System ekonomizer paliwa Verdier

Wtrysk wody w silnikach termicznych i słynny "silnik pantone". Ogólne informacje. Wycinki prasowe i filmy. Zrozumienie i naukowe wyjaśnienia wtrysku wody do silników: pomysły na montaże, badania, analizy fizyko-chemiczne.
moinsdewatt
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 5111
Rejestracja: 28/09/09, 17:35
Lokalizacja: Isere
x 554

Re: Verdier Fuel Saver System




przez moinsdewatt » 20/11/18, 01:19

Christophe napisał:Witaj,

Czy możesz poprzeć swoje roszczenia? Innymi słowy, dostarczyć dowodów?


Nie patrz, to świstak pokazuje czekoladę w gazecie Alu 10 lata później.
0 x
Nico82
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 16/11/18, 20:40
x 1

Re: Verdier Fuel Saver System




przez Nico82 » 06/12/18, 00:19

Dokument taki jak test zanieczyszczeń? Raport komornika dotyczący oszczędności paliwa? W tej chwili mówimy o zanieczyszczeniu podatkiem od emisji dwutlenku węgla. To jest pk, myślę, że wracam do systemu. C wszystko. Rozwiązania tam są. Musisz je dać. Pantome lub inny. Co myślisz o tych systemach?
0 x
Nico82
Odkryłem econologic
Odkryłem econologic
Wiadomości: 5
Rejestracja: 16/11/18, 20:40
x 1

Re: Verdier Fuel Saver System




przez Nico82 » 06/12/18, 16:09

Świstak nie dba o to, by się uratować. Ta sprawa została złożona wiele lat temu. Rozumiem twoją frustrację, zakładając, że jesteś i pozostanie ambicją i rozwiązaniem mężczyzny. Oprócz wykonywania lekcji pseudoprofesjonalnych. Rzeczywiście, podobne związki z pantomisami są widoczne, gdy mówimy o wodzie. Ale to nie jest ten sam montaż. Uszkodzenie rejeux c wszystkich. Po tym, jak zabierzę ci Corp i duszę do pantome, nie jestem zazdrosny.
0 x

 


  • Podobne tematy
    odpowiedzi
    widoki
    Ostatni post

Wróć do „Wtrysk wody w silnikach cieplnych: informacje i objaśnienia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 134