Milion! Milion!

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974

Milion! Milion!




przez Christophe » 31/10/06, 02:09

E tam, gotowe: „The forum od 1000660 kwietnia 29 odwiedziło 2006 osób"

Zapewniam Cię, że mówiąc „ludzie” mamy na myśli IP, a zatem także boty wyszukiwarek… dlatego konieczne jest usunięcie 20 do 30%, aby uzyskać połączenia prawdziwych ludzi…

Mimo wszystko nadal jest pięknie...
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 31/10/06, 11:08

Dobrze zrobiony

Wszelkie zaszczyty należą się Tobie
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 31/10/06, 11:17

Hm, nie widzę tego dokładnie w ten sposób...

Wy także jesteście tego aktorami forum i ekologia... Czy się mylę?
0 x
Avatar de l'utilisateur
Capt_Maloche
moderator
moderator
Wiadomości: 4559
Rejestracja: 29/07/06, 11:14
Lokalizacja: Ile de France
x 42




przez Capt_Maloche » 31/10/06, 12:38

I tam zachowujesz się skromnie :D

Nie spodziewałem się mniej


To prawda, że ​​członkowie utrzymują ją przy życiu, ale strona musiała zostać stworzona
W każdym razie tak dobrze zrobione

Dzięki Twojej stronie znalazłem grupę szalonych ludzi takich jak ja 8) , którzy motywują mnie do realizacji czegoś, co było jedynie projektami.

Dzięki Toff :D
0 x
"Konsumpcja jest podobna do pocieszenia wyszukiwania, sposób, aby wypełnić pustkę egzystencjalną rośnie. Z kluczem, dużo frustracji i trochę winy, rosnącej świadomości ekologicznej." (Gérard Mermet)
OUCH, OUILLE, OUCH, Aahh! ^ _ ^
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79126
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10974




przez Christophe » 31/10/06, 12:50

Skromne Nie wiem… powiedzmy realistyczne… ta liczba nie znaczy absolutnie nic poza tym, że interesuje nas ekologia… a widząc to jestem nawet zawiedziony małą liczbą stałych uczestników… Ale hej, my nie kłóćcie się...bo przepraszam, panowie klauni i ich przyjaciele...TO DOPIERO POCZĄTEK!
0 x
Avatar de l'utilisateur
I Citro
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5129
Rejestracja: 08/03/06, 13:26
Lokalizacja: bordeaux
x 11




przez I Citro » 31/10/06, 20:43

Nie chodzi tylko o ilość...
Wielu odwiedzających forum z pewnością (podobnie jak ja) mają więcej czytelników niż aktorów, którzy wolą zabrać głos tylko po to, by wzbogacić debatę lub zadać nurtujące ich pytania...

Off line z pewnością jest wielu z nas, którzy są prawdziwymi aktywistami na rzecz „sprawy ekologicznej”. :D

Co więcej, to forum to platforma, która pozwala dzielić się doświadczeniami nabytymi „śrubokrętem w rękę”. Nie można być jednocześnie w piekarniku i w młynie... :płakać:
0 x
śruba
Éconologue dobre!
Éconologue dobre!
Wiadomości: 357
Rejestracja: 01/02/06, 20:44
Lokalizacja: Pas-de-Calais




przez śruba » 01/11/06, 13:17

Citro napisał:Nie chodzi tylko o ilość...
Wielu odwiedzających forum z pewnością (podobnie jak ja) mają więcej czytelników niż aktorów, którzy wolą zabrać głos tylko po to, by wzbogacić debatę lub zadać nurtujące ich pytania...


+1

Właśnie o tym mówiłem wcześniej na PW:

....
Właśnie przeczytałem Twoją wiadomość: podobnie jak w przypadku „wiadomości prywatnych”, zawsze jest napisane „wiadomości prywatne (0)”, niezależnie od tego, czy są, czy nie, a ja nie otwieram zbyt często swojej skrzynki odbiorczej!

Między nami to prawda (bo „wyjaśnienia są zawsze bardzo dokładne”), że staram się nie zaśmiecać forum wiadomości, żeby nic nie powiedzieć, zawsze bardzo trudno jest znaleźć interesujące fragmenty, biorąc pod uwagę liczbę tematów (lepiej zanotować odniesienia do interesującej wiadomości, ponieważ przeczytaj wszystko ponownie, gdy zapomnisz tematu :płakać: ) : Mrgreen:

Mamy gwiazdki w zależności od liczby wysłanych wiadomości,

tak dla zabawy, powinna znajdować się druga linia gwiazdek przy ocenie wiadomości napisanych tak, aby nic nie mówiły : Mrgreen:

i dlaczego nie 3. miejsce za ocenę interesujących wiadomości (w tej 3. linijce mistrzem byłby André): na szczęście to on prowadzi debatę :P Czyż nie?


inny rodzaj forum : „blabla.com”, co jak sama nazwa wskazuje..... : Mrgreen:

śruba
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 232