Ustawianie powiadomień e-mailem lub na forum

Rozwój sytuacji forums i witryny. Humor i towarzyskość między członkami forum - Tout est cokolwiek - Prezentacja nowych zarejestrowanych członków Relaks, czas wolny, wypoczynek, sport, wakacje, pasje ... Co robisz ze swoim wolnym czasem? Forum wymiany na temat naszych pasji, zajęć, czasu wolnego ... kreatywnego lub rekreacyjnego! Opublikuj swoje reklamy. Ogłoszenia, cyber-akcje i petycje, ciekawe strony, kalendarze, wydarzenia, targi, wystawy, inicjatywy lokalne, działania stowarzyszeń… Nie prosimy o reklamę czysto komercyjną.

Jak korzystasz z powiadomień?

Możesz wybrać 1 opcja

 
 
Sprawdź wyniki
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Adrien (były nico239) » 16/10/18, 01:02

Ok
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 18/10/18, 14:22

Obecnie istnieje mały błąd związany z powiadomieniami podczas wysyłania wiadomości, jeśli podczas wysyłania wiadomości zobaczysz komunikat: „Błąd krytyczny: nieprzechwycony wyjątek…”, po prostu wróć, wiadomość została wysłana.

Pracuję nad tym.

W międzyczasie wyłączyłem wszystkie powiadomienia (forum + e-mail) dla wszystkich. Dam znać, kiedy będzie ok.
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 18/10/18, 16:31

Cóż, postępuje, ale jest bardziej złożony niż oczekiwano... :płakać:

Najwyraźniej jest to błąd związany ze starymi członkami, tymi przed migracją do tej wersji forum. Czy niektórzy byli członkowie sprzed czerwca 2016 r. mogliby mi pomóc, wykonując kilka testów? Nie będzie to bardzo skomplikowane, wystarczy kilka pól wyboru i kilka wiadomości do wysłania.

Wystarczy 2 lub 3 członków, odezwij się na priv. DZIĘKI 8)
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 19/10/18, 00:29

No dalej, zamis, mała pomoc byłaby mile widziana, zajmie ci to tylko kilka minut...

W przeciwnym razie bin, będę musiał wybrać spośród byłych członków, którzy mi pomogą...
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 19/10/18, 14:46

Ok, poprawione (myślę, że w końcu...)

Obraz

wówczas:

1) Mile widziane byłyby opinie, zwłaszcza od byłych członków przed migracją! (patrz b) )

Pytanie jest proste: czy otrzymujesz powiadomienia?

Kolejne masz je tutaj aktywowany

2) Musiałem ubrudzić sobie ręce bazą danych... I zauważyłem to ustawienia powiadomień nie zostały zaimportowane (zupełnie inny system) podczas migracji 5 lutego 2016 r.

Nigdy tego nie zauważyłem, ponieważ osobiście to zrobiłem 3) zaraz po migracji.

3) Wszyscy członkowie przed 5 lutego 2016 r którzy chcą otrzymywać powiadomienia, muszą zatem skonfigurować je na tej stronie

Dopóki tego nie zrobisz, nigdy ich nie otrzymasz (a szkoda i teraz rozumiem, dlaczego wielu byłych członków opuściło forum od czasu migracji... może dlatego nie widzieli już tej aktywności...)

To Twoje kliknięcie na "Wyślij" zapełni bazę Twoich powiadomień (nawet jeśli odznaczysz wszystko).

Twoja data rejestracji jest włączona swój profil, jeśli chcesz to sprawdzić

Powiadomienia są bardzo ważne dla dobrego uczestnictwa w forum...

Dziekuję za odpowiedź!
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 15/10/20, 10:31

Czy67 powiedział mi, że niektórzy członkowie nie byli już powiadamiani?

Więc trochę odświeżę ten temat.

Jeśli opublikowałeś odpowiedź w temacie, zwykle automatycznie Cię subskrybuje... ale jeśli nie zaznaczyłeś lub już nie zaznaczyłeś odpowiednich pól, w szczególności „Ktoś odpowiedział na temat, który subskrybujesz” na tej stronie: ucp.php? i = ucp_notifications & mode = notification_options oczywiście nie będziesz już otrzymywać powiadomień...

Jeśli regularnie odwiedzasz forum, unikaj powiadomień e-mail, ponieważ mogą one przebiegać bardzo szybko w przypadku dużych tematów, które często krążą...

