Dżinsy z recyklingu w domu

Ocena wpływu na środowisko produktów końca życia: tworzyw sztucznych, chemikaliów, środków transportu, marketingu rolno-spożywczego. Bezpośrednie recyklingu i recyklingu (Upcykling lub Upcykling) i ponowne wykorzystanie dobrych pozycji do kosza!
Alison
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 1
Rejestracja: 13/02/19, 12:48

Dżinsy z recyklingu w domu




przez Alison » 13/02/19, 13:07

Witam wszystkich ☺️
Studenci ista, naszym projektem jest opracowanie mebli i dekoracji wykonanych z recyklingu jeansów.
Obecnie 85% produkowanych tekstyliów trafia do śmieci, a ponadto przemysł ten jest drugim najbardziej zanieczyszczającym światem. Szukamy rozwiązań w zakresie recyklingu tych tekstyliów, a zwłaszcza jeansów.
Chcemy poddać recyklingowi ten jeans (materiał do produkcji dżinsów), aby stworzyć wyposażenie do dekoracji wnętrz i na zewnątrz, a Twoja opinia jest dla nas szczególnie cenna.
Ten kwestionariusz nie zajmie Ci więcej niż 5 minut i jest całkowicie anonimowy.
Dziękujemy bardzo za wsparcie nas w naszym projekcie!

Kliknij link obok, aby uzyskać dostęp do kwestionariusza: https://urlz.fr/8U8p
0 x
Avatar de l'utilisateur
1360
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 447
Rejestracja: 26/07/13, 07:30
Lokalizacja: Szwajcaria
x 36

Re: Dżinsy poddane recyklingowi w domu




przez 1360 » 14/02/19, 20:47

Zacząłem odpowiadać na tę ankietę, ale pytanie o miasto i jego numer pocztowy mocno mnie niezadowolone (nawet jeśli w końcu wystarczyło „Szwajcaria” jako odpowiedź).

Upadłem do tabeli, w której nie można zaznaczyć dwóch pól w rzędzie (to ma sens), ani dwóch pól w tej samej kolumnie (i to nonsens)

W skrócie: NAC.
0 x
Próbując zbyt trudne, aby dostać się do formy, to kończy się patrząc jak ciasto.

Powrót do "odpadów, recyklingu i ponownego wykorzystania starych obiektów"

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 98