych) przyspieszanie, podobnie jak hamowanie, to więcej momentów napięcia niż przyjemności, w przeciwieństwie do wszystkich fragmentów, w których w grę wchodzi siła odśrodkowa...

Byłoby interesujące wiedzieć, czy jest to potwierdzone przez doświadczenie i jaką substancję otrzymuje mózg zgodnie z różnymi fazami: siła odśrodkowa i walka z dopaminą??? Kto wie?
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Powrót do "Nowej transporcie: innowacje, silniki, zanieczyszczenie środowiska, technologii, polityki, organizacji ..."

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Google Adsense [Bot] i goście 149