Ponieważ 1 odpowiedź = 1 e-mail…ryzykujesz szybkie nasycenie…a e-maile mogą trafić do spamu…
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Adrien (były nico239) » 15/10/20, 10:44

Christophe napisał:Czy67 powiedział mi, że niektórzy członkowie nie byli już powiadamiani?

Więc trochę odświeżę ten temat.

Jeśli opublikowałeś odpowiedź w temacie, zwykle automatycznie Cię subskrybuje... ale jeśli nie zaznaczyłeś lub już nie zaznaczyłeś odpowiednich pól, w szczególności „Ktoś odpowiedział na temat, który subskrybujesz” na tej stronie: ucp.php? i = ucp_notifications & mode = notification_options oczywiście nie będziesz już otrzymywać powiadomień...

Jeśli regularnie odwiedzasz forum, unikaj powiadomień e-mail, ponieważ mogą one przebiegać bardzo szybko w przypadku dużych tematów, które często krążą...

Ponieważ 1 odpowiedź = 1 e-mail…ryzykujesz szybkie nasycenie…a e-maile mogą trafić do spamu…


To ja zgłosiłem problem.

To samo na Forumaktywny, czasem się „odłącza”

Ale jest ok, rozwiązałem problem na swój sposób za pomocą RSS

Nie wspominając już o tym, że „tutaj” w e-mailu ostrzegającym o nowej wiadomości wysyła 9 razy na 10 do starego posta (lub nawet 4 lub 10 stron wstecz), ale nie do ostatniego, ale tematu wysyłającego e-maila.

Przykład w tej chwili, jeśli kliknę „tutaj” w temacie Didiera, natknę się na twoją odpowiedź na stronie z 2008 roku, zamiast przejść bezpośrednio do ostatniego postu na stronie Moindreffor z 2009 roku ...
Moindreffor właśnie opublikował nową odpowiedź. Możesz go przeczytać klikając tutaj
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 15/10/20, 10:49

Właśnie to powiedziałem, subskrybowanie przez e-mail dużych tematów nie jest dobrym pomysłem… nasycenie, spam, lagi lub lagi, o których wspominasz…

Lepiej jest użyć metody bezpośredniej forum... Po prostu jedź tam raz dziennie, aby je zobaczyć.
0 x
Avatar de l'utilisateur
Adrien (były nico239)
Econologue ekspertem
Econologue ekspertem
Wiadomości: 9845
Rejestracja: 31/05/17, 15:43
Lokalizacja: 04
x 2150

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Adrien (były nico239) » 15/10/20, 10:51

Christophe napisał:Właśnie to powiedziałem, subskrybowanie przez e-mail dużych tematów nie jest dobrym pomysłem… nasycenie, spam, lagi lub lagi, o których wspominasz…

Lepiej jest użyć metody bezpośredniej forum... Po prostu jedź tam raz dziennie, aby je zobaczyć.


Mail to najwygodniejsza sytuacja, bo nie masz... nic do roboty... jak w warzywniku : Mrgreen:

Nie wyjaśnia to, dlaczego „tutaj” nie prowadzi do posta, do którego ma prowadzić
0 x
Christophe
moderator
moderator
Wiadomości: 79111
Rejestracja: 10/02/03, 14:06
Lokalizacja: planeta Serre
x 10972

Re: phpBB 3.1: ustawianie powiadomień przez e-mail lub na forum




przez Christophe » 15/10/20, 11:01

Adrien (ex-nico239) napisał:Nie wyjaśnia to, dlaczego „tutaj” nie prowadzi do posta, do którego ma prowadzić


Myślę, że jest to związane z usuniętymi wiadomościami, ale nie na stałe (które nie są już wyświetlane dla członków, ale nadal dla moderatorów), ponieważ moderatorzy nie mają tego przesunięcia ...

Więc jaki był TWÓJ PROBLEM z powiadomieniami ???

Co to znaczy "czasami" odłącza "" ??

Sprawdziłeś spam? Sprawdziłeś tutaj swoją konfigurację: ucp.php? i = ucp_notifications & mode = notification_options ?
0 x

Wróć do „Bistro: życie w witrynie, wypoczynek i relaks, humor i towarzyskość oraz ogłoszenia”

Kto jest online?

Użytkownicy przeglądający to forum : Brak zarejestrowanych użytkowników i gości 